Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W?? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
10
Favori
87.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza anıl

Antutu puan 7000 verdi biraz düsuk geldi

Antutu sonuçuna nerden baktınız ?
  • Google play antutu yaz ilk cikan uygulamayi indir calistira bas sonrada. Test bas biraz bekletecek sonra tam ortafa puan yazacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ürünümü kargolamışlar eğer marmara trasfer merkeziyle gelirse yarın sabah elimde :))
  • antutu test bir daha yaptım 10822 puan verdi.Bu puan gayret iyi
  • quote:

antutu test bir daha yaptım 10822 puan verdi.Bu puan gayret iyi

bende yarın alıcam güzel tablet ucuz hemde :D wifisi üst katta çekiyor değil mi modem alt kattada

birde digiturkplaydan maçları seyredicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arca ACAR -- 15 Şubat 2013; 19:30:34 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 10:51:58 >
  • Wifi çok iyi çekiyor yada benim ağ güçlü bilmiyorum 2 katlı müstekil ev 2 kattada çekim mükemmel bahçedede kullanabiliyorum. ağ masaüstüne kablosuz edup wifi ataptör ile geliyor daha sonrasında LCD tv ye bağlı olan pc kasasına aktarıyorum kablo ile. ardından tv ye bağlı olan kasaya 2. edup kablosuz adaptörü takıp onu access point yapıyorum mükemmel bir wifi ortaya çıkıyor :) ne kopma nede sinyal azalması yaşadım. ev içi her köşede ağ full çekiyor. net ise wifi yerine oturması ile oldukça hızlı kasma donma yapmıyor akıcı bir şekilde herşey ekranda. pili tam dolu iken %20 ye kadar oyun film internet kullanımı sonunda 6 saat çok rahat bir şekilde gidiyor ve geçebiliyorda.. bekleme durumunda ise pil milim oynamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king39 -- 15 Şubat 2013; 20:10:21 >
  • az önce Antutu yu kurup test ettim Score 9430
  • ben aldım fiyatıda uygun yarın kargo verirler artık
  • AnTuTu Tester ile yaptığım LCD testinden herhangi bir sorun göremedim. Multitouch testinin sonucu ürün bilgilerindeki gibi 5. Cihazın göüntüsü, üzerinde ekran koruyucu jelation olmasına rağmen çok tatmin edici. Detay vermek gerekirse ilk tanıtım videosundaki J.Lopezft. Flo Rida - Goin'In parçasında ilk sahnede lopez'in aşağıdaki pozunda çok net bıyıklarını görebiliyorum. (182,51 MB | .MP4)

Hi-Level HLV-T1001W??

Ex yüklüydü hemen GO Launcher HD for Pad indirdim mükemmel oldu. Handy Note + Moon+ Reader kalemin dandikliğine rağmen keyif verici.

• quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

az önce Antutu yu kurup test ettim Score 9430

ben yine test yaptım puanı düştü 10200 verdi rootlu olsa daha iyi puan alır rootlamayı araştırıyorum
  • quote:

ben yine test yaptım puanı düştü 10200 verdi rootlu olsa daha iyi puan alır rootlamayı araştırıyorum

@king39

Bu model tablet bilgisayar pilsiz sadece kablosuyla çalışabiliyor mu? hiç denediniz öi?

rootlama olayını ise yeni bir model olduğu ve çok ünlü bir marka olmadığı için bulamayabilirsiniz. düşük bir ihtimal olsa da işlemci ve işletim sistemi aynı olan tablet bilgisayarlara bakarak birşeyler deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 16 Şubat 2013; 1:11:34 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

az önce Antutu yu kurup test ettim Score 9430

daha önce hiç rootlama yaptınmı bilmiyorum ama root lamanı tavsiye etmem hemde kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: veli125

daha önce hiç rootlama yaptınmı bilmiyorum ama root lamanı tavsiye etmem hemde kesinlikle

