Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W?? (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
10
Favori
86.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar şu an fiyatı çok uygun almayı düşünüyorum yalnız kitkat güncellemesi var mı en önemlisi de paket içerisinde otg kablo var mı varsa eğer otg ile klavye usb vs. bağlanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobeumut

Arkadaşlar şu an fiyatı çok uygun almayı düşünüyorum yalnız kitkat güncellemesi var mı en önemlisi de paket içerisinde otg kablo var mı varsa eğer otg ile klavye usb vs. bağlanabiliyor mu?

aldınız mı hocam? ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam onun yerine polypad 7 aldım fiyatı uygundu.
  • 400 tl bokuna gitti bokuna biliydim böyle olacağını 8 9 aydır bozuk tablet.SAKIN ALMAYIN HEPSİ BURADANIN BU MARKAYI SATMAMASI LAZIMMMM
  • Aynen bende çöpe attım hiç bi işe yaramıyo:((
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıragen

Aynen bende çöpe attım hiç bi işe yaramıyo:((

aga benim tablet androidte takılı kalıyo açılmıyo 1 kere yolladım servise yaptılar ama 2 ay sonra yolladılar birdahada yollamadım artık kurcalıycam bilen birine yada kurcalatçam rootmu ne varmış ne yapıyosa yapsın zaten bi işe yaramıyor yoksa hep bozuk
  • Yahu o kadar para hi levele polypad e verilir mi hic.
    Onlari alicaginiza casper filan alin paraniza yazik
    Casper in da cok iyi oldugu soylenemez tabi ki ama kötünün iyisi sonucta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Yahu o kadar para hi levele polypad e verilir mi hic.
    Onlari alicaginiza casper filan alin paraniza yazik
    Casper in da cok iyi oldugu soylenemez tabi ki ama kötünün iyisi sonucta

Baştan bilsek alırmıydık hiç. Bilmediğimiz için foruma başvurduk. Burda da övgüler vardı tablet hakkında. O yüzden forumda yorum yapanlar
    çok dikkatli yapmalı yorumlarını.
  • Şu tableti ilk alan benim halada kullanan benim heralde :) ne servis gördü ne tamir hala taş gibi çalışıyor maşallah. 3 tane aldık 2 si servis görmedi 1 i sorunlu çıktı servisten eve gelmedi. sanırım fabrikasyon sorunlu cihazlar var diye düşünüyorum. aldığımız 2 cihaz hala çatır çatır çalışıyor he bu süre içinde 1 kez pil değiştirdim o kadar çünki piller ölmüştü :) ben bu akşam farklı bir rom atmaya kalkıştım brick oldu cihaz ama neyseki kurtardım polypad rom attım değişiklik olsun diye iyi görünüyor.
  • kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum.

bu tableti kullanımdan kaldırmış olan var mı? lcd paneli lazım yedek parça olarak da. nerden bulurum bilemedim. almış kullanmış bir yerlere atmış olan varsa değerlendirmek adına iletişime geçerse sevinirim.
    ya da bu tabletin çinli versiyonu ne ise lcd panelini nasıl bulabilirim fikri olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.