Yüzbaşı
14 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Gold 1 dim an itibariyle plat oldum ama şu çerçeve işi falan nolacak ?
Champion seçerken tıkladığımda 20 saniye sonra seçiyor ve loading ekranına çok uzun sürede giriyor spelleri seçerkende aynı gecikme söz konusu ? Düzelticem diye iyice s*çıyolar oyuna
1 aydan beri silver 1 deydim promo maçlardan silver 3 düştüğümü bilirim ama sonunda gold oldum sevincimi paylaşıyım dedim

Silver 1 de promotion maçlarını kaybettim ve 42 puana düştüm bunun nedeni ney ? hadi 80 falan olsa neyse 42 nedir ya o kadar uğraştıktan sonra bu kadar gidiyor ?
Biliyorsunuz NA'ya geçiş ücretsiz. NA'da oynayan arkadaşlar ping durumu nasıldır ?
Evet beyler buda Türklerden Ahri cosplayi.Fena olmamış

not: Kardeşim sen nerden biliyon bunun gavur olmadığını ???!!!!11!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=410713728976387&set=a.269799929734435.59942.222452187802543&type=1&ref=nf
Şifre sıfırlama için e posta geldiğinde bir sayfa açılıyor fakat şifre yenileme yeri yok ? Nasıl çözülecek bu ?

edit: bilen biride mi yok ya şifreyi yenilemek için tıklayın yazan yere tıklayınca bura açılıyorhttps://app.cheetahmail.com/cgi-bin/mailers/authen/noaccess?access=expired
Bugün ilk defa oldu hiç bir ayara dokunmadan bir pencere içinde açılıyor ve görmemi kısıtlıyor üste doğru çekiyorum fakat o zamanda gözüm yukarıya takılıyor. Nasıl düzeltebilirim bunu ?

sorunla ilgili resim:
Loading ekranına gelirken bu hatayı alıyorum. Firewall kapalı olmasına rağmen. 1 aydır var bu hata düzeltmeye çalıştım forumları araştırdım fakat hiç çözüm bulamadım yardımcı olabilecek var mı ?

Edit : çözümü yokmu beyler ?
Twisted fate , annie... falan bu championların skinlerine tam olarak ne olacaktı ve ne zaman olacaktı ?
Hakkında
Forum İmzası:

Cruel moon , bring the end

Eu West: Calypsih
Sistem ve Tercihleri
LOL
Orianna
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.244
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.788 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.