Şimdi Ara

Hiç instagram, facebook vs kullanmayan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
4.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Facebook,instagram,twitter ve daha fazlasını da kullanmıyorum. Kullanmaya gerek duymuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstagram kullanmıyorum

Whatsapp gerektiğinde sadece

Twitter hesabım 5 Tweet atmisimdir bakmıyorum

%90=Face+Dh+Youtube takip ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iletişim amaçlı whatsapp tan başka kullanmıyorum
  • BIŞ İŞ BUNLARRRRR.
    KULLANANLAR BENİ Bİ BİLOCKLAYABİLİR Mİ ACABALA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece watsap iki yildir face kullanmiyorum. Instagram hic kullanmadim eksikligini pek hissetmiyorum. Ordaki oratam bana hic samimi gelmiyor cok aptal bir ortam var.

• Sosyal medya ile bağlantımı tamamen geçen ay kestim. Twitter 1 yıl oldu kapatalı. Instagramı yazın kapattım. Facebook sırf sitelerde kolay yoldan kaydolmak için iş yapıyordu. Ondan da vaz geçtim geçen ay kapattım onu da.

Benim doğumgünümü fbden görüp kutlayacak kişiye inanın hiç ihtiyacım yok. Ölmüş adamın doğumgününü kutlayan tipleri gördü bu gözler. Yani yalandan samimiyetler umrumda değil. Napıyorsun derseniz. Kitap okumaya devam. Derslerime yoğunlaştım. Staja gidip geliyorum zaten haftada 2 gün. Gram eksikliğini de hissetmiyorum.

• Pinterest hesabım var. /tehet
  • Karşılıklı takipleşelim

Profilim:https://www.instagram.com/eminacaar/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BC6095A0D -- 9 Mart 2017; 23:37:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drake Ramoray

Bunları kullanmayan adamın hayatı yoktur. Bunları kullanmayıp da "Sosyal medyadan tiksiniyorum. çok gereksiz." diyen de kendini kandırıyordur.

Adam haklı aşağı yukarı 200.000 yıllık insanlık tarihinde insanlık son 15-20 yılda sosyal medya sayesinde hayata kavuştu.

• Twitter Facebook İnstagram hiç biri yok Whatsapp da zorunlu olarak kullanıyorum. Yurtdışı bağlantısı için.

• Sosyal medyanın gücünü küçümseyin, bizim insanımızın kullanış amacı farklı olabilir ve bu yüzden bazı 'tiksinç' durumlar ortaya çıkmış olabilir ancak özellikle avrupa insanı kendini bu alanlarda etkili bir şekilde pazarlayabiliyor (o anlamda değil) Sosyal medya öncesi yaptığınızın işin dünya çapında görülmesini yani reklamınızın yapılmasını istediğinizde ödemeneiz gereken maddi bedeli bir düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bunları kullanmayan adamın hayatı yoktur. Bunları kullanmayıp da "Sosyal medyadan tiksiniyorum. çok gereksiz." diyen de kendini kandırıyordur.

Boş herif seni..

• quote:

Orijinalden alıntı: 50pho50

quote:

Adam haklı aşağı yukarı 200.000 yıllık insanlık tarihinde insanlık son 15-20 yılda sosyal medya sayesinde hayata kavuştu.

Bundan 100 yıl önce telefon da yoktu. Ama günümüzde telefon kullanmayan adam işsiz güçsüz, sorumsuzun tekidir. Sosyal medya da günümüzde böyle oldu.

• quote:

quote:

quote:

Bundan 100 yıl önce telefon da yoktu. Ama günümüzde telefon kullanmayan adam işsiz güçsüz, sorumsuzun tekidir. Sosyal medya da günümüzde böyle oldu.

Telefonun kullanış amacı bellidir. Sosyal medyada Pelinsu ve arkadaşlarının Starbucs'ta içtiği kahvenin fotoğrafının benim hayatımda nasıl bir kolaylık ve yarar sağlayacağını açıklarmısın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonun kullanış amacı bellidir. Sosyal medyada Pelinsu ve arkadaşlarının Starbucs'ta içtiği kahvenin fotoğrafının benim hayatımda nasıl bir kolaylık ve yarar sağlayacağını açıklarmısın.

O tarz arkadaşların varsa sorun sosyal medyada değil, arkadaş seçiminde. Sosyal medyanın nasıl kullanıldığını bilmeden çamur atıyorsunuz.

• Sadece facebook ve wp başka bir şey yok.
  • Son 1 buçuk yıldır sadece wp ile devam. Kapattığım hiçbir sosyal medya hesabımdan pişman olmadım yada herhangi bir eksiklik hissetmedim. 🤘🏻

• Çok kapatım tekrar açtım sosyal medya hesaplarımı. Kurtulamıyorum bide stalk hastalığınız varsa kurtulamıyorsunuz
  • sadece donanımhaber kullanıyorum

• Twetter ve wp var.

Face ve ins daha once hic kullanmadim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.