Şimdi Ara

Herşey Daha Yumuşak ve Stutter’siz Oyun Keyfi İçin... PC Hantallaşıp Kasıyorsa (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
142
Favori
65.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ByKayseriLi38

Arka planda görev zamanlayıcı ile çalışanı kullanıyorum ben onu kapatıp ISLC mi açmam lazım? 8GB ram için ayarlar nasıl olmalı peki?

Alıntıları Göster

İkisinide kullanabilirsiniz bir mahsuru yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

İkisinide kullanabilirsiniz bir mahsuru yok.

Alıntıları Göster

Hocam bence ikisi çalışınca çakışacak. Şimdilik görev zamanlayıcısından kapatayım bunu. ISLC kurayım. 8GB ram için ayar nasıl olmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ByKayseriLi38

Hocam bence ikisi çalışınca çakışacak. Şimdilik görev zamanlayıcısından kapatayım bunu. ISLC kurayım. 8GB ram için ayar nasıl olmalı?

Alıntıları Göster

4096 diye hatırlıyorum genel olarak fakat... En doğrusunu bulmak için raminizin programdaki değerinin yarısını yazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi ayar yapıyor bilmiyorum videolar kötü gözüküyor youtube'dan 720p video açıyorum 240p gibi gözüküyor büyük ihtimal hpet ayarı yada timer yüzünden

• Müthiş bir emek var teşekkürler. Benim gibi fosil bilgisayarı olanların çok işine yarayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia Xtreme G Modlu Driver Kullanan Arkadaşlar SILK Smoothness Kısmında Paylaşılan Regedit Dosyasını Kurmayın Sisteminiz Uçuyor Her Şeye Baştan Uğraşırsınız 1060 İle 3 Kere Denedim 3ünde de Uçtu Sistem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi bunlarin hepsini tek tuşla yapacak bir komut yok mu :) valla onu bunu ayarlamaktan bıktım yıllarca. Sistem satın al uğraş orjinal yazılım al uğraş. Artık kapitalizm kölesi olmaktan bıktım bıktık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 yıl önceki konu pek bi fayda sağlamaz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

2 yıl önceki konu pek bi fayda sağlamaz :))

Ne alaka? Hala geçerli şeyler bunlar.

• Hocam emeğine sağlık. Konu 3 yıllık ancak elimde 6 yıllık sistem var ve hala eksiklik hissetmiyorum. Aradığım bir çok şeyi konuda buldum. Keşke daha önce denk gelseymişim. Teşekkürler.

• Hocam konun çok güzel. Ama bu kadar ayar yapıyorsam microsoft ne iş yapıyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Hocam konun çok güzel. Ama bu kadar ayar yapıyorsam microsoft ne iş yapıyor :D

Onlar arkada daha ne çalıştırabiliriz de veri toplayabiliriz'e çalışıyor.

• hort

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.