Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (230. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.817
Cevap
30
Favori
124.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sroad

öyle resmi bir liste var mı ki ?

http://2p.com/11377731_2/Heroes-of-the-Storm-Data-Mining-37-New-Heroes-and-Kill-Voiceovers-Preview-by-JaminNoob.htm
    bu linkte öldürme seslerinde bu karakterlerin datalarda bulunduğu ve sonrasında ekleneceğini söylüyorlar
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    seslendirmelerin bu kadar erken yapılması garip geldi bana ama bir listenin olduğunu ben de düşünüyorum. hatta samuro çıktığında oyuna eklenecek ilk herolardan biri olduğunu ama bir sürü değişim geçirip anca çıktığını falan söylemişlerdi.
  • Sanırım Garrosh bir sonraki hero.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

seslendirmelerin bu kadar erken yapılması garip geldi bana ama bir listenin olduğunu ben de düşünüyorum. hatta samuro çıktığında oyuna eklenecek ilk herolardan biri olduğunu ama bir sürü değişim geçirip anca çıktığını falan söylemişlerdi.

hali hazırda redditte forumlarda gezen liste var ama sıralama olarak yok hocam sıralama olarak neyin önce çıkacağı belli değil
  • Topladığımız lootları açtığımızda şuan summer skinler çıkabiliyor mu?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla summer skinleri sun's out chestlerden başka yerden çıkmıyor hocam
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    O zaman boşa topladık Cinlik yapım diyecektimde.
  • arkadaşlar bilen cevaplarsa çok sevinirim gerçekten. çok merak ettiğim bir konu çok aradım ama bulamadım. bu host un videolarını youtube de çok izledim. hero lar ölünce yada öldürünce havaya uçuyor yada aşırı bir süreklenme oluyor. ölüm şekilleri çok farklı . bende sadece patlayıp yok oluyorlar.bunun bir ayarımı var bulamadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn3434

arkadaşlar bilen cevaplarsa çok sevinirim gerçekten. çok merak ettiğim bir konu çok aradım ama bulamadım. bu host un videolarını youtube de çok izledim. hero lar ölünce yada öldürünce havaya uçuyor yada aşırı bir süreklenme oluyor. ölüm şekilleri çok farklı . bende sadece patlayıp yok oluyorlar.bunun bir ayarımı var bulamadım bir türlü

Buna bende dikkat etmiştim, dota'da olduğu gibi sürüklenerek animasyon şeklinde ölüyor youtubedeki videolarda ama bizde bildiğin dataları patlıyor direk ayarı var mı acaba bunun?
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    ben çok baktımda bi şey bulamadım.ayarları ultraya aldım yine aynıydı.
  • spawn3434 kullanıcısına yanıt
    grafik ayarlarında ultra yapınca gözükmesi lazım
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Kendi direk ultra ayarlarda kuruyor ama yok bende de öyle bir olay.Dikkatten kaçan birkaç ayar var Off'da bıraktığı onlardan biri mi acaba,tam olarak hangi ayarın açtığını bilsek kontrol ederdik.Güm diye patlayınca çok gıcık oluyor
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Akşam evde bakıcam bi daha :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.0'dan sonra bu oyun artık iyice oynanmaz oldu. Büyük ihtimal lolden falan tonla ergen,çocuk bilmeyen kim varsa doluştu buraya kutu alma hevesine.

Zaten başka bir firmanın olsa şimdiye kapanmıştı çoktan. Blizzard olunca hala ayakta. Tam bir başarısızlık abidesi oldu oyun ya, oysa ne hevesle duyurulmuştu. Kesinlikle yalnız oynamayı tavsiye etmiyorum kimseye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderBunnie

2.0'dan sonra bu oyun artık iyice oynanmaz oldu. Büyük ihtimal lolden falan tonla ergen,çocuk bilmeyen kim varsa doluştu buraya kutu alma hevesine.

Zaten başka bir firmanın olsa şimdiye kapanmıştı çoktan. Blizzard olunca hala ayakta. Tam bir başarısızlık abidesi oldu oyun ya, oysa ne hevesle duyurulmuştu. Kesinlikle yalnız oynamayı tavsiye etmiyorum kimseye.

