Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
339.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EruhluMuhdi

quote:

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

Hocam Fiat 500l için

Sony XAV-AX100 mü Sony XAV-W651BT mi?

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

benim fabrika ana ünite bu.

Merak ettiğim sorular ve beklentilerim şu;

ben teyibin benim arabanın arka kamerası, direksiyon tuşları ve bluetooth konuşmasıyla uyumlu olsun istiyorum, teyp iphone uyumlu olsun istiyrum siri olsun müzik olsun navigasyon olsun bunlarla uyumlu olsun istiyorum, pioneer ve sony den başka marka düşünmüyorum alpine'e bütçe yetmez 6000-8000₺ oluyor alpine'ler.

resimde teyp yakıt değerlerini gösteriyor bunu alacağım teypte göstermeye nasıl ayarlayabilirim?

ses sistemim beats audio memnunum ama ana ünite yetersiz geliyor sadece ana ünite değiştirecem 2000 küsür tl ye kadar bütçe var.

Selam sony pioneer vb ürünler aracinizin direksiyon kumandasini caliştirmaz

Hocam anfi +12 v kablom akuye giden her yerinden küf yapmis

Söktüm is yerinde bu kablodan var bunu baglasam sorun olurmu

http://www.e-yapiteknik.com/Kaynak-Kablosu-16Mm-Kaan-1-metre,PR-4655.html?gclid=CjwKEAjwj6PKBRCAy9-07PeTtGgSJAC1P9xGpp-DpHom_2nRHZZTvCSvVcOYcNp7Xl6zZ5V1ZS9rKRoCgUDw_wcB

sorun olmaz baglayabilirsiniz

• merhaba... avgo marka multimedia cihazım var. fakat mp3 klasör geçişlerinde donuyor. yeniden başlatmak gerekiyor. böyle bir sorunla karşılan veya çözen var mı? ne yapmak lazım?
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    Sa. Şu senin cihazı nerden görürüz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba 2008 a3 aracımda concert 2 orjinal ses sistemim var ses kalitesinden oldukça memnunum fakat aracıma android bir multimedya sistem takmak istiyorum ancak araştırdığım kadarı ile bu tip sistemlerin ses çıkışları concert kadar başarılı olamıyormuş. aracımdaki ses sistemimden daha aşağı kalmayacak düzeyde çıkış gücü olan android bir sistem önerebilir
    misiniz ? teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katin -- 21 Haziran 2017; 17:55:51 >
  • 2001 Model Ford Mondeo aracımız var , teyp 6006E model , cd çalar çalışmıyor, ses tuşu biraz arızalı.

Resim de belirttiğim üründen aldım ancak kimse montajı ile uğraşmıyor.

Oto teyp sistemi satan arkadaşlar varmı acaba veya ne tarz ürünler alabiliriz ?

• Merhaba 2015 accent blue modplus aracımda daiichi rb 3000 marka multimedia sistemi var. Aracıma ses sistemi takdırdım ama hoparlörden cızırtı ve motor sesi geliyor. Cihazda anfi çıkışı yok diye dönüştürücü takdılar ama cızırtının sebebi dönüştürücü den kaynaklanıyor. Firma 170 ₺ye anfi çıkışlı soket var diyor ama sorunu çözer mi. Yoksa android multimedia sistemi mi alalım

• Ne dersiniz bu alınabilir mi? Sağlam mıdır? Bu markayı kullanan var mı?

Daha iyisi var mı? Yeni kasa 2013 model Corolla için full dokunmatik android tabanlı wifi özelliği olan bir alet bakıyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-toyota-corolla-yeni-android-10.2-inch-multimedya-bm-elektronik-453412823/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan79 -- 23 Haziran 2017; 0:2:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erkan79

Ne dersiniz bu alınabilir mi? Sağlam mıdır? Bu markayı kullanan var mı?

