Şimdi Ara

HİTMAN 1-2 (2016-2018) Translate Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
4
Favori
50.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HİTMAN 1-2 (2016-2018) Translate Türkçe Yama

İNDİR

Virustotal

https://www.virustotal.com/gui/file/709ac4ede71153412ebe7015d931edc793b313dfe33317ccc00c72fd0637dcf6?nocache=1

Kurulum

Setup dosyasını "HITMAN2" Klasörü İçine Atın ve Kurulumu yapın.

Kurulum Şifresi

Hitmantr_Sage

Test

@YaFeSs0

Teknik Destek

@crazy_199718

Türkçe Yama HITMAN 2 - Gold Edition (2.72.0) Uyumludur. Gamepass veya korsan sürümleri denemedim.

• HİTMAN 1-2 (2016-2018) Translate Türkçe Yama

Takdir falan umurumda değil ben kendim için bunları yapıp paylaşıyorum sadece yaptığın bu saçma ve düşmanca tavırın için cevap veriyorum.

Toplamda 75k dosyayı birleştirmesi için arkadaşıma rica minnet araç yazdırdım.

Üstüne dosyalar arasında bunların 2 katı kadar daha içi metin olmayan dosyalar vardı onlarıda ayıkladık.

Hiçbir şey bilmeden boş yorum yapmamanızı tavsiye ediyorum.

Alın bakın gözü alabilen biri varsa eliyle çevirsin ben gerekli teknik desteği seve seve sağlarım.

https://www76.zippyshare.com/v/GhgwcPdX/file.html

• Yama çok iyi olmuş kim test ettiyse eline sağlık.

• Denemedim ama elinize sağlık. Bayadır beklenen bir yama. Üçüncü oyunuda çevirirseniz tadından yenmez.

• Arkadaşlar epic games’in ücretsiz dağıttığı hitman(sanıyorum 2016) ile uyumlu mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık..

• biembo kullanıcısına yanıt

Makine cevirmis hocam

• Editleyip burada paylaşım yapması, zaman ayırması, emek vermesi bir 'eline sağlık' cümlesini haketmiyor mu sizce de?

• biembo kullanıcısına yanıt

Translate yama da emek olmuş vay arkadaş. Kopyala yapıştır yaparken ne eziyetler çekti kim bilir...

• nickymouz N kullanıcısına yanıt

Eziyet çekme ile alaka kuramadım ama bundan sonra sizden bekliyoruz kopyala yapıştır translate yamalarını..

• nickymouz N kullanıcısına yanıt

Takdir falan umurumda değil ben kendim için bunları yapıp paylaşıyorum sadece yaptığın bu saçma ve düşmanca tavırın için cevap veriyorum.

Toplamda 75k dosyayı birleştirmesi için arkadaşıma rica minnet araç yazdırdım.

Üstüne dosyalar arasında bunların 2 katı kadar daha içi metin olmayan dosyalar vardı onlarıda ayıkladık.

Hiçbir şey bilmeden boş yorum yapmamanızı tavsiye ediyorum.

Alın bakın gözü alabilen biri varsa eliyle çevirsin ben gerekli teknik desteği seve seve sağlarım.

https://www76.zippyshare.com/v/GhgwcPdX/file.html

• Sagee kullanıcısına yanıt

Bu oyunun ücretli yamasıda var. Düşmanca tavır ondan. Engelle geç sen kardeşim. Tekrar eline sağlık.

• ellerine sağlık

Hocam epic games'in verdiği oyun değil mi bu ? Hitman2 diye bir klasör bulamadım, hitman klasörüne kopyalayıp yükledim ama orijinal oyunda gitti. Şimdi oyunu sıfırdan indirmeye çalışıyor Epic HİTMAN 1-2 (2016-2018) Translate Türkçe Yama Zaten 8 mbit ile bağlanıyorum bütün gece açık bıraktım insin diye, herşey boşa gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 25 Şubat 2022; 8:49:0 >
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    Konuya hitman 2 gold edition ile uyumlu olduğunu yazdım keşke okusaydın :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hitman kadar uğraştıran çeviri dosyası kabarık bir oyun görmedim. :)

Nerden mi biliyorum Hitman 3'ten. ;)

O yüzden eline koluna sağlık. En çokta gözlerine, zira bu kadar dosyanın içinde kaybolmamak elde değil. :)

Canın sağolsun hocam, sevdiğim bir oyun olduğu için heyecan yaptım ama sonradan fark ettim.Epic Games’in verdiği Hitman - Game of the yeat edition’muş. Sanırım bunun için paraları yama’dan başka alternatif yok HİTMAN 1-2 (2016-2018) Translate Türkçe Yama 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 25 Şubat 2022; 16:32:2 >
  • Hitman 2: Gold Edition v.2.70.1 dodi repack

yama canavar gibi çalışıyor

• Türkçe yamanın nasıl kurulacağı ile ilgili bir video yapabilir misiniz zahmet olmasa kurulumda zorluk çekmekteyim.yardımcı olacak birisi var mı ? hitman 1 nasıl kurulacak hitman 2 nasıl kurulucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolik1978 -- 26 Şubat 2022; 23:52:34 >
  • hitman 2 nin için tr yama diye bir klasor açıyor kurarken böylemi olacak ? en sonda hitman rpkg çalışmayı durdurdu hatası alıyorum cmd ekranı çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 28 Şubat 2022; 19:51:39 >
  • Linki göremiyorum yardımcı olurmusunuz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.