Neden böyle bir şey söylediniz ? Ben yıllardır yalnız oynuyorum ve gayet de keyif alıyorum.
  • MurderBunnie kullanıcısına yanıt
    İşin garip tarafı grup olarak girseniz bile sıkıntı bi kaç zamandır hergün gibi tl atıyoruz 5 kişi geçen bi baktık yeni hesap açmış birisi bronz hesap leveli 25 master biriyle pt girmiş diğerleride gold plat falan bizde 5 kişi platız bizle eşleştiriyor. Takıma bi tane bronz alarak plat ve gold seviyesinde eşleşiyorlar. Buna bi sınır gelmesi gerek çok saçma yani 1 fark olması gerek takıma aldığın kişiyle. Zaten genelde full Diamondlara karşı oynuyoruz ona alıştık ama hergün 1 veya 2 kez master ve grandmasterlara karşı oynuyoruz.

• _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Şöyle izah edeyim kabaca: Oyunu Alpha'da ilk gün çıktığından beri oynuyorum. Her sezon Platin-1, Diamond-5 arası yerleşme alir(8-2 w/l ortalama) ranked moddda (Team League de o ayar) o civarlarda da ara ara ranked atar, genelde QM oynar keyfime bakardım. Taa ki bu 2.0 çıkana kadar... İnan itimat et, bu sezon başı ve bir önceki sezon sonu oynayım dedim biraz ranked modu; geçen platin 5'te bitti. Bu sezon ise gold 1 e yerleştim. Gerçekten gıcıklığına son pick nova seçen mi dersin. Sen tank almadın o zaman ben de healer almıyorum vs tavirları. Benim support herom yok ki diyenler. Ben sadece raynor ile oynuyorum diyenler. Aynı adam 2. kez geliyor takıma ve sana kazandırmayacağim bu oyunu! diyor ve olabilecek tüm saçmalıkları yapıyor. Bunların yanı sıar adam 100 -200 toplam leveli var belli yani her heroya hakim değil, haritayı bilmiyor ama onunla eşleşiyorsun bir şekilde. Build yapmayı bilmeyeni ayrı dert, yani hangi birini sayayım. Bunlarla nasıl bir keyif almamı bekleyebilirsiniz?

Qm oynayim diyorum orada da kazanma kaybetme oranım 10/1 falan. 1 maçı kazanıyorum ancak 10 oyunda. Şimdi ben süperim, sürekli hata başkasında demeyeceğim ama hırsızın hiç mi suçu yok?

Tek çare bildiğin dört kişi daha bulup o şekilde sevdiğin karakterlerle moba keyfi yaşamaya döndü işte dediğim gibi bu oyunun başka bir cazibesi kalmadı şahsım adına.

• fordexos kullanıcısına yanıt
    Oyunun şu anki en büyük sorunu eşleşme ve oyuncu havuzu bana göre de. Nazarımda misal, Gold 1 olan 100 level ve 400 level adam aynı değildir. Bu ikisi aynı mmr seviyesinde olsa dahi hero bilgileri, harita bilgileri sahip oldukları oynama deneyimleri çok farklı düzeyde. En azından birine healer lazım dediğinde bende yok ya da ben bilmiyorum healer vesair demez. Artık nasıl bir sistemle oyuncuları birbirlerine denk getiriyorlar anlamıyorum. Ve işin kötüsü birey olarak senin oyuna etkin sadece yüzde yirmi. O da en iyi oynayışınla diğer mobalar bireyselliğe de dönük olduğu için yeri gelir, bir iyi oyuncu maçı kazandırır. Bunda o şansın da yok.
  • MurderBunnie kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam oyuncu sayısı az bekleme süresini kısaltma amaçlı bazı kriterleri göz ardı ediyoruz zaten dediğiniz gibi 100 maçla 1000 maçı olan adam aynı kefeye konmaz hadi bekleme süresini azaltma amaçlı bu kriteri eklemediler plat gold karışımı olan bi partiye karşı grandmaster gelmesi aşırı saçma hergün 1-2 maçımızı bu şekilde kafadan veriyoruz. Günde 5 maç civarı atsak bu şekilde 1-2 maç verdiğimizde boşa oynamış oluyoruz haliyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: MurderBunnie

Şöyle izah edeyim kabaca: Oyunu Alpha'da ilk gün çıktığından beri oynuyorum. Her sezon Platin-1, Diamond-5 arası yerleşme alir(8-2 w/l ortalama) ranked moddda (Team League de o ayar) o civarlarda da ara ara ranked atar, genelde QM oynar keyfime bakardım. Taa ki bu 2.0 çıkana kadar... İnan itimat et, bu sezon başı ve bir önceki sezon sonu oynayım dedim biraz ranked modu; geçen platin 5'te bitti. Bu sezon ise gold 1 e yerleştim. Gerçekten gıcıklığına son pick nova seçen mi dersin. Sen tank almadın o zaman ben de healer almıyorum vs tavirları. Benim support herom yok ki diyenler. Ben sadece raynor ile oynuyorum diyenler. Aynı adam 2. kez geliyor takıma ve sana kazandırmayacağim bu oyunu! diyor ve olabilecek tüm saçmalıkları yapıyor. Bunların yanı sıar adam 100 -200 toplam leveli var belli yani her heroya hakim değil, haritayı bilmiyor ama onunla eşleşiyorsun bir şekilde. Build yapmayı bilmeyeni ayrı dert, yani hangi birini sayayım. Bunlarla nasıl bir keyif almamı bekleyebilirsiniz?

