Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.319
Cevap
204
Favori
412.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba cihazı satmak istiyen arkadaş varsa pm atabilir
    saygılar
  • selam arkadaşlar kullanmakta oldugum popcorn a400 artık emekli etme zamanı geldiginden bir 4k player alama arefesindeyim kafama takılan şuan 2 cihaz var HiMedia Q10 Pro ve nvidia shield ilk önceligim media player olarak kullanıcam sizce bu iki cihaz arasında hangisi daha kullanışlı ve faydalı olur vede hangisine yazılım konusunda daha çok destek çıkar gerçi nvidia ya xda forumda baktım rom bile var donanım bazındada hangisi avantajlı olur saygılar
  • popcorn,dune,himedia q10 quad kullandık..
    hepsi iyi cihazlar dersek,
    Nvidia Shield suoeerrrr dememiz lazım..
    kesinlikle Nvidia guncelleme yazılım stabilite hepsi var..
    yukle kodi veya spmc devam..
    cocuk da varsa artısı oyun konsolu..

selamlar,
  • atm41 A kullanıcısına yanıt
    Cevabınız icin tsk hocam ozaman nvidia sart oldu simdi ya satan birini bulacagiz yada abd getirmeye çalışacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar kumandasıyla beraber satan olursa pm atarsa sevinirim
  • Ben Almanyda'dan bir arkadaşa sipariş vermiştim.
    Kumandasını almamış. Ürün daha gelmedi. Kumandasız media player kısmını kullanamıyor muyuz?
    Fazla kumandası olan var mı :)
  • tabiki kullanırsın..
    joystick herşeyi kumanda eder..
    sadece ölçüleri büyük..okadar..
    selamlar...
  • 3.1 upgrade gelmiş.
  • Almanyadan kaça mal olur ve modeli var mi bu aletin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrmanken

Almanyadan kaça mal olur ve modeli var mi bu aletin

600 TL'ye aldım
  • eyvallah ama diğerlerinden pahalımış bence bu kadar para verilmez
  • quote:

eyvallah ama diğerlerinden pahalımış bence bu kadar para verilmez

Kendiniz getirtirseniz 1100 lira kargo Gunruk falan

600 un nesi neye göre fazla

Mersedes var Tofaş var

• yok benim için çok para yoksa almak isteyen alır no problem. Ben m8s gibi sanmıştım fiyatını ama bu kaliteli anlaşılan
  • quote:

yok benim için çok para yoksa almak isteyen alır no problem. Ben m8s gibi sanmıştım fiyatını ama bu kaliteli anlaşılan

Guzel cihaz ustat 600 gibi bir rakam A bulursaniz hemen alın tabi bütçemiz müsait se

M8 le mukayese edecek cihaz degil

• Benim minix neo u1 tecrübem oldu kısa bir süre. Ve bir arkadaşıma devrettim. Android çok karışık. Air mouse üzerinde tekerlek olmadığı için zahmetli. Oynatıcıların arayüzleri kullanışsız. Hd sesler receivere pass yapılmıyor veya ben beceremedim. Kodideki filmler zaten digitürk heryerde seyrette var yüzüne bakmıyoruz. Yine kodideki filmler çamur gibi sd kalitesinde. Altyazı her yerde ayrı bir ayarı var kafa karıştırıyor. Filmlerimi depoladığım seagate dşna serverdan altyazılı film oynatmadı. Tekrar yerinden çıkardığım WD live streamı yerine yerleştirdim. Bir kez daha wdlive streamım olduğu için şükrettim.
    Wd de görüntü kalitesi muhteşem. Hd seslerin tamamını pass yapıyor. Menüsü çok pratik.
    4k filmim yok zaten 1080pdts hd mkv varken indirmem indiremem.
    Bluray iso indirmem gerek yok.
    Oyunu uygun fiyatlı ps3ile oynuyor bazen oda oğlum.
    Bu android playerlara bu paraları neden veriyorsunuz şaşırıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

Benim minix neo u1 tecrübem oldu kısa bir süre. Ve bir arkadaşıma devrettim. Android çok karışık. Air mouse üzerinde tekerlek olmadığı için zahmetli. Oynatıcıların arayüzleri kullanışsız. Hd sesler receivere pass yapılmıyor veya ben beceremedim. Kodideki filmler zaten digitürk heryerde seyrette var yüzüne bakmıyoruz. Yine kodideki filmler çamur gibi sd kalitesinde. Altyazı her yerde ayrı bir ayarı var kafa karıştırıyor. Filmlerimi depoladığım seagate dşna serverdan altyazılı film oynatmadı. Tekrar yerinden çıkardığım WD live streamı yerine yerleştirdim. Bir kez daha wdlive streamım olduğu için şükrettim.
    Wd de görüntü kalitesi muhteşem. Hd seslerin tamamını pass yapıyor. Menüsü çok pratik.

dts dts HD ma truhd ve diğer tüm formatları Avr ye pass ediyor

Dlna sorunsuz çalışıyor

Alt yazıda herhangi bir problem yok otomatik olarak buluyor

Wd in tüm cihazları su an da da var bende live hub da dahil görüntüsü berbat nvidia ya göre kumlu

