Şimdi Ara

HI-LEVEL HLV-T702 TABLET (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
9
Favori
109.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serter33

quote:

Orijinalden alıntı: haktan.528

A101e tekrar gelmiş

fiyatı ne kadar ?

189 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ablam birkaç gün önce gg den aldı arkadaslar bu tabletten.daha gelmedi ama gg den bakınca modeli hlv-t701 yazıyor.hlv-t702 ile arasında ne fark vardır acaba.

• 24 Ekim çarşamba satışta diyor; Peşin 189 Bonus 8/Bankasya 12 taksit 195 TL diyor...
  • kullanan arkadaşlar tabletin şarjı ne kadar gidiyor ve tablet şarjda iken dokunmatiği sapıtıyor mu söyleyebilirler mi ? tablet alırken beni en çok etkileyecek özellik pil perfornansıdır.Kullanım şeklim yoğun olarak internet ve video izlemek oyun hiç oynamam desem yeridir bu kullanım koşullarıma göre bu tableti bana tavsye edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 23 Ekim 2012; 12:13:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

kullanan arkadaşlar tabletin şarjı ne kadar gidiyor ve tablet şarjda iken dokunmatiği sapıtıyor mu söyleyebilirler mi ? tablet alırken beni en çok etkileyecek özellik pil perfornansıdır.Kullanım şeklim yoğun olarak internet ve video izlemek oyun hiç oynamam desem yeridir bu kullanım koşullarıma göre bu tableti bana tavsye edermisiniz
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 23 Ekim 2012; 12:13:03 >
  • alan arkadaşlar cihazdan memnun mu yorumlarını bekliyoruz
  • Arkadaşlar kullanan birisi lütfen pil performansı konusunda beni bilgilendirsin pil konusunda beni tatmin edecekse ve şarj da iken dokunmatiği sapıtmıyorsa bayramın 1. günü alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 23 Ekim 2012; 19:56:34 >
  • Beyler film ve oyun performansı nasıldır ? Tabi bir de tarayıcı performansı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tahir26

ablam birkaç gün önce gg den aldı arkadaslar bu tabletten.daha gelmedi ama gg den bakınca modeli hlv-t701 yazıyor.hlv-t702 ile arasında ne fark vardır acaba.

bendede t-701 modeli var merak ediyorum farkını bilenler açıklasın lütfen.
  • A101 den almıştım, google play den onlarca uygulama, oyun vs indirip kullanıyorum. İnternetten tv, sinema izlemek sorunsuz. Facebook, Youtube, Twitter gibi uygulamaları kulanıyorum sorunsuz. Google chrome kurdum, üzerinde kurulu gelen tarayıcıya göre daha iyi. Pil süper diyemem ama geceleri şarja takarak şimdilik gündüzleri idare ediyor. Ömrü ne kadar sürer bende merak ediyorum.
    Yakınlarımdan soranlara tavsiye ettim size de öneririm. Bu fiyata fena değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttoygar

A101 den almıştım, google play den onlarca uygulama, oyun vs indirip kullanıyorum. İnternetten tv, sinema izlemek sorunsuz. Facebook, Youtube, Twitter gibi uygulamaları kulanıyorum sorunsuz. Google chrome kurdum, üzerinde kurulu gelen tarayıcıya göre daha iyi. Pil süper diyemem ama geceleri şarja takarak şimdilik gündüzleri idare ediyor. Ömrü ne kadar sürer bende merak ediyorum.

Arkadaşım bu tableti oyun amaçlı önerir misin temple run falan oynarken kasıyormu bide kipada 199 tl ye t701 gördüm bir fark varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

quote:

Orijinalden alıntı: ttoygar

A101 den almıştım, google play den onlarca uygulama, oyun vs indirip kullanıyorum. İnternetten tv, sinema izlemek sorunsuz. Facebook, Youtube, Twitter gibi uygulamaları kulanıyorum sorunsuz. Google chrome kurdum, üzerinde kurulu gelen tarayıcıya göre daha iyi. Pil süper diyemem ama geceleri şarja takarak şimdilik gündüzleri idare ediyor. Ömrü ne kadar sürer bende merak ediyorum.