Qm oynayim diyorum orada da kazanma kaybetme oranım 10/1 falan. 1 maçı kazanıyorum ancak 10 oyunda. Şimdi ben süperim, sürekli hata başkasında demeyeceğim ama hırsızın hiç mi suçu yok?

Tek çare bildiğin dört kişi daha bulup o şekilde sevdiğin karakterlerle moba keyfi yaşamaya döndü işte dediğim gibi bu oyunun başka bir cazibesi kalmadı şahsım adına.

valla beyler bu konuda çok yazıp çizmiş biri olarak hots ranked sisteminin her daim beş para etmez gereksiz bir rank sistemi olduğunu çoğu kez dile getirdim ve twitch yayıncıları ranked kasmak isteyen oyuncular hepsi bu durumdan müzdarip arkadaşlık listemde ki oyuncuların dia plat benim gibi gold 1de kalanların çoğu ranked girmiyor bile çünkü düşme olayından korkuyorum geri çıkması zaten bir işkence ya g1 deyim plat 5 geçicem 2 sezondur geçemiyorum ya afk kalanlar ya maçı sabote edenler gırla dolu bende rank düşmek açıkcası istemiyorum düştüğüm zamanlarda çok oldu çünkü elim varmıyor ranked oynamaya inatlaşan oyuncular afk kalanlar 4v5 kaç kere oyun oynadım 3-5 arası falan heralde bu sezon 20 30 maç oynadığımı sayarsam korkutucu bir rakam he ben mükemmelmiyim kimse değil ama takımın açığını olsun ya ben kapatıyorum ya başkası benim açığımı kapatıyor zaten moba budur 5v5 kim daha organize ise o alır maçı yada oyuna focuslanıp düzgünce oynuyorsa düzenli pickler atıyorsa ama nerde ben bundan öncesindede bir yazı yazmıştım ingilizcesi iyi durumdan olan bir arkadaş bu ranked sisteminin değişmesi gerektiğini sebepleri ile birlikte yazarsa desteklerim herkezin destekçi olmasınıda sağlarım ya zaten ben şu sistemide sevmiyorum bu sistemin en büyül açığı zaten şu dota lol hon hot yani bu tür mobalarda sezonlar kısa olmaz diğerlerinde uzun zaten ve şunu asla sevmiyorum geçen sezon gold1dim bu sezon 5 maç yapar kazanırsam yine gold 1 olarak devam edicem bu saçma noob olanlar hep aynı rank seviyelerinde duruyor aşağı düşmüyorlar düşenler ise adam dia diyelim plat bu sefer kanser ediyor zaten oyunda boosterlar smurf hesaplar dolu şunu net söyleyeyim oyunda ki GM master ve diaların net yarısı veya daha fazlası bu %60 olabilir smurf hesap bakın araştırın e durum böyle olunca gerçekten rank kasmak isteyen hesabını köşeye atıp smurf yapmak istemeyen bizim gibi oyuncularda kan ağlıyor ya ben dota lol çok uzun süre oynadım böyle rezalet bir ranked sistemi ve eşleştirme matchmaking sistemi görmedim dediğim gibi birisi ingilizcesi sağlam olan varsa reddit yada hots forumlarında konu açsın destekliyelim bu böyle olmaz kısa sezon olayı zaten berbat promotion demotion olayından dolayıda zaten çok rank düşmüşlüğüm var tam promotiondayım diyorum hadi atladık bir dingil geliyor hop geriye doğru ne gerek var abi buna allah aşkına biri açsın konu destekliyelim beyler bu böyle olmaz bu oyuna zaman harcıyoruz karşılığını almak en doğru karar ve hakkımız çoğu kişi bu ranked sisteminden müzdarip ve artık insanlar korkuyorlar ranked girmeye hersezon 10 maçını 15 maçını yapıyor adam sezon bitmesini bekliyor bu hak mı asla değil

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.