Şimdi Ara

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu] (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.806
Cevap
49
Favori
418.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayramda otoyollar ücretsiz. Peki Hgs olmadan geçebiliyor muyuz bilen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni araç aldık ihlalli geçiş sorguladığımda bunlar çıktı fakat ödeyemiyorum, çoğu İ sembolü ile gösterilen butona tıkladığımda böyle bir dutumla karşılaşıyorum, GİB sitesine girdiğimde HGS ihlalli geçiş ile ilgili hiç bir şey bulamadım. İ sembolü ile gösterilen cezaları nasıl ödeyeceğim bilen var mı? Bu cezalar gerçekten ödendi mi ödenmedi mi bunları GİB nezdinde nasıl bakabilirim?

HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) [Ana Konu]

• Aracın sizin adınıza tescilinden önceki geçiş cezaları sizi ilgilendirmez. Ödemeniz gerekmiyor araç kimin adına iken bu geçişler cezalı duruma geçti işe o ödeyecek. @GrindrGO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam94 -- 28 Temmuz 2023; 1:40:5 >
  • adam94 kullanıcısına yanıt

"sistemde üzerinize kayıtlı bir banka hesabı bulunamamıştır."

boyle bir hata aliyorum hocam, her yeni arac icin yeni hgs kaydi olmasi lazim sanirim. en ucuz hangi banka ya da ptt ile halledebiliriz?

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Geçiş borcunun takibini ve ödemesini nereden yapıyorsunuz? Ben de sürekli kullanmadığım için HGS etiketi ile uğraşmak istemiyorum. Eğer bahsettiğiniz gibi 15 gün içerisinde etiketi olan araç ile aynı bedeli ödeyip geçebileceksem harika olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanki26 -- 5 Ağustos 2023; 23:38:25 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Google ihlalli geçiş sorgulama yazarsanız çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti Bankasından aldığım HGS'ye başka bir kaynaktan yükleme yapabilir miyim?

• Hala hgs kullanmayanlar var ona şaşırıyorum.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Hgs illa etiket mi oluyor ? Başvururken kart seçeneği de vardı. Hangisi daha kullanışlı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt

Valla hocam etiketti benimki cama yapıştırmak istemedim ruhsatta duruyor plakaya tanımlı birde kredi kartını tanımladım hgs ye hiç sıkıntı yaşamadım.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Ya ben de araç değiştim önceki stickerdı. Başvuru ekranında kart seçeneğini gördüm. Kartın yıllık ücreti yoksa plaka değiştirme felan da varmış ve plakadan okuyarak parayl çekiyormuş. Ömürlük gibi bir şey onu merak ettim açıkcası

Sticker tek araçlık, kart ise başka araca aktarılabiliyor. Sticker ucuz kart pahalı. Uzun süre araba değiştirmeyeceksiniz sticker yeterli, sık araç değiştiriyosanız her türlü kart avantajlı. İkisinin kullanımı da aynı plakadan okur üyeliğinizi

• PTT hgs aldım bazı otoban gişelerinde nakit olarakta ödeyebilirsin

eğer sticker i bankadan aldı iseniz bankanın sistemi üzerinden yeni plaka tanımlanabiliyor, ben akbank'tan almıştım, araç değiştirince yeni plakayı tanımladım,

• Teşekkür ederim cevaplar için

• kir-pi K kullanıcısına yanıt

Sticker değil karttır o hocam

• masterap M kullanıcısına yanıt

Kart değil etiket hocam

• beyler daha önceden vakıfbanktan hgs kart almıştım sene 2013. arabayı değiştirdim. kart parçalanmış durumda ve eski arabada kaldı. yeni arabanın plakayı yazdım. izmir otoyolunu kullanmak istiyorum. bariyer plakayı tanıyıp kalkar mı?

ptt den yeni hgs kart alsam vakıfbanktaki hgs bakiyemi oraya aktarabilir miyim?otomatik ödeme de dahil.

• okirgil O kullanıcısına yanıt

evet ama biraz geç açılıyor

• Arkadaşlar aracımda HGS kullanmıyor webden ihlal ödüyordum. İkidir otoyol giriş istasyonunu göstermiyor ve ücreti yüksek çıkarıyor. Aradığımda da şikayet oluşturabilmek için HGS sahibi olmalısınız diyor. Bilerek yıldırmak için yapıyorlar heralde.

Benzer durum yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.