Şimdi Ara

Himedia Q3 - Q5 Quad & Q10 Pro (4K+H265+HDR+10Bit) (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.265
Cevap
52
Favori
256.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

quote:

Orijinalden alıntı: vuralustel

Arkadaşlar himedia nın q10pro modelinin çıkacağını duymuştum. Bu konuda bir bilgisi olan var Mı? Audio işlemcisi 192 khz 24 bit miş. Sırf bu sebepten dolayı alacam beklemedeyim

cihaz çıktı.futeko'dan ön siparişten alabilirsin,180 dolar civarı.2 hafta kadar sonra sancak getiricek onuda bekliyebilirsin.fiyat ne olur bilemem.
    bende sancak getirsin hemen alıcam.

Cihaz futekoda avrupa icin 148 pound (turkiye avrupada sayılıyor) Bunun karşılığı da 185 euro, dolar değil. (210 dolar yapıyor yaklaşık)

Aliexpresste 237 dolar almak isteyene :)

http://tr.aliexpress.com/item/Android-TV-Box-HIMEDIA-Q10-Pro-Smart-Home-TV-Network-player-Android-5-1-Hi3798CV200-Mail/32643369381.html?ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_4_10017_10005_10006_10034_10021_507_10022_508_10020_10018_10019,searchweb201603_7&btsid=e63369d2-03aa-47ee-8df6-dd44e0cd0580

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bir tane himedia q10 pro çin versiyonu buldum. Avrupa versiyonu ile arasında fark oluyor Mu? Alma arifesindeyim. Yatdımcı olursanız sevinirim.

• 237 = 670 tl yapıyor.
    bence fiyatı yuksek.
    q5 pro fiyatı daha uygun olur.
  • vuralustel V kullanıcısına yanıt
    Q10 için bilmiyorum ama Q3 çin versiyonunda google play yüklü gelmiyor, ayrıca himedia wrapper yüklenmiyor ayrıca ana ekranda gereksiz çin reklamları felan var...

Bu arada nereden buldunuz, fiyat ne kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil engineer -- 12 Nisan 2016; 15:12:57 >
  • Ebaydan, aliexpressten ve daha bir çok sitede var. Fiyat 600-650 civarı

• Kesinlikle Çin versiyon almayın arkadaşlar, güncelleme bulması çok zor oluyor. İlk başlarda hızlıca bir çok güncelleme çıkacaktır ve bunları indirmesi sorun olacak. Çok şükür bizimkilerin artık güncellemeleri bitti de sağdan soldan Pan Baidu için yardım istemekten kurtulduk.
  • Cuma günü arkadaşım Dubai ye gidiyor. Sizce orada bulabilme şansı var mıdır?

• Beyler 4k x265 10bit sadece bu pro serisimi oynatabiliyor ? Birde dts hd ve dolby true hd çözmede sorunları varmı ? Amaç hhd ile tv'ye baplayıp film izleme. Sinema odasında gtx970 ile splash premium 2.0.3 var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apache Air Fighter

Beyler 4k x265 10bit sadece bu pro serisimi oynatabiliyor ? Birde dts hd ve dolby true hd çözmede sorunları varmı ? Amaç hhd ile tv'ye baplayıp film izleme. Sinema odasında gtx970 ile splash premium 2.0.3 var.

970 varken splash kullanmak nvidia ya ihanet demek

Madrv
    Lav
    Reclock
    Mpcbe

• Arkadaşlar ,

Yaklaşık 15-20 gün önce satıştan çektiğim Zidoo X9'u tekrar satılığa çıkartıyorum.

Çünkü önceliği X6Pro'ya vermem şart oldu.Neden derseniz 3 tane cihaz oldu evde.Ve 3 farklı cihazı kullanmak zaman açısından zorluyor beni.

Mesela en basitinden 2TB'lık HDD'i Zidoo X6Pro'ya takıp filmleri orada taratmam ve onun yazılım eksikliklerine eğilmek lazım artık.Filmleri de şimdilik mecburen ZDMC'de seyredeceğim.Çünkü X6Pro'daki dahili medya oynatıcının stabilite sorunları çözülmüş ama altyazı sıkıntıları devam ediyor.

Böyle yapmazsam ve X9'dan vazgeçmezsem arada Zidoo X6Pro'ya yazılım yükle , yazılımın hatalarını görmeye çalış , film ve dizi arşivini ise X9'da seyret olmayacak. Tüm bunun yanında da M-195'e de göz at bazen ve gerekirse firmasına mesaj yaz v.s. bu da işin diğer tarafı.

Sonuç itibarı ile Zidoo X9 cihazım satılıktır arkadaşlar.

Kutusu , kablosu v.s herşeyi tamdır , kumandası naylonlu olarak kullanılmıştır ve gerek cihaz gerekse kumandası kozmetik açısından sorunsuzdur. Üzerinde v1.0.42 olarak son yazılım yüklüdür.

