Şimdi Ara

Hi-Level HLV-T1001W??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
10
Favori
86.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar küçük kardeşime oyun oynaması için 400 liraya kadar bir tablet arıyorum. Aklımda, aşağı yazacağım 3 tane model var. Piranha ve Cube hakkında kullanıcı yorumları var ama, Hi-Level hakkında bir şey bulamadım. Kullanan, fikri olan varsa iletirseniz sevinirim. Ve sizce bu üçünden hangisini seçmeliyim, yoksa başka bir modele mi yönelmeliyim? Cevaplar için teşekkürler

1- Hi-Level HLV-T1001W 10.1''
    http://www.hepsiburada.com/liste/hi-level-hlv-t1001w-16gb-101-ips-tablet/productDetails.aspx?productId=bd302878&categoryId=3008012

2- Piranha Business II Tab 10.1"
    http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-business-ii-tab-16gb-101-tablet/productDetails.aspx?productId=bd500058&categoryId=3008012

3- CUBE U9GT3 8''
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/8-tablet-pc-android-4-1-cube-u9gt3-kapasitif-72689434

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thefurious67 -- 10 Şubat 2013; 0:32:54 >

• hi level çok yeni bir cihaz, kendi sitesinde bile bilgi yok ama genel olarak standart bir donanımla geliyor. servisi de çizgi elektronik. Fiyatına göre bence en iyi ürün. Piranha yı zaten direk ele derim. Hi level ın cube deki eş değeri olan cihaz u30 gt dir, bu 8" bir cihaz yani ikisi karşılaştırmak için çok da mantıklı değil. Zaten oyun ve video gibi işlerde 8 ve 9,7 inch olan modellerde tam ekran sorunları olabiliyor bu yüzden 7 veya 10,1 inch olan ve hd çözünürlük (1280x720 piksel) destekli modelleri seçmeni tavsiye ederim.
  • Peki, bu özellikleri kapsayan önerebileceğiniz bir tablet var mı acaba? Bir de Archos GamePad hakkında ne düşünürsünüz?
  • Valla bende archos 101xs düşünüyordum âmâ yarı fiyatına bu hi level de kafama yattı arada cok fazla fiyat farkı var neyapsam diye hala kara kara düşünüyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasası nasıl acaba bu tabletin ??
  • bu Hi-Level tablet alınır mı sitesinde bile yok hiç bilgide yok özellikleri doğruysa alıcağım.hepsiburaya ve kendi firmasına mesaj attım.cevap bekliyorum.bence yarın cevap verecekler cevap gelirse paylaşırım sizlerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza anıl

bu Hi-Level tablet alınır mı sitesinde bile yok hiç bilgide yok özellikleri doğruysa alıcağım.hepsiburaya ve kendi firmasına mesaj attım.cevap bekliyorum.bence yarın cevap verecekler cevap gelirse paylaşırım sizlerle

ürün çok yeni anladığım kadarıyla o yüzden kendi sitesine ekleyememiştir hi-level. daha ucuza da t1002 modeli var fakat onun hakkında da daha az bilgi var, hatta yeni giren 9,7 " cihazda da detaylı bilgiye ihtiyaç var. 1-2 hafta içinde görürüz diye düşünüyorum.
  • aslında almasına alınır ama sadece birşeyi merak ediyorum dün mesala ben vatan na gittim tabletlere bakama samsung hariçinde görüntüler kötüydü ne bileyim soluk cansızdı acaba bunun ekran nasıl diğerleri gibi cansız soluk mu samsung gibi canlıysa alırım ama nerde varki bu üründen test yapalım
  • Zaten bende orda gördüm hosuma gitti ama işte dediğim gibi benim icin ekran görüntüsü önemli simdi teknosala filan bakcam ips ekranli filan varmı diye eğer hoşuma giderse ips ekranlar budan yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casusnet

Zaten bende orda gördüm hosuma gitti ama işte dediğim gibi benim icin ekran görüntüsü önemli simdi teknosala filan bakcam ips ekranli filan varmı diye eğer hoşuma giderse ips ekranlar budan yazarim

Bu cihazda ips ekranlı. Problem olacağını pek zannetmiyorum ben. Satıcı belli, servis belli...
  • Yarın Siparişi veriyorum artık ne çıkarsa markası belli servis de belli bir sorun çıkacağını sanmıyorum geldiğinde detaylı özeliklerini anlatırım
  • evkur'da hi-level'in bir modelini inceledim ancak yeterli bilgi alamadım sanırım ekran IPS'ti ve gayet güzel görünüyordu.
    ben de bu ürünü almayı planlıyorum..kullanan / inceleyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?
    araştırıyoruz ama sağlıklı bilgiye ulaşamadık
  • bu tablete göre kılıf yok. ancak her tablete olan 10.1 ınch kılıflarla kullanaçağız galiba
    tabletin mi var derdin var vallah
    bunun gibi
    http://www.hepsiburada.com/liste/plm-touch-case-10-tablet-pc-001036003001/productDetails.aspx?productId=bs42149&categoryId=60000818

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza anıl -- 10 Şubat 2013; 19:21:23 >
  • arkadaşlar şiparışı verdim salı gününü bekliyecez.tablet gelince ayrıntılı bilgi veririm.
  • arkadaşlar ürün Tedarikçi firmadan bekleniyor diye yazıyor yani ürünün gelmesi 1 hafta hatta daha fazla sürebilir 1 haftadan fazla sürerse iptal ederim
  • bu tablet i bende merak ediyorum takipteyim
    edit : bu arada hi-level yeni bi marka değil yıllardır ram,flash bellek vb üretmi yapıyorlar bu nedenle aklımda ram markası olarak kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lose_yourself -- 11 Şubat 2013; 0:37:39 >
  • Tablet hakkında kullanıcılarından yorum bekleniyor. İlgililere duyurulur..
  • arkadaşlar cihazın resimleri polypad 1010 ile büyük benzerlik gösteriyor.. buyrun linkler :
    Polypad 1010 IPS 8GB 10.1" Tablet
    polypad 1010

Hi-Level HLV-T1001W 16GB 10.1" IPS Tablet
    hi-level

• arkadaşlar tablet kargoya verilmiş en geç çarşamba günü gelir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.