Bir kaç yıl önce ilk androidim olan Samsung Spica mı elime geçmesinden sadece 2 saat sonra rootlamıştım. Bu çok gereklimiydi? Tabii ki hayır. Multitouch özelliği bluetooth ile dosya gönderebilme yeteneğini ve şimdiki telefonumun fabrikasından çıktığı gibi 1Ghz değilde 1.4 Ghz de kullanabilmeyi en iyisi ise güvenlik duvarı sayesinde abuk subuk programların internete erişimini engellemeyi (bu sayede reklamlı uygulamaların genelde reklamlarıda kalkıyor) vs. vs. vs. root erişimi sayesinde kullanabiliyorum. Eminim sizinde bildiğiniz gibi root olayı garantiyi bitiriyor, belki de orjinal sistemi tekrar bulamayabilirsiniz ya da hiç beceremeyip sistemi iyi ihtimalle yazılımsal kötü ihtimalle donanımsal olarak bozabilirsiniz ama yapamayacağınız birçok özelliği de root erişimi sayesinde yapılabilirsiniz. Daha önce yazdığım gibi çok mu gerekli? Tabii ki hayır. Google lı amcaların ablaların kardeşlerin sistemini sağlıklı bir şekilde uç noktalarında kullanabilmek fena mı? Tabii herkese kesinlikle root layın şunu yapın bunu yapın diyemem. Tamamen tercih meselesi ama keşke rootlama yetkisi alabilmeyi bu tablet için öğrenebilsek isteyen yapsa istemeyen yapmasa. Zaten bu tablet için root erişimi olayı şimdilik çok düşük bir ihtimal.

• Benim cihazda geldi. Ana ekrandaki simgelerin yazıları cihaz yatay konumdayken görünmüyor ama dikey konuma geldiğinde çıkıyor. Nedenini anlayamadım ve ne yaptıysam da çözemedim açıkçası Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Bunun dışında cihazın genel durumu bence iyi. İçinden çıkan kılıf da dandik bez kılıflar yerine gayet tatmin edici. Kalemi deneyemedim. Bence daha sadece bir rom ile verilse daha iyi olurmuş bana biraz karışık geldi. İlk defa bir android cihazım oluyor onun da biraz etkisi var tabii. Genel durum bence gayet tatmin edici.
  • Cihaz şu an şarjda. Şarjdayken diğer cihazlar gibi donma, takılma vs. yaşarmıyım diye yaklaşık 2,5 saat denedim ama hiç bir problem göremedim. Yaklaşık %50 lik bir şarjı 1,5 saat gibi bir sürede yaptı cihaz. Kullanmasaydım belki çoktan biterdi de. Simgelerin yazılarına da bir çare bulduk mu olay tamamdır benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter87 -- 16 Şubat 2013; 1:30:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter87

Benim cihazda geldi fakat bir problem var. Ana ekranda simgelerin yazıları, cihaz yatay konumdayken görünmüyor ama dikey konuma getirdiğimizde normale dönüyor. Bu sorun neden olabilir? Neden olduğunu anlamadım ve çözüm de bulamadım açıkçası. Yardımcı olursanız sevinirim.

home launcher yani başlatıcı ayarlarınızla alakalı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Başlatıcınızın ayarlarını iyi kontrol edin ya da google play'den farklı bir başlatıcı yükleyebilirsiniz. (go launcher, adw launcher vs. vs.)

bu arada pilsiz sadece kablosuyla çalışabiliyor mu? hiç denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 16 Şubat 2013; 1:33:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

quote:

Benim cihazda geldi fakat bir problem var. Ana ekranda simgelerin yazıları, cihaz yatay konumdayken görünmüyor ama dikey konuma getirdiğimizde normale dönüyor. Bu sorun neden olabilir? Neden olduğunu anlamadım ve çözüm de bulamadım açıkçası. Yardımcı olursanız sevinirim.

home launcher yani başlatıcı ayarlarınızla alakalı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Başlatıcınızın ayarlarını iyi kontrol edin ya da google play'den farklı bir başlatıcı yükleyebilirsiniz. (go launcher, adw launcher vs. vs.)

Cihaz zaten go launcher ile geliyor.

dediğiniz gibi yaptım, adw launcher yükledim ve o simgeler gidip yerine başkaları geldi ama düzeldi. Çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter87 -- 16 Şubat 2013; 1:36:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

quote:

Pilsiz nasıl deneyeceğiz? Şarjı tamamen bitirip mi diyorsunuz?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.