Geekbuyinbg'teki satış fiyatı 119$. Ben 300 TL istiyorum. Alan arkadaş içinde kargoyu ben karşılayacağım.

Selamlar...

• charnel kullanıcısına yanıt
    Hocam çin versiyonu cihaz için himediawrapper_user.apk yı gönderebilirmisiniz, mail adresimi pm den attım...
  • Ben de Q10 Pro'yu çok beğendim, ancak faturalı almak taraftarıyım.

Diğer yandan Sancak'ın da sözüne hiç güvenemiyorum, 2 hafta derler 3 ay ses çıkmaz cihazdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Ben de Q10 Pro'yu çok beğendim, ancak faturalı almak taraftarıyım.

Diğer yandan Sancak'ın da sözüne hiç güvenemiyorum, 2 hafta derler 3 ay ses çıkmaz cihazdan.

Merhaba,

Bu yazmış olduğunuz yazıya kesinlik ile katılmıyorum. Bence ön yargılı olmadan önce biraz bakın ürünün takibini yapın derim. Himedia'nın en büyük avrupa satıcısı olan Futeko bile ön sipariş alıp 3-4 defa varış ve stoka giriş tarihlerini değiştirmiştir. Sancak ile yaptığım görüşmelerde de üretici fabrikanın taleplere yetişememesinden dolayı nisan son haftasına tahmini bir bilgi verdikleri ancak muhtemel olduğunu belirtmişler. Himedia öncelik ile çin iç piyasasına üretim yapmaktadır. Aliexpressten alacak olur iseniz size gönderilecek olan ürün kesinlik ile çin versiyonudur. Avrupa versiyonu henüz çıkmamıştır. Burada Sancak bilgisayarda da yaşanan Futeko firmasında da yaşanmaktadır. Kısacası üreticinin teslim tarihlerini sürekli olarak bir ileri tarihe atmasından kaynaklanmaktadır. Sancak bilgisayar ürün üretici stoklarına girer girmez deniz yolu ile değil hava kargo ile ürünleri getireceğini de ayrıca belirtmiştir. Yani ürün avrupa versiyonu satışa çıktıktan çok kısa bir süre sonra satışa başlanacaktır.

Burada bu bilgiyi sizler ile paylaşmak istedim sebebi ise yanlış bir algı oluşmaması adınadır.

Saygılar.

• Arkadaş , duygularımıza tercüman olmuş
    Küçük bir ilave yapayım , gecikmenin bir nedeni de Huawei firmasının çipleri geç çıkarmasıdır.
    Doğal olarak , bu Himedia gibi üreticilere de yansıdı.
    Artı olarak , firma çin'de beklediğinin çok üzerinde sipariş alınca ilk ürünleri çin pazarı için üretmeye başladı.
    Himedia Q10 Pro şuan için 2000 Yuan önsiparişi ile çin'de satılıyor. (yaklaşık 850-900TL)
    Bizde çok yakında ön siparişe başlıyoruz ve hedefimiz çin'den daha ucuza satmak. (ön sipariş ile sipariş verenlere)

Netice itibariyle , bize söylenen nisan sonunda ürünler fabrikanın stoklarına girecek ve bize tahmini gelişi mayıs başı.
    Kesin fiyat ve tarih bilgisini de çok yakında paylaşacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

Arkadaş , duygularımıza tercüman olmuş
    Küçük bir ilave yapayım , gecikmenin bir nedeni de Huawei firmasının çipleri geç çıkarmasıdır.
    Doğal olarak , bu Himedia gibi üreticilere de yansıdı.
    Artı olarak , firma çin'de beklediğinin çok üzerinde sipariş alınca ilk ürünleri çin pazarı için üretmeye başladı.
    Himedia Q10 Pro şuan için 2000 Yuan önsiparişi ile çin'de satılıyor. (yaklaşık 850-900TL)
    Bizde çok yakında ön siparişe başlıyoruz ve hedefimiz çin'den daha ucuza satmak. (ön sipariş ile sipariş verenlere)

Netice itibariyle , bize söylenen nisan sonunda ürünler fabrikanın stoklarına girecek ve bize tahmini gelişi mayıs başı.
    Kesin fiyat ve tarih bilgisini de çok yakında paylaşacağız.

sadece q10pro mu gelecek.q5 pro mesela gelmeyecek mi?

• Q5 Pro zaten yok , fabrikanın stoklarına girmesi mayıs sonu gibi.
    Bize gelmesi haziran başı.
  • Çin'deki nasıl bir fiyattır öyle anlamadım ? Futeko 176 € demiş cihaza...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

Çin'deki nasıl bir fiyattır öyle anlamadım ? Futeko 176 € demiş cihaza...

Aliexpresste de 236 USD.

Yuan/TL dönüşümünde bir hata var galiba :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexoress te fiyatlar 299 $ olmuş. Altın gibi sürekli fiyatı yükseliyor :)

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.