Şimdi Ara

Hesabım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Benim çarım çalındı alamadım çarımı tam ümidi kesmişken tr.leagueoflegends e girdim baktım benm hesabım acık çıkış felan yazıyor şifresini felan değişmeye calıstım suan ki şifreyi istedi bunun bi yöntemi felan yokmudur ticket e mesaj attım son çektiğim rp nin kodunu istedi bende bilmiyodum malesef :S Çok önemli ya nasıl alabilirim forum da acık çarım ama şifreyi nasıl değişicem yardım etcek biri ?

• çar ...
    metin 2 bilenler toplansin depo arkasina koy bascaz
    ..
    harbiden gecmis olsun saka maka biraz zor alirin gibi de nasi caldirdin hesap paylasimi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır ya birine verdim skype den konustuk felan oynasın dedim bıraktım sonra ben acık değilken emaili şifreyi değişmiş

Bu arada hesabım 30 lwl Silver I 70 Champ 25 Skin di baya da para harcadım :S Cocugun adresini bilsem üşenmeden gider basarım ne yapmam gerek sence
  • Ticket at alırsın RP aldığın tarihleri yöntemleri falan isterler alırsın. Ama çar deme silver 1'e gelmişsin bari çar deme
  • ticket e mesaj attım tan sonrasını okudum .
  • Ticket Atmaya çalışıyorum destek sayfasına erişilemiyor çar yerine Hesap diyim o zaman Bu arada lol sayfasında hesabım açık şifre değişimi için şifremi istiyor ordan bişi yapamazmıyım ticket de ugrsatırcak gibi gözüküyor ben ne tarihi ne kodu hatırlıorum :S İp numarası istiyomus onu verebilirim ama
  • Kendin kaşınmışsın

Umarım geri alamazsın ve bu sana ders olur.

• Böyle diyen trolleri oyunda Ignor luyorum Mesajını sil ve terket burayı aynı sey sana olsa burda gelir bize ağlardın . Moral verecegine kötülüyorsun Klasik Türk .
  • Önceden böyle değildi. Thanks god.
  • Umarım geri alırsın, ben üzüldüm gerçekten.
  • kardeşim çarını komşunun çoçuğu berkecan çalmış git ondan iste support vermez ama berkecan verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

Kendin kaşınmışsın

Açık ve net "Biri"ne kendi isteğinle verdiğin herhangi bir şey üstünde söz hakkın kalmaz. Destekten en fazla otomatik cevap tarzı, sözleşme maddelerini içeren bir dönüş alırsın.
  • skype üzerinden birine hesap vermek?
  • Skype üzerinden hesap vermek 1
    Çar demek 2
    Burda gelip ticket açmaya çalışıyorum demek 3

Metin 2 'ci ler coming.
  •  Hesabım
  • Gecmis olsunda hesabinin sifresini baska kimseye vermemen gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

Kendin kaşınmışsın

Harbi kendin kaşınmışsın. Umarım geri alabilirsin.
  • Millet bunlarr sayesinde aç kalmiyor iste. Simdi o gider arkadas listenden birilerinin ÇARini filan alir görürsün.

• çar alexandra mikhailoviç mi

• Çar :/ İnşallah geri alırsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.