Şimdi Ara

HI-LEVEL HLV-T702 TABLET (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
9
Favori
109.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: f.****52

quote:

Orijinalden alıntı: diablo_1907

quote:

Orijinalden alıntı: f.****52

quote:

Orijinalden alıntı: diablo_1907

Hocam Merhaba
    Cihazda Recovery mod a nasıl gecıyorsun tuş kominasyonu nasıl?

Ses açma+kısma+power android işareti gelene kadar bas sonra biraz bekle yazılar gelmesi için gelmesse 3 tuşa bi kez daha bas yani ben de daha tam olarak çözmedim

Merhaba Arkadaşım
    bu şekilde denedim ama herhangi bir yazılar falan cıkmadı sadece ünlem işareti cıkıyor ekrana kilitleniyor reset atman gerekiyor.

yatmış içi açılmış android resmi olcak sonra üç tuşa bi kez daha bas ama bıısılı tutma sonra yazılar gwelcek istersen resim atım?

hocam dediğin gibi resim cıkıyor ama üc tusa yıne basıyor hıc tepkı vermıyor

• yanlız içi acılmış android resminden sonra ses kısma ve power tusuna basılınca cıkıyor
  • tamam işte bwende oyle bi şekilde açaabiliyorum buna başka tabletlerin update.zip ini yüklesek oluırmu acaba bide sd karta update.zip adında herhangi bi dosya atsan(tablet açıkken) update yapılsnmı gibi bişi soruyor
  • bu tabletlere herhangi program yardımı ile firmware güncellene yapmak mumkun mu?
  • Arkadaşlar tabletin kısa bir inceleme videosuna ve ram rom depolama alanı gibi bilgilerine BURADAN ulaşabilirsiniz.
  • herhangi bir program yada başka bir yol ile nasıl rom yüklenebilir bu cihaza
  • Ben ttnet 3g modem bağladım arkadaşlar. wifiyi kapattım taktım modemi pini girdim çalıştır.
  • Evet, bende avea modem bağladım usb den, pin kodu istedi ve baglandı. 15-20 dk kadar kullandıktan sonra (google chrome ile surf, face, trthaber , youtube vb) tablet kilitlendi. Açma/kapama butonu dahail hiçbir tuş çalışmaz oldu. Kapatamadım Bırakıp bir kenara pilinin bitmesini bekledim, beklerken içini bir açıp bakayım dedim, belki içinde bir reset vardır veya pili çıkarırım dedim ama ne reset butonu görebildim ne de pili çıkarabilecek bir konnektör. Bant ile kapatmışlar pil bağlantılarını. Açmışken bir kaç fotoğraf çektim, ilerde işime yarayabilir diye. Şu an pc de değil fotoğraflar. Onlardan 1-2 tane atarım buraya, belki işine yarayan olur.

Not:Pil bittikten sonra şarj ettim, açtım düzgün çalışıyor şu an. Ucuz etin yahnisi misali sanırım:)

• haa kardeşim reset butonu var, hdmi kablo baglantisi ile şarj girişinin ortasindaki küçük delik ben resetledim ordan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endulusi

Autocad ve filim performansi nasil. Bide nette video izlemede dorun varmi. Oyunlerda nasil

Dostum autocad ben kullanıyorum rahatlıkla alabilirsin ayrıca internetten video izleme sorunu yok, ayrıca her arkadaşa öneririm.
  • "Maalesef BooksProvider durdu" uyarısı çıkmaya başladı sürekli. Nedir bu? Nasıl kurtulmalı?
  • Alan arkadaşlar şarj ne kadar gidiyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım kullanıyor fena gitmiyodu
  • teşekkür ederim.sanırım 24 ekimde yine gelecek a101 e.2 gün önce a101i gezerken çalışanın elinde katalogu gördüm.tablet vardı katalogda.24 ekim yazıyodu ve tablet vardı gibi geldi.emin olmamakla birlikte haber verim dedim.
  • root isteyene yardım edebilirim
  • root isteyene bana ulaşsın
  • bu tablet pcnin şarj aletini nerden satın alabilirim yada bulabiliriim. bursadayım benlütfenyardmcıolun
  • 5V 2A ucu uygun herhangi bir şarj cihazı uyar
  • A101e tekrar gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haktan.528

A101e tekrar gelmiş

fiyatı ne kadar ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.