Arkadaşım bu tableti oyun amaçlı önerir misin temple run falan oynarken kasıyormu bide kipada 199 tl ye t701 gördüm bir fark varmı acaba

hocam bende kipadan aldım 199'a t701'i çok memnunum.tek problem şarj.wi-fi ile 2 saat civarında bitiyor.ne kadar ekmek o kadar köfte tabi.Oyun olarakta dead trigger'ı yükledim.bilmem kıstas olur mu senin için ama kasmadan çalıştırdı.

• kullananlar beni afffetsin ama bu tableti beğenen daha önce tablet kullanmamış veya denememiştir bugün eniştem almış a101 den o ekrana kapasitif demeye utanır insan tamamen darp ile algılıyor aradaki donmalarını saymıyorum bile keza çözünürlükte çok kötü 800x480 tamamen bulanık bir görüntü veriyor üzerinde 1gb yazıp 512 mb çıkması makina hakkında baştan bilgi veriyor zaten işlemcisi de zayıf bir işlemci arayüzde bile geçişler sıkıntılı bana göre ederi 60-70 dolar anca ille size 1500 liaya ipad alın demiyoruz ainol nova aurora 2 kullanıyorum tüm özelliklerde bu taleti 10a çarpar böler çıkarır kargo dahil 210 liraya kapımdaydı buyincoins isimli siteden aldım reklamındanda kazancım yok ha elin çinlisinin sitesi ama adam gibi çalışıyorlar yurdum insanı böle çöplükleri kullanacağına düzgün bişetyler kullansın bunlarıda geri versinlerki belki utanıp bir daha satmazlar bu kadar dandiğini

• ainol nova aurora 2 yi daha önce de duymuştum, forumda oldukça ilgili arkadaş yazıyor, inceliyor oradan biliyorum, ama uygun fiyata edinmek biraz zor sanırım, çinden almanın güvenli olduguna emin olsam onu seçerdim. 1000 tl civarı tabletlerdeki touch,pil,hız, kararlılık kalitesiyle kıyaslanamaz tabiki, yanıltmak istemem kimseyi, benim farklı eşdeğer fiyatta tablet tecrübelerim yok.
  • bu sabah a 101 den HI-LEVEL T702 TABLET PC Yİ ALDIK. 1 AY öncesinden Metro dan Onyo Haipad winner color edition almıştım. 2sini kıyaslamak gerekirse iki cihaz da çok iyi.

a 101 in 1ay önceki kampanyasından da almıştım fakat ekranda parmak büyüklüğünde ölü piksel vardı sorunsuz aldılar.
    nitekim bugün cihazı aldık.

olumlu yönleri

akıcı çalışıyor (daha hiç kilitlenmedi)
    ekranıda oldukça net.
    ayrıca dahili depolama birimi gerçekten 16GB OLARAK geliyor. 2 gbını sisteme ayırmışlar.
    rami yeterli internet tarayıcısı ile ttnet vitamine girip ders dinledim gayet sorunsuz. flash sitelerde oldukça hızlı takılmadan çalışıyor.
    dahili olarak 3g simkartı takılamadığı için harici jet vınn desteği sunmuşlar. bu sayede flash bellek gibi şeyler bağlanabiliyor.
    ses kalitesi çok iyi
    İSTEDİĞİNİZ uygulamay rahatça yükleyebiliyorsunuz, bazıları telefon verilerinizi okumak istiyor ama cihazımız telefon özellikli olmadığı için bulursa okusun diyorsunuz

TABLET ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR HİÇ DÜŞÜNMEDEN BİR TANE ALSINLAR (DAHA ÖNCE HİÇ ANDROİD KULLANMADIYSANIZ (BENİM GİBİ SYMBİAN KULLANDIYSANIZ)

SİSTEMİ TANISINLAR YETMİYOSA HANGİ DONANIMIN YETMEDİĞİNE GÖRE KALICI CİHAZLARINI ALABİLİRLER. (ZATEN BÜYÜK İHTİMALLE DEĞİŞTİRMEZSİNİZ.)

( bunu ekstradan yazıyorum, yeni tablet alacak arkadaşlar için bilgilendirici olur.) ONYO olan tabletime usb hub ile kablosuz klavye ve mouseın alcısını + usb belleği + dijital lameramı bağladım. klavye ve fare yi tanıdı usb yi tanıdı kamerayı şarj etti

eksisi

google play de çoğunlukla çince uygulamalar çıkıyor. bunu çözmeye uğraşıyorum. BUDA YAZILIMSAL

AYRICA 180-250 TL YE TABLET Mİ OLUR ''SİNİRLERİNİ DENEMEK İSTİYORSAN AL'' DİYEN KİŞİLERE ŞUNU SÖYLEYEYİM;
    1-)ACERİN NETBOOK UNUDA KULLANDIM. BU TABLETLER KESİNLİKLE DAHA HIZLI ÇALIŞIYOR!!

