Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.818
Cevap
30
Favori
124.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerek Battle.Net'in kendi forumu gerekse Reddit olsun, buralarda da insanlar söylediğinizin aynısına yakın şeyleri defaatle başlıklar halinde dile getirmişler. Ancak bu konuda hiçbir atılım yok. Yabancı kulanıcılar da eşleştirmeden yakınıp duruyorlar zaten.

Smurf açanlar da bir nevi haklı çünkü, eski oyuncuların mmr puanı binlerce oyun üzerinden ölçüldüğü için saplanıp kalmış durumda. Yani kendilerini yukarı taşıyana kadar yeni hesap açıp onu kolayca birkaç oyun üzerinden yükseltmek daha kolay.

Bu oyunun en büyük sıkıntısı işte bu. Yani keyfine bir iki qm atmak dışında yapacak bir şey yok oyunda. Çıktığı günden beri herkesi davet ettim oyuna, şimdi yüzüne bakasım gelmiyor desem yeridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderBunnie

Gerek Battle.Net'in kendi forumu gerekse Reddit olsun, buralarda da insanlar söylediğinizin aynısına yakın şeyleri defaatle başlıklar halinde dile getirmişler. Ancak bu konuda hiçbir atılım yok. Yabancı kulanıcılar da eşleştirmeden yakınıp duruyorlar zaten.

Smurf açanlar da bir nevi haklı çünkü, eski oyuncuların mmr puanı binlerce oyun üzerinden ölçüldüğü için saplanıp kalmış durumda. Yani kendilerini yukarı taşıyana kadar yeni hesap açıp onu kolayca birkaç oyun üzerinden yükseltmek daha kolay.

Bu oyunun en büyük sıkıntısı işte bu. Yani keyfine bir iki qm atmak dışında yapacak bir şey yok oyunda. Çıktığı günden beri herkesi davet ettim oyuna, şimdi yüzüne bakasım gelmiyor desem yeridir.

haklısınız hocam büyük bir kısım cidden şikayetçi rank sisteminden kökten değişmesi lazım uzun sezonlar şart ve şuan ki sistem direk mmr derecesi getirmeleri gerek ve belli bir ranktan başlama yapması örnek vermek gerekirse 2k rank mmr başlayıp insanlar kasıcak falan dotada ki gibi yada daha güzel bir sistem varsa o da olabilir ama bu sistem cacık

• Garrosh spotlight

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Konu ölmüş valla. 4 gündür mesaj yok ses yok :)

- Garrosh sevindirici bir haber.
    Geriye atma yeteneği güzel olacak gibi görünüyor.
    slow ağırlık bir tank.
    Armor özelliği de iyi gibi.
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Konunun ölmesi o kadar normal ki hocam.Malum matchmaking sistemi,saçma sapan playerlardan insanlar soğumuş belli ben bile 2-3 haftaya yakındır girmiyorum oyuna bıktırdılar artık
  • oyuna görevleri olabildiğince yapmak için giriyorum bu arada oyunda 2.0dan sonra oyuncu falan kalmadı mı yav qm olsun ranked olsun bazen giriyorumda iyice azalmış gibi
  • bugün twitch skin varmış hdc miydi neydi oyuncu sayısına baktımda bayağı oyuncu varmış ödül havuzuna cheer mi ne atıp duruyorlardı ben az bekliyordum oyuncu sayısını varmış bayağı
  • Yabancı oyuncu sayısı çok olmasa da var. Türkiye'de pek tutulmadı çünkü talentler türkçe değil.
    ingilizcesi olmayan da talent detaylarını anlamayabilir. ve de nispeten iyi bir PC sistemi istiyor HotS.
  • Şu oyunda en sinirlendiğim şey 40 level adamla 550 level adamı eşleştirmesi.
    Sadece unranked oynuyorum belki de o yüzdendir ama ben oyuna 1 hafta önce başlamış adamı taşımak zorunda değilim.
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    zaten hocam oyuncu sayısı EU'da ben asla sanmam 100k yokta bir 30k-40k var oda taş çatlasın 2.0 gelen kitlenin kaymağı sadece oyunda kaldı geri kalan herkes gitti valla bende hesabı satıyorum satılmazsa da oyunu bırakırım artık kabak tadı veriyor oyunda denge unsuru zaten yok Overwatch gibi çok hızlı bir oyundan hots gibi moba ve OW göre yavaş oyuna çok hızlı dinamikleri olan heroları getirdiler denge az vardı oda gitti ki hots artık zaman ayıramıyorum hesabı satarsam kökten bırakırım oyunu
  • Bu oyun artık zevk vermiyor bana.

Oynadığım 5 oyundan en az 3'ü fiyasko: IQ yoksunları mı dersin, assassin alıp spec gibi oynayan mı, üssüne 5 kişi dalmışlarken alaksız bir yerde minion öldüren mi, sırf sizi kızdırmak için oynayanlar mı, "raporlayın beni aahahah" diyip dalgasını bulan mı, healer alıp son anda assassine çeviren mi, oyunun 2. dakikasında küsüp bırakan mı...

Bir oyunu bok etmek için her faktör var bu oyunda. Yok yok. Ergen ve zekasız insan kaynıyor.

Güya stres atmak için girdiğin oyunda stres üzerine sinir sahibi olup çıkıyorsun.

He oyundan sonra, "şu oyunu oynayacağıma offline oyun oynasam daha zevk alırdım" diyorsun.

Online oyunlarda kabul, sinir bozan tipler hep olur ama yani kardeşim biz yıllarca Star Craft 2 ve Company of Heroes 2 oynadık. Orada bu embesilliklerin onda biri yoktu. Zevk alır çıkardın.

Bu oyun için benden buraya kadar.

• Bence oyunda denge var hocam bi çok şey eleştirilebilir macthmaking v.s her heroyu gayet counterlayabiliyosunuz. Bi kaç çöp hero var buna katılıyorum ama her hero bi şekilde kullanılabiliyor. Tl maçlarımız da çok oynanmayan raynor johanna xul zeratul varian tyrael v.s. Gibi heroları uygun complarda kullanıp iş yapıyoruz olaya sadece qm olarak bakarsak yanıltıcı olur ow dan gelen herolar en son genji nerfiyle birlikte çokta sıkıntı vermiyor. Şu an baktığınız da hangi ow herosu op hiç biri. Bence forumdaki arkadaşlar grup olamadı yanlız bu oyun çekilmez son bi kaç haftadır 5 kişi takılıyoruz gayet keyifli geçiyor maçlar. Genelde bırakma düşüncesi olan arkadaşların ben solo hl yada qm oynadığını düşünüyorum zaten arkanızda sağlam grubunuz varsa macthmaking v.s o kadar da problem olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 3 Ağustos 2017; 11:1:55 >
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    biz türklerde birlik olma takım kurma olayları hep sıkıntılı oluyor ben dün bir şekilde yayıncı bir adamla önceki rankları grand master adamlarla oyuna girdim hep win alıyoruz ve zevkli kordinasyon var hl bu zerre yok şans olması lazım ben bu güne kadar hep hl atabildim takım kuramıyoruz sıkıntısı o açıkcası
  • _Sparda_ kullanıcısına yanıt
    Hlyi tek kişiye döndürdükten sonra bitirdiler zaten forumda bi çok kişi kalitesiz oyunculardan yakınırken kimsenin grup olmaya çalışmaması garip. İyi bi grubunuz varsa oyun keyif veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 3 Ağustos 2017; 15:23:10 >
  • Dün Heroes Brawl'a girdim.Ben Amerika serverında oynuyorum stimpack eventi var diye 2 senedir oynuyorum. Ben 550 levelim girdim heroes brawl'a bize 5 levellı adam geldi abi oyunu kazancaz blackhearth'ın yeni bir modunda 100 altın olan kazanıyo bizde 82 altın var karşı takımda 36 bizim 5 leveldada 18 tane altın var fakat bizim salak arkadaş parayı vermedi ve öle öle kaybettik. Demek istediğim şu maç qm hl heroes brawl herneyse onda düzgün eşleştirme yapmmaları geçen sene en son hl oynadım gold 5 oldum maks ama bizim takımdaki feeder olsun çıkan olsun bronze 4'e kadar dayandım o güne kadar hl oynamadım bu lootbox işide bi güzel kötü oldu ben skinlere falan biraz para harcadım oyüzden bana biraz koydu gibi oldu ama skinlere erişmek daha kolay oldu lootboxlarda tuhaf olayınız oldumu bu arada bana 2 tane Legendary Murky Seslendirmesi çıktı şaka gibiydi fotosu vardı fakat format attığım için gitti malesef :(

• Şu oyun tamamen blizzardın diğer oyunlarını reklam yapmak için çıkardığı bir oyundur. Başka bir şey beklemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Şu oyun tamamen blizzardın diğer oyunlarını reklam yapmak için çıkardığı bir oyundur. Başka bir şey beklemeyin.

Bir ara ow skini falan veriyordu bu oyunu oynayanlara o ara bıraktım ben.
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Çok yerinde bir yorum. Başka bir firmanın olsa çoktan kapanmıştı diye hep söylerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3crows

Dün Heroes Brawl'a girdim.Ben Amerika serverında oynuyorum stimpack eventi var diye 2 senedir oynuyorum. Ben 550 levelim girdim heroes brawl'a bize 5 levellı adam geldi abi oyunu kazancaz blackhearth'ın yeni bir modunda 100 altın olan kazanıyo bizde 82 altın var karşı takımda 36 bizim 5 leveldada 18 tane altın var fakat bizim salak arkadaş parayı vermedi ve öle öle kaybettik. Demek istediğim şu maç qm hl heroes brawl herneyse onda düzgün eşleştirme yapmmaları geçen sene en son hl oynadım gold 5 oldum maks ama bizim takımdaki feeder olsun çıkan olsun bronze 4'e kadar dayandım o güne kadar hl oynamadım bu lootbox işide bi güzel kötü oldu ben skinlere falan biraz para harcadım oyüzden bana biraz koydu gibi oldu ama skinlere erişmek daha kolay oldu lootboxlarda tuhaf olayınız oldumu bu arada bana 2 tane Legendary Murky Seslendirmesi çıktı şaka gibiydi fotosu vardı fakat format attığım için gitti malesef :(

betasından beri oynuyordum hots oyunun bu zamana kadar üzerine koyduğu güzellikler çok çok az bugün sağ olsun bir yabancı hesabıma diablo 3 battlechest verdi zaten bende oyunu bırakmaya razıydım aldım şunu net söylemekte fayda var hots TL atın arkadaşlar hl girmeyin net girmeyin asla takımı kurun oynayın tlde oyun güzel oluyor bilen adamlarla oyuna girince ranked oynamıyorsanızda unranked girin qm falan atmayın yoksa oyun sarmıyor ben bıkmıştım zaten moba oyunlarından bugünde sildim oyunu hesabımıda sattım dediğim gibi tek oynamayın TL yada unranked girin takılın hots ciddiye alınacak bir oyun değil herkeze iyi oyunlar iyi forumlar

• Moba = kanser
    ------------

keyfinize bakıp çıkın, germeyin kendinizi.
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.