Şimdi Ara

Hiç instagram, facebook vs kullanmayan var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
4.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimileri onlar olmadan yapamaz, facebook , twitter instagram vs, ben kullanmıyorum whatsappı bile girip direkt çıkıyorum, o derece soyutum sosyal mecraya, sizde durum ne?

• Bende kullanmiyorum wp ye de yazan olursa cvp veririm. Kafam rahat oyle seylerle ugrasmayi sevmiyorum. Samimi gelmiyo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook'u sadece caps gif ve komikli videolar için kullanıyorum
    Twitter'ı al jazeera sputnik gibi ajanslar için kullanıyorum
    gelende telefonda en çok instagrama bakıyorum ya da resim atıyorum
    whatsapp sadece mesaj atmak istediğim zaman öyle muhabbet olsun diye falan pek kullanmam
    gruplara yılda 1 bakarım
  • Ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ınstagram hesabım çalındıtekrar çaldırmak istiyorum
  • Facebook kullanıyordum ama aktif olarak değil sadece arkadaşlarla mesajlaşma amaçlı kullanıyordum. 4-5 ay önce kapattım faceyi. Şuan sadece instagram ve whatsapp var sosyal medya olarak. İnstagram da girip baktıgımdan değilde arada bakarım diye duruyor. günde 1 kere girip sayfa kaydırıyorum Yakında tuşlu takoz telefona geçicem zaten de bi türlü kopamadım
  • Bunları kullanmayan adamın hayatı yoktur. Bunları kullanmayıp da "Sosyal medyadan tiksiniyorum. çok gereksiz." diyen de kendini kandırıyordur.
  • Sadece DH+Youtube

• Ben

• Ben kullanmadım hayatım boyu hiçbirini. Sosyal medyadan tiksinmiyorum sadece gerek duymadım suan wpyide kapattım ulaşmak isteyen arasın ya da yüzyüze konuşsun.

• kullanmiyorum hic birinide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh ve whatsapp haric hic bir sosyal medya hesabim yok benimde.

• Sadece whatsapp instagram kullanıyorum, diğerleri gereksiz geliyor.
  • Drake Ramoray kullanıcısına yanıt
    Tabi ya bunlar cıkmadan önce kimse yaşamıyordu zaten. Ben tiksinmiyorum insanların da neden kullandıgını anlıyorum. İsteyen kullanır yargılamam bende bir tek facebook ve wp var ve eminim senden cok daha fazla hayatım vardır.

• Sadece babamın arkadaşları için facebook açarım yoksa saydıklarından yok,temizim.
  • Hepsine eski hesaplarım var ama hiç kullanmıyorum desem yeri. Diğer insanların yaptıkları bana anlamsız geliyor yada ben insan değilim o yüzden zevk almıyorum. Mesela hasta insanın resmini paylaşanlar ve zor durumda olanlara amin yorumu yapanlar, dudaklarını büzüp öz çekim yapanlar, futbol takımı gibi siyası takım tutanlar... normalleşmiş anormal insan davranışları.

Ekleme: Sadece iletişim için gerekli olduğunda Facebook messenger ve Whatsapp'ı kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 9 Mart 2017; 21:0:51 >
  • Dh hariç hiçbirşey kullanmıyorum.Whatsapp bile kullanmıyorum. Telefonum servise gittikten sonra o alışkanlıktanda kurtuldum.

Telefonu bile bırakabilirim :D yeni 3310 almayı düşünüyorum.
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Bendensin hocam şu yeni çıkan 3310 ları almayı düşünüyorum ben de
  • Sadece instagram var bende de.Resim felan koyan biride değilim ama duruyor işte baya giriyorum.

Aslında herkesin bi tanede olsa sosyal bir hesabı olması lazım ulaşılabilir olmak için.

• bende hiç facebook twitter instagram vs kullanmıyorum.sadece e-mail adresim var.eskiden 2000 li yıllarda Messenger vardı.çok güzeldi.ben messengerı seviyorum.ama facebook ortaya çıkınca Messenger kaldırıldı.o yüzden facebooktan nefret ediyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.