2-) SİZDE TABLET VARMI ? HER HALDE 1,500 TL VERİP İPAD ALINCA BİRŞEY Mİ OLUYOR SANIYORSUNUZ? EMİNİM Kİ HERKES TE USB BELLEK VARDIR VE BELLEĞİNİ KULLANIYORDUR. İPADIN NERESİNE TAKACAKSIN BELLEĞİNİ ?????? İPADA BELLEK + HAFIZA KARTI TAKTA GÖREYİM TAKAMAZSIN ÇÜNKÜ CİHAZ DESTEKLEMİYOR. 1,500 TL YE ALDIĞIN TEK ŞEY 10 İNÇLİK BİR KAZIK OLUYOR.

3-) Misafirliğe gidiyorsun yanına mobil cihaz alırsın. bunlar dandik sinir krizi geçirtir adama diyenlerden sen alırsın yanına 3-4 kiloluk notbook u yanınada alırsın şarj aletini gidersin.. DAHA DOĞRUSU 4,5 kilo yük ile gidersin..

4-)4,5 kilo ile 350 gramın farkını siz kıyaslayın

5-) 189 TL lik tabletin özellikleri ANCAK 800-1500 TL ARASI SINIFTA BULUNUYOR(ARAŞTIRMALARIMIN SONUCU)
    6-) 1500 TL İLE 189 tlyi de siz kıyaslayın....

Kısaca aldım çok memnunum HERKESE TAVSİYE EDERİM.

YORUMLARIYLA SİNİR KRİZİ GEÇİRTEN ADAMLARADA KULAK ASMAYIN...

NOT...: Aldığınız cihaza dikkat edin. sağlam mı diye kontrol edip öyle çıkın mağazadan. HASARSIZ ÜRÜNÜ ALIRSANIZ 1 HAFTA SONRA ÇOK MEMNUN OLURSUNUZ.

• quote:

Orijinalden alıntı: doblocuk

bu sabah a 101 den HI-LEVEL T702 TABLET PC Yİ ALDIK. 1 AY öncesinden Metro dan Onyo Haipad winner color edition almıştım. 2sini kıyaslamak gerekirse iki cihaz da çok iyi.

a 101 in 1ay önceki kampanyasından da almıştım fakat ekranda parmak büyüklüğünde ölü piksel vardı sorunsuz aldılar.
    nitekim bugün cihazı aldık.

olumlu yönleri

akıcı çalışıyor (daha hiç kilitlenmedi)
    ekranıda oldukça net.
    ayrıca dahili depolama birimi gerçekten 16GB OLARAK geliyor. 2 gbını sisteme ayırmışlar.
    rami yeterli internet tarayıcısı ile ttnet vitamine girip ders dinledim gayet sorunsuz. flash sitelerde oldukça hızlı takılmadan çalışıyor.
    dahili olarak 3g simkartı takılamadığı için harici jet vınn desteği sunmuşlar. bu sayede flash bellek gibi şeyler bağlanabiliyor.
    ses kalitesi çok iyi
    İSTEDİĞİNİZ uygulamay rahatça yükleyebiliyorsunuz, bazıları telefon verilerinizi okumak istiyor ama cihazımız telefon özellikli olmadığı için bulursa okusun diyorsunuz

TABLET ALMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR HİÇ DÜŞÜNMEDEN BİR TANE ALSINLAR (DAHA ÖNCE HİÇ ANDROİD KULLANMADIYSANIZ (BENİM GİBİ SYMBİAN KULLANDIYSANIZ)

SİSTEMİ TANISINLAR YETMİYOSA HANGİ DONANIMIN YETMEDİĞİNE GÖRE KALICI CİHAZLARINI ALABİLİRLER. (ZATEN BÜYÜK İHTİMALLE DEĞİŞTİRMEZSİNİZ.)

( bunu ekstradan yazıyorum, yeni tablet alacak arkadaşlar için bilgilendirici olur.) ONYO olan tabletime usb hub ile kablosuz klavye ve mouseın alcısını + usb belleği + dijital lameramı bağladım. klavye ve fare yi tanıdı usb yi tanıdı kamerayı şarj etti

eksisi

google play de çoğunlukla çince uygulamalar çıkıyor. bunu çözmeye uğraşıyorum. BUDA YAZILIMSAL

AYRICA 180-250 TL YE TABLET Mİ OLUR ''SİNİRLERİNİ DENEMEK İSTİYORSAN AL'' DİYEN KİŞİLERE ŞUNU SÖYLEYEYİM;
    1-)ACERİN NETBOOK UNUDA KULLANDIM. BU TABLETLER KESİNLİKLE DAHA HIZLI ÇALIŞIYOR!!

2-) SİZDE TABLET VARMI ? HER HALDE 1,500 TL VERİP İPAD ALINCA BİRŞEY Mİ OLUYOR SANIYORSUNUZ? EMİNİM Kİ HERKES TE USB BELLEK VARDIR VE BELLEĞİNİ KULLANIYORDUR. İPADIN NERESİNE TAKACAKSIN BELLEĞİNİ ?????? İPADA BELLEK + HAFIZA KARTI TAKTA GÖREYİM TAKAMAZSIN ÇÜNKÜ CİHAZ DESTEKLEMİYOR. 1,500 TL YE ALDIĞIN TEK ŞEY 10 İNÇLİK BİR KAZIK OLUYOR.

3-) Misafirliğe gidiyorsun yanına mobil cihaz alırsın. bunlar dandik sinir krizi geçirtir adama diyenlerden sen alırsın yanına 3-4 kiloluk notbook u yanınada alırsın şarj aletini gidersin.. DAHA DOĞRUSU 4,5 kilo yük ile gidersin..

4-)4,5 kilo ile 350 gramın farkını siz kıyaslayın

5-) 189 TL lik tabletin özellikleri ANCAK 800-1500 TL ARASI SINIFTA BULUNUYOR(ARAŞTIRMALARIMIN SONUCU)
    6-) 1500 TL İLE 189 tlyi de siz kıyaslayın....

Kısaca aldım çok memnunum HERKESE TAVSİYE EDERİM.

YORUMLARIYLA SİNİR KRİZİ GEÇİRTEN ADAMLARADA KULAK ASMAYIN...

NOT...: Aldığınız cihaza dikkat edin. sağlam mı diye kontrol edip öyle çıkın mağazadan. HASARSIZ ÜRÜNÜ ALIRSANIZ 1 HAFTA SONRA ÇOK MEMNUN OLURSUNUZ.

dün aldım, arkadaşım da 2 tane almış, özet olarak

A101 mağazasından asyabank kartına 12 taksitle 195 tl ye aldım

burada ayrıntısı var onu yazmayayım ama 1gb bellek nerde soranlar için cevabı burda, ben androide yeni olduğum için bilemiyorumhttp://dsgn4all.weebly.com/1/post/2012/09/hi-level-t702-tablet-hlv-t702.html

cihazı kendime göre yorumlarsam (iphone 3 ve iphone4ü 2 senedir kullanıyorum, yeni ipad3ü bir süre kullandım)

ekran = boyut olarak ideal (yeni çıkan ipad mini de 7 inch bu da öyle, gerçekten hemde alde duracak kadar küçük, hem baktığın şeyi görecek kadar büyük), çözünürlük, parlaklık ve genel olarak kaliteyi ipadle vs kıyaslarsak bok gibi, iş yapar mı derseniz bence yapar, youtube videoları bayaa güzel, instagram fotoları ne yazık ki pek iyi değil

dokunmatik= ilk çıkan samsun dokunmatik telefonlar vardı, adamı kanser ediyordu, bu öyle değil, iş görüyor ama bir ipad değil, iş görüyor, kanser etmiyor

hız= cihazın en güzel yanı bu, program geçişleri, açma, kapama, wifi hızı, videoların yüklenmesi gayet hızlı

kasa kalitesi= iyi ancak cihaz çok ince, arka kapağa parmakla dokununca, düz renk ekranlarda (fb login sayfası, masmavi) ekrana baskı olduğunu görebiliyorsunuz, ama problem değil, normalde gözükmeyen bir şey

şarj= full şarj, 3 saat youtube video, full kullanım, bitiyor, bence fena değil, yaklaşık iphone gibi, ilk full şarjımdı, bir kaç şarjdan sonra biraz daha iyi olabilir

bence şu an tek sıkıntı root yapamamak, ben de araştırıyorum, bulursam yazarım, bu arada win7 driver içinhttp://junefabrics.com/android/index.php bu programı kurunca yüklenen driver oluyor, bu noktadan ileri gidemedim...

• Facebook uygulamasında ve tarayıcıdan facebooka girmiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • arkadaşlar root için cihazı adb olarak tanıtın ondan sonra ZhuoDaShi-2.2.12-setup.exe isimli program ile root yapabilirsiniz.
    Bu program çince fakat root yazısını rahatlıkla görebilirsiniz sol tarafta, ona tıklayın vcihaz kapanıp açılacak ve superuser yüklenmiş olacak.
    Root checker ile root olup olmadığımı kontrol edebilirsiniz.

Herkese İyi Bayramlar Dilerim...
  • 1. bu programı windowsa yükleyinhttp://junefabrics.com/android/download.php (adb driverı yüklüyor)
    2. cihaz üzerinde ayarlar>geliştirici seçenekleri>usb hata ayıklamayı açın
    3. bunu windowsa indirinhttp://www.ulozto.cz/xBfVCUh/zhuodashi-2-2-12-setup-exe
    4. cihazı bilgisayara bağlayın ve windows cihazı tanısın (driver yüklesin)
    5. zhuodashi çalıştırın solda root var ona tıklayın, ekrandaki işlem bitince tableti kapatın ve usb den çıkarıp açın
    6. uygulamaların içine Super Su gelmiş olacak, cihaz root oldu.
    7. tablette tarayıcıyı açın vehttp://www.ginggo.com/MarketEnabler188.apk adresine gidin (küçük büyük harf aynen yazın)
    8. programı indirin, kurun, çalıştırın, usa at&t seçin
    9. google merketten daha önce ülkenizde yüklenmiyor diyen herşey açıldı !

hayırlı bayramlar...

turistler için =

1. go and install this program which installs windows 7 driver for adbhttp://junefabrics.com/android/download.php
    2. on the device select settings>usb debug
    3. downloadhttp://www.ulozto.cz/xBfVCUh/zhuodashi-2-2-12-setup-exe
    4.connect device to computer, it recognize device as usb device
    5. open zhuodashi and on the left corner click "root"
    6. manually turnf off-and-on the device, now your device rooted and you should see superu on the desktop
    7. open browser on the device and go tohttp://www.ginggo.com/MarketEnabler188.apk (case sensitive), download, install and open the program
    8. set your location to usa at&t
    9. open market, woha! everything is downloadable!

hope it helps..

eid mubarak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layzeboy -- 26 Ekim 2012; 8:27:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhursayar

arkadaşlar Vınn modem tanıtımı için izlenecek bir yol tarif edeceğim.
    Ayarlar menüsüne girin
    3.sırada Diğer.... e tıklayın
    Mobil ağlara tıklayın,
    :Erişim noktası adları na tıklayın,
    önünüze APN boş sayfa gelecek sağ üst köşedeki imlece tıklayın(üst üste 3 nokta şeklinde)
    Yeni APN ye tıklayın,
    Burada Aveya müşteri hizmetlerinden aldığım bilgileri giriyorum,sizde kendi servisinizi(turcel,Vodofone v.b)arayarak öğrenin.

Ad: Avae İnternet (büyük küçük harfe dikkat)
    APN:internet
    prx:boş
    bağl.nok:boş
    Kullanıcı adı:internet
    şifre:internet
    MCC ye kadar boş:
    MCC:286
    MNC:03
    Kimlik doğrulama:Yok şeçilcek
    APN türü:default,supl yazıldıktan sonra tamam diyoruz.
    ekran üzerindeki 4 çizikliIIII menü tusuna basınız
    karşınıza kaydet ve sil gelicek .kaydet dedğinizde APN il karşınıza çıkan boş sayfada yer almalı.
    burada yer alırsa internete vınn ile bağlanabilir.
    Benim sorunum bu işlemden sonra bu sayfada yer almıyor.boot yapmak gerek .Eğer siz bu işlem sonrasında Boş APN sayfasında Avea internet kaydını görduyseniz lütfen forma yazınız sizde kaydettikten sonra sayfa halen boş ise bildiriniz çözüm yolunu beraber bulalım.

herkese mereba,aynı sorunla bende karşı karşıyayım,bi türlü çözemiyorum çözebildiysen eğer paylaşırsan sevinirim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.