Bu cihazı kullanan hemen hemen herkes nas A yaptıgı kendi arşivini izliyor dediğiniz gibi netten izleyen çevrende yok

Menüsü çok basit

Kumandası muazzam

Oyun isime gelince hic bir pc. Oyunu nu ps3 pc uZerinden stream yapma yeteneğine kavuşma Di

PC üzerine kurulu oyunları bu cihaz takılı olan her yerde keyifle oynuyoruz

Kendi oyunları da cabası

Goruntu konusuna zaten hic gelmiyorum Wd falan kokusmaya yazmaya değmez diye iyi playerler den de çok daha iyi

Mouse da klavyede sorunsuz takılıyor

Minix le falan Yanyana gelip konuşulacak cihaz degil

Ac bandi sayesinde 65 GB lik film wifi uZerinden aktarıyor banamisin demiyor

Yüksek bitrate filmleri minix ve Wd degil açmak izletmek menusuni bile açmaz ken bu keyifle acıyor

H265 X 265 tüm filmlerde sorunsuz

Neden para verdiğimizi umarım anlatabilmişim dir ustadim

Dediğiniz gibi degil her cihaz Mercedes Te ferrari de araba reno da araba kapital düzen verdik Ce cepten her sorun asılıyor

Kotu bir macera yasamış siniz android Player cik minix le ama emin olun hepsi oyle degil

Kullanmadığınız denemediniz cihazla ilgili yorumunuz ve on yargınız bastan yanlis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 20 Nisan 2016; 19:05:53 >

• bügün amazon uk den siparişi verdik bakalım 124 sterlin kargo gümrük falan 189 sterlin cıktı 23-26 teslim gözüküyor ama türkiye de dagıtımı falan kac gün sürer acaba daha önce alış veriş tecrübesi olan varmı saygılar
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli siparis ettiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

Benim minix neo u1 tecrübem oldu kısa bir süre. Ve bir arkadaşıma devrettim. Android çok karışık. Air mouse üzerinde tekerlek olmadığı için zahmetli. Oynatıcıların arayüzleri kullanışsız. Hd sesler receivere pass yapılmıyor veya ben beceremedim. Kodideki filmler zaten digitürk heryerde seyrette var yüzüne bakmıyoruz. Yine kodideki filmler çamur gibi sd kalitesinde. Altyazı her yerde ayrı bir ayarı var kafa karıştırıyor. Filmlerimi depoladığım seagate dşna serverdan altyazılı film oynatmadı. Tekrar yerinden çıkardığım WD live streamı yerine yerleştirdim. Bir kez daha wdlive streamım olduğu için şükrettim.

dts dts HD ma truhd ve diğer tüm formatları Avr ye pass ediyor

Dlna sorunsuz çalışıyor

Alt yazıda herhangi bir problem yok otomatik olarak buluyor

Wd in tüm cihazları su an da da var bende live hub da dahil görüntüsü berbat nvidia ya göre kumlu

Bu cihazı kullanan hemen hemen herkes nas A yaptıgı kendi arşivini izliyor dediğiniz gibi netten izleyen çevrende yok

Menüsü çok basit

Kumandası muazzam

Oyun isime gelince hic bir pc. Oyunu nu ps3 pc uZerinden stream yapma yeteneğine kavuşma Di

PC üzerine kurulu oyunları bu cihaz takılı olan her yerde keyifle oynuyoruz

Kendi oyunları da cabası

Goruntu konusuna zaten hic gelmiyorum Wd falan kokusmaya yazmaya değmez diye iyi playerler den de çok daha iyi

Mouse da klavyede sorunsuz takılıyor

Minix le falan Yanyana gelip konuşulacak cihaz degil

Ac bandi sayesinde 65 GB lik film wifi uZerinden aktarıyor banamisin demiyor

Yüksek bitrate filmleri minix ve Wd degil açmak izletmek menusuni bile açmaz ken bu keyifle acıyor

H265 X 265 tüm filmlerde sorunsuz

Neden para verdiğimizi umarım anlatabilmişim dir ustadim

Dediğiniz gibi degil her cihaz Mercedes Te ferrari de araba reno da araba kapital düzen verdik Ce cepten her sorun asılıyor

Kotu bir macera yasamış siniz android Player cik minix le ama emin olun hepsi oyle degil

Kullanmadığınız denemediniz cihazla ilgili yorumunuz ve on yargınız bastan yanlis

Sizi anlıyorum ama hak vermiyorum. Ben elektronikten oldukça anladığını düşündüğüm birisiyim☺ 2-3günlük incelememde benim aradığım şeyin zaten elimde olan wd olduğunu anladım. Minix neo u1 i küçümsemeyin bence bir inceleyin.
    Hd sesleri stream yapmayı bir hayli gizlemişler. Ben bulamadım. Altyazıların ayarı varda kafamı karıştırdı. Cirque soleil Alegria dvd iso var arşivimde denediklerim oynatmadı. Sizin cihaz android işletimle çalışmıyor mu minixten farklı olsun. Anlamadım🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prosecutor -- 20 Nisan 2016; 23:30:00 >

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.