Daha iyisi var mı? Yeni kasa 2013 model Corolla için full dokunmatik android tabanlı wifi özelliği olan bir alet bakıyorum.
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-toyota-corolla-yeni-android-10.2-inch-multimedya-bm-elektronik-453412823/detay

pahali aynii cihaz bende 1250 tl

• Fd6 civic için hangi cihazı önerirsiniz? Menü hızı ve geri görüş kamerası iyi olsun istiyorum

• 2005 hr-v için android tabanlı bluetooth destekleyen 7 inç bir sistem önerisi arıyorum. İnternette baktıkça kafam karıştı. İzmirdeyim, lütfen bir öneride bulunun
    teşekkür ederim . Bütçe maximum 2000 TL marka takıntım yok , ses çıkışının da iyi olmasına gerek yok senelerdir orjinal teybi kullanıyorum.
  • selam..2012 octavia 700 tl civarı bütçeyle sizce hangi multimedyaya yönelmeliyim?
  • mrb arkadaşlar aracımda avgo android 4.4.4 multimedya mevcut. bu cıhazın andoroid sürümünü yükseltme şansımız varmı? şimdiden teşekkürler.Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz
  • Merhaba,

2014 model kia sportage aracım var.
    Üzerinde wince li multimedya ekranı mevcut. Ben Androdid 7-8 inç multimedya ile değiştirmek istiyorum.
    Direksiyon tuşları ve aracın kendi usb-aux girişlerinin çalışmasını istiyorum.

Birde aracın kendi mikrofonunun kullanılması mümkün mü?

Bunlara istinaden önerinizi fiyatı(montaj dahil) ile birlikte ne olur?
  • Merhaba arkadaşlar benim biraz farklı bir sorum olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim Seat Leon aracımda Navigold marka Android 4.4 double teyibim var geri vitese kamera bağladım herhangi bir sıkıntı yok bir adet kamerada aracın ön kısmına bağladım bunuda teypte aux in video kısmına girdim ve teybin ara yüzünden aux in girişine tıkladığımda görüntüyü alabiliyorum sıkıntı yok, Şimdi benim sorum şu ben bu aux in girişine bağladığım kamerayı teyibin araç kayıt kamerası gibi kayıt yapabilecek bir şey yapabilir miyim? uygulama v.s. var mıdır?
  • orayla O kullanıcısına yanıt
    andorid marketten edineceğin bir uygulamayla usbden harici bir hard disk bağalayıp kayıt yapabilirsin, Camerafi diye bir uygulama var mesela, ama cihazın extra ayarlarından External hd sekmesi acık olmalı kı hard dıski kayıt için görmeli cihaz. yalnız problem şu;
    1-kayıt için her defasında uygulamayı açmanız gerekir,
    2-kayıt için geri planda proğram çalışırken cihazda aşırı kasma meydana gelecektir,
  • Android markette bu denli çok uygulama var sıkıntı şurada aux in girişindeki taktığım kamerayı yüklediğim programlar görmüyor bir android cep telefonuna kurduğumuzda telefonun kendi kamerasından istediğimiz şekilde hafıza kartına v.s. kayıt ettirebiliyoruz.
  • orayla O kullanıcısına yanıt
    aynen bahsettiğim kayıt tipi usb den bağlanılan kameralar lar içindi, web cam olarak kullandığım kameramı bu şekilde usb den bağladığımda uygulama otomatik görüyor ve kayıt yapabiliyoruz. video aux in için uygulama bulmak lazım ozman.
  • 2012 ford mondeo hangi cihazı önerirsin. Araca tam uyumlu olmasını istiyorum. Park sensörleri dahil çalışması gerek.

• Selamlar,

hyundai i30 aracım için aliexpressten aşağıdaki linkteki navigasyonu almıştım ancak tam olarak ısınamadım cihaza ve satmak istiyorum. 2. el böyle cihazlar alan dükkanlar var mı istanbulda? İnternetten satmaya da çalıştım ama biraz zor oluyor:) Eğer bunu satamazsam da aracın orjinal teybini satayım diyorum,o da boş boş duruyor bagajda. bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

i30 Navigasyon:

https://tr.aliexpress.com/item/7-Car-DVD-Player-for-Hyundai-i30-2012-with-GPS-Bluetooth-Ipod-TV-multi-menu-language/859563595.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5DRgbu

• Linkte verdiğim dokunmatik ekranlı ürünün muadili Türkiye de varmıdır, bilen var mı?

http://s.aliexpress.com/Jb6JzEJF

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.