Şimdi Ara

Hiç Çalışmadan Girecek Olan Var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tembellikten veya kendisine güvenip hiç çalışmayan şöyle konu başlıklarına göz atsam, bugün bir bakınsam diyenler var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 14 Haziran 2019; 18:7:16 >

• Ben varım.Mantıkla bir şeyler yapacam artık sınavda olduğu kadar.Sayısalım bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: registermy

Ben varım.Mantıkla bir şeyler yapacam artık sınavda olduğu kadar.Sayısalım bu arada.
    Kendisine, mantığına güvenip bir şeyler yapmaya çabalayacağım diyen koca yürekli adam şans senden yana olsun

• Ablam girecek. Öğrenciliğin nimetlerinden faydalanmak için

• Bu sene kırıkla gireceyim seneye düzgün çalışıp gireceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geçen yılda hiç çalışmadım 156 yaptım. gene çalışmadım 180 i geçersem 4 yıl dil okuyacağım ama sanmıyorum yine geçemem. ydt 80 soruda 65-70 doğru çıkıyor ama kendi dilimi bilmiyorum arkadaş rezillik.
  • ben de çalışmadım ingilizce bölüme girmek hedefim, geçen yılın sınavında kör cahil 70 75 civarı bi net yaptım hesaplamalara göre idare ediyo yetiyo gibi

tabii ki temel boş değil 5 yıl önce eşşşşek gibi çalışıp 126 net çıkardıydım :D gerilemişiz tabii özellikle türkçede dil bilgisinde ve fen tarafında biyolojide sıfırlanmışım. alkan alkenli soru çıkmış.. fikir bile yürütemedim. lys kimyadan 16 net çıkarmış adamdım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 14 Haziran 2019; 19:22:20 >
  • tytye hiç çalışmadım full ayt çalıştım. 80 net tyt bırakırım en az

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NinJaus kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam nasip kısmet işleri bu işler.Yarın herkesin gönlünce olsun bu sınav.
  • registermy kullanıcısına yanıt
    Tyt de bişiler yapabilirsinde ayt fen ana bacı girabilir....

• quote:

Orijinalden alıntı: Cares_X

Tyt de bişiler yapabilirsinde ayt fen ana bacı girabilir....
    Yapacak bir şey yok hocam bazı nedenlerden bu yıl çalışamadım benim için hayatımdaki en verimsiz sene oldu her açıdan.Yarın sınav çıkışı son tekrarlar var onları izleyip anladığım kadarını uygularım.Olmazsa da seneye tam gaz başlarım.
  • Ooo özlemişin buraları
  • 3 gun oncesine kadar hic bakmamistim. Biraz once din terimleri okudum. Simdi tamamim.

• Bende varım ve sayısalım, şimdiden seneye olan sınav için heyecanlıyım ve bu sınav deneme gibi geliyor.

• Ben de çalışamadım. hatta gireceğim ilk TYT AYT deneme sınavı olacak.
  • Ben de gireceğim kırıkla. Öylesine gireceğim bu sene hazırlıkla falan uğraştım ve geçtim baya zor bir seneydi. Seneye kırık obp olmadan kendi okulumda daha iyi bir bölüm için gireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00A01D70E

Ooo özlemişin buraları
    Hiç Çalışmadan Girecek Olan Var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NinJaus -- 14 Haziran 2019; 23:23:24 >

• 32 yaşındayım. Bir iddia uğruna 100 lira bayıldım sınava.

İÜ malzeme müh mezunuyum liseden mezun olalı 13 sene oldu bakalım (:. Sınava araba anahtarı ile giriliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: L. Kilmister

Ben de gireceğim kırıkla. Öylesine gireceğim bu sene hazırlıkla falan uğraştım ve geçtim baya zor bir seneydi. Seneye kırık obp olmadan kendi okulumda daha iyi bir bölüm için gireceğim.
    Kaç k yapmiştınız hocam siz.? Bogazici fen idi fakat sıralamayi unuttum sizin.

• İlk 100 için girecem ben de. Dilden deneyecem

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.