Şimdi Ara

Highpower 750 Watt Performance Gd (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
1
Favori
3.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba. Şu ürünlerinizin iç yapısını gösteren fotoğraflar paylaşmanız münkün mü?

https://www.comsis.com.tr/index.php/gamemax-gm-1050-power-supply-1050w.html
    https://www.comsis.com.tr/index.php/pc-bilesenleri/power-supply/frisby-fr-ps6580p-650w-80-plus-power-supply.html

• Metality kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf tartışmalı olduğu için kaldırdım.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_fr%C4%B1sby-gm-1050-1198735.html?ga_query=FRISBY+GM-1050

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 3 Temmuz 2020; 17:43:33 >
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Sayın Metality,

Buyrun,

GAMEMAX 1050W
    Highpower 750 Watt Performance Gd

Frisby 650W Power Supply

Detaylı sorularınız için teknik servisimizi arayabilirsiniz:
    02165401400-171

Saygılarımla,

• OK_Comsis kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Forumdan @yamaci1771 fotoğrafları Linustechtips forumunun Tier Psu list bölümüne eklemiş. Yorumları ekleyim.

https://linustechtips.com/main/topic/1116640-psucultists-psu-tier-list/page/115/?tab=comments

• Kaç cm kablo ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    jonnyGURU fena konuşmuş:D
  • Ben de Highpower 600 Watt Performance Gd 80 Plus Gold psu aldım.
    Kasam Dark Guardian Mid-Tower
    İlk önce işlemci kablosunu yetiştiremedim. Hatta 5-6 yere 8pin uzatma sordum bulamadım.
    İnternetten sipariş vermeden önce tekrar denediğimde anakartın üzerindeki boşluktan geçirip kablonun ucunu büküp sokete taktım.
    ancak kablo biraz daha uzun olsaymış iyi olurmuş.
    Stok soğutucunun yazılı kısmını da ram tarafına taktım. Ordaki zımbırtıyı zorlamak istemedim. Ramleri de 2. ve 4. slota taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kevn20 -- 8 Temmuz 2020; 1:41:6 >

• Ekran kartım 8+6 pin. Güç kaynağında tek kanalda 8+8 kablo var. Onu mu kullanacağım ? Herhangi bir sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :smeago: -- 23 Temmuz 2020; 13:56:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :smeago: kullanıcısına yanıt
    8li kanalın ikisi ayrılabilirdir. 8+6 olarak kullanabilmen lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: :smeago:

Ekran kartım 8+6 pin. Güç kaynağında tek kanalda 8+8 kablo var. Onu mu kullanacağım ? Herhangi bir sıkıntı olur mu?
    Birazda ekran kartına bağlı çok güç isteyen bir modelmi mesela rx vega kartlar bazı psularda tek kablodan 2 8 pin şeklindeki bağlantıda sorun yaşıyor ama high power psu da bu sorunu yaşayan görmedim vega konusunda yalnız FSP de gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 22 Kasım 2020; 2:31:22 >

• Asus Dual RX 5700 Evo ekran kartı. 8+8 pin vardı. onu 8+6 şekilde bağladım.
    bir adet 8pin kablosundan NŞA'da 150w cikis alinabilir. (bazi psularda tolerenas vardir, bazilarinin zaafi vardir) Siz siz olun en verimlisi iki adet ayri 8pin kablodan ekrankartini besleyin. Anakarttan da 75w a kadar destek alinabilir. tek kablo + anakart 225w, iki kablo + anakart 375w a kadar ekrankartinizi besleyebilir. Tek kablodan cift cikisa Y Splitter derler, 150w a kadar cikis alirsiniz, suan sorun yasamadiginiz ilerde yasamayacaginiz anlamina gelmez. Saglikli olan vede imkan varken 375w lik bir kaynaktan besleyin ekrankartinizi... o da rahat etsin sizinde kafaniz rahat olsun

• Sinyal kablosu değilki uzatma kablo niye sorun yapsın anlamadım.

• 1 aydır High Power kullanmaktayım. Güç kaynağı fişini çıkartıp taktıktan sonra güç anında gelmiyor. Yarım saat beklediğim oluyor.
    Bir kaç kez denedim. Kasadan on/off yaptığımda da aynısı oluyor. Kasanın fişlerini hiç sökmüyorum ama olacak gibi değil. Neden oluyor acaba ?
    Değişime göndersem mi ?

Hangi modeli?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.