Şimdi Ara

Hiç rüya görmüyorum!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
7.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkidişler, son birkaç aydır hiç rüya görmüyorum. Ya da hatırlamıyorum her ne deniyorsa, çünkü bir yerlerde rüya görmemek imkansızdır, sadece hatırlamazsınız diye bir yazı görmüştüm, her neyse işte.. 3-4 aydır süregelen bu durumla karşı karşıyayım, eskiden, kabusta olsa her gün 1 tane görürdüm(hatırlardım) mutlaka. Ne olduysa şu 3-4 aydır yatıyorum - kalkıyorum, yatıyorum - kalkıyorum. Hiç heyecan yok ya, iyi rüyaları uzun süredir görmüyorum zaten de kabuslarımı özler oldum, hiç değilse biraz adrenalin salgılıyordum geceleri dalarken/ sabahları kalkarken vs.. Beynim mi çalışmıyor artık, görmüyorum/hatırlamıyorum hiçbirini. Ne yapmam gerek sizce, gece yatmadan önce sağlam bi' psikolojik korku filmi mi izlesem=? İşe yarar mı?? Başka öneriniz varsa onları da yazın lütfen, bunaldım iyice, ot gibi yatıyorum kalkıyorum. :(

• Yatmadan önce düşün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YırtıkKondom

Yatmadan önce düşün.

Her gün her saat aklıma gelen bir şeyi yatmadan önce düşünmemiş olmam mümkün mü hocam. İşe yaramıyor. :(
  • Hatırlamıyor Olma ihtimaline Karşı yanında Kağıt KalemLe Uyu. uyanır uyanmaz UYkunda Ne Hissettiysen Not Al.

Onun Dışında crystal Meth Tavsiye Ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: iamsonasty

Hatırlamıyor Olma ihtimaline Karşı yanında Kağıt KalemLe Uyu. uyanır uyanmaz UYkunda Ne Hissettiysen Not Al.

Hocam sorun bu zaten, hiçbir şey hissetmiyorum. Yatıyorum, 5 dk sonra kalkıyorum(anlamışsınızdır). Olay bu yani.

Crystal meth anlamadım_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aiden.

quote:

Hatırlamıyor Olma ihtimaline Karşı yanında Kağıt KalemLe Uyu. uyanır uyanmaz UYkunda Ne Hissettiysen Not Al.

Hocam sorun bu zaten, hiçbir şey hissetmiyorum. Yatıyorum, 5 dk sonra kalkıyorum(anlamışsınızdır). Olay bu yani.

Crystal meth anlamadım_?

Her IhtimalE Karşı Sen YaNında bulundur.

google A Metamfetamin Yaz Anlarsın

• quote:

quote:

quote:

Crystal meth anlamadım_?

Tamam denerim hocam da metamfetaminin ne olduğunu biliyorum, sadece ne amaçla yazdığınızı anlamadım?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Crystal meth anlamadım_?

Tamam denerim hocam da metamfetaminin ne olduğunu biliyorum, sadece ne amaçla yazdığınızı anlamadım?

halüsinasyon ETkisi Olduğu için

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Crystal meth anlamadım_?

halüsinasyon ETkisi Olduğu için

Yok benim ne işim olur halüsinasyonla filan. Sadece rüya görmeyi / hatırlamayı istiyorum, hayatımı mahvetmeyi değil hocam. Kağıt kalem olayını deneyeceğim bu gece ama, teşekkür ettim.

• Bir insan ortalama 20 rüya görür bir gecede . Ama en uzun süre gördüğümümzü hatırlarız sadece. Bu böyle aksini iddia edemezsin. Seni bilinçaltından aşırı derecede etkileyen bir sorun yoksa uzun rüya göremezsin . Veya lucid rüya adlı bir durum var onu kendine uygularsan istediğin rüyayı görüp rüyada bilinçli bir şekilde istediklerini yapabilirsin. Ama 2 snlik rüya yıllarca sürebilir kalkamazsın o daha kötü olur bulaşma. Asosyal yanım ağır olduğundan yaşadığım o kadar zorluk var ki bir gecede 5 6 uzun rüya görüyorum işte bilinçaltımın sosyal benim asosyal olmamdan kaynaklı çatışma sonucu karakterim soğuk ve mutsuz oluyor. Haline şükret. Sıkıntı yok
  • beyler dükkanımız 7/24 açıktır!
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

Bir insan ortalama 20 rüya görür bir gecede . Ama en uzun süre gördüğümümzü hatırlarız sadece. Bu böyle aksini iddia edemezsin. Seni bilinçaltından aşırı derecede etkileyen bir sorun yoksa uzun rüya göremezsin . Veya lucid rüya adlı bir durum var onu kendine uygularsan istediğin rüyayı görüp rüyada bilinçli bir şekilde istediklerini yapabilirsin. Ama 2 snlik rüya yıllarca sürebilir kalkamazsın o daha kötü olur bulaşma. Asosyal yanım ağır olduğundan yaşadığım o kadar zorluk var ki bir gecede 5 6 uzun rüya görüyorum işte bilinçaltımın sosyal benim asosyal olmamdan kaynaklı çatışma sonucu karakterim soğuk ve mutsuz oluyor. Haline şükret. Sıkıntı yok

Eskiden hiçbir sorun olmamasına rağmen en az günde 1 tane görüyordum ama, ben bundan şikayetçiyim. Son birkaç aydır hiçbirini hatırlamıyorum, yattığım gibi kalkıyorum, zombi misali. Lucid rüyayı denemem, iradem zayıf olduğu için kendimi kaptırabilirim, gerçekle rüyayı karıştırırım sonra. Ben de asosyalim ama bir gecede 5-6 uzun rüya görmüyorum, keşke ben de sizin gibi olabilsem. Emin olun dünyanın en kötü kabusunu görmek bile hiçbir rüyayı hatırlamamaktan iyidir. Mesela bir ara Işid üyesinden birinin tam boğazımı kesecekken uyandığım kabusum vardı, o an altıma ederek uyanmıştım , zaten sıkıcı hayatımda tek eğlence ve adrenalin kaynağımdı rüyalarım. Onlar da gitti şimdi. Lucid rüya haricinde tavsiyeniz var mı? Cidden hatırlamak istiyorum, sıkıntı kesinlikle var hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: walt09

beyler dükkanımız 7/24 açıktır!

Oha konuşan ölü!!!!!!!

• alim malim deme sakın zaten bulamazsın da bunu sana öneren arkadaş breaking bad izlemiş belli ucuz ve en güçlü uyuşturucu madde. ÖLDÜRÜR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kablam -- 13 Kasım 2014; 1:38:45 >
  • Bende ayda yilda bir gorenlerdenim.Cocukluk doneminde yarim saat civari cizgi filimler seyrettigimi hatirliyorum.Ah eski gunler iste..

• @bioASZ

Yok hocam 6 yaşında mıyım ben, neyin ne olduğunu biliyorum elbette. Uzak dursunlar benden.

@savaskerem37

Aynen ya, benim de en çok rüya gördüğüm zamanlardı çocukluk zamanları. Şimdi 1 tane bile görsem mutluluktan havaya uçacağım...
  • ECZANEDEN MAGNEZİNC al yatmadan önce 1 tane iç.
  • Birkaç ay önce IŞID'den birinin tam boynumu kesecekken uyandığım rüyayı hâla hatırlıyorum. Ondan önce de sevdiğim birkaç yayıncıyla tanışmıştım. Son birkaç ayda sadece 2 tane gördüm(3 ayı geçmiştir tahminen). Yani bu teori yanlış. Tabii kast edilen TAM OLARAK uyanmadan önceki rüyalarımızsa...

Horladığımı sanmıyorum, gerçi horlasam da horlamasam da görmüyorum zaten. :)

Bu arada not al diyorsunuz da, görmüyorum ki hocam... Nasıl anlatayım, yatağa giriyorum. 5 dk sonra dalmışım, kapkaranlık... Sonra bir bakmışım uyanmışım. AA, sabah olmuş...

Böyle yani, arada geçen hiçbir şey yok... Dolayısıyla not alabileceğim de bir şey yok. Ne yapsam ne etsem rüya görmemi sağlayacak bir şey denesem... Kabus bile olur diyorum, o derece bunaldım.
  • Hocam alkol alıyorsan oda hatırlatmıyor görülen rüyaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanadem

Hocam alkol alıyorsan oda hatırlatmıyor görülen rüyaları

Yok hocam o tür alışkanlıklarım yok. Bu arada, bir kere de olsa güzel bir kabus gördüğüm oldu konuyu açtığımdan bu zamana kadar. Neyse, alıştım artık görmemeye, olsa da olmasa da sorun değil artık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.