Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.818
Cevap
30
Favori
124.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sroad

çok klasik olacak ama repair veya temiz kurulum deneyebilirsiniz. bazen server kaynaklı ping sorunu yaşasam da fps'ye bağlı bir sorun hiç yaşamadım şu ana kadar. son gelen patchten sonra da birkaç maç attım bir problem yoktu yani oyun kaynaklı değil gibi sizin durum.
    bir çok şeyi denedim yeniden temiz kurulum yaptım yine de fps drop düzelmedi sadece heroes of the storm oyununda fps drop alıyorum.
  • Merhaba, oyuna yeni başladım da LOL'deki gibi skilleri imlece göre otomatik atabiliyor muyuz? ayarları kurcaladım bulamadım.
  • hotkeys menüsü altında quick cast'ı "on" yapınca oluyor, on release var bir de tuşa basılı tutunca imleç gözüküyor tuştan elini çekince atıyor.

genel ayar yani tüm herolara aynı ayar yapılabildiği gibi tek tek herolar ve bir heronun belirli yeteneklerine de yapılabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 25 Mart 2020; 3:49:30 >
  • krackk K kullanıcısına yanıt
    windows def. kapatıp deneyin. ping ne durumda ?
    büyük ihtimal ping kaynaklı drop alıyorsunuz.
    defend. olmazsa vpn ile test edeceksiniz.
  • Oyun öldü mü? Eh insanlar bıraktı yavaş yavaş. Zaten Blizzard HotS'dan esport olayını tamamen bitirdi. Şahsen ben birkaç günde bir oyuna girerim, günlük görevleri bitiririm, haftalık brawl'u yaparım, çıkarım. Arada Twitch'e bakıyorum, izleyicisi 2k civarı, Blizzard ekibi hala güncellemeler yapıyor, heroları dengeleme yapıyorlar. Ama işte, o eski havası yok, Kevinde gitti ve çoğu staff'ı başka oyunlara çektiler.

Hala zevkle oynarım, 2015 zamanı çok oynardım, Jaina ile az dondurmadım milleti

Edit: Konu sahibiymişim, onu bile unutmuşum haha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtlar1971 -- 9 Haziran 2020; 14:40:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala zevkle oynuyorum
    Bence diğer moba oyunlardan daha kaliteli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende diğer mobalardan alamadığım zevki bundan aldım. artık jaina yerine mei ile donduruyoruz milleti Aslında bir el takımca jaina, mei, arthas, kelthuzad falan almak lazım buz partisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 18 Ağustos 2020; 16:55:12 >
  • Ben Etkinlikten etkinliğe oynuyorum

Aslında Ranked da kasmak istiyorum da ekip olsa oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 5 Eylül 2020; 12:17:12 >
  • Yakın zaman once..
    Oyunun omru bitti deniliyordu.
    Öylemi hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: animalmtr

Yakın zaman once..
    Oyunun omru bitti deniliyordu.
    Öylemi hala?
    oyunun e-spor yatırımı bittiği için geliştirici ekip küçüldü. yani yenilikler daha yavaş geliyor ama hala düzenli patch almaya devam ediyor. yalnız bunun bir iyi yanı var o da şu ki e spor olayı olmadığı için gelen patchler biraz daha radikal. hatta bazen ayarı kaçırıp bir heroyu fazla op yapabiliyorlar. genel olarak talent düzenlemeleri son zamanlarda iyi gidiyor. hatta daha yeni 2 hero rework aldı. yani oyun oynanabilir düzeyde ama haliyle eskisi kadar canlı değil. maç bulma süresi çok uzun değil avrupa serverı için ama oyuncu sayısı falan eskiye göre azaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

oyunun e-spor yatırımı bittiği için geliştirici ekip küçüldü. yani yenilikler daha yavaş geliyor ama hala düzenli patch almaya devam ediyor. yalnız bunun bir iyi yanı var o da şu ki e spor olayı olmadığı için gelen patchler biraz daha radikal. hatta bazen ayarı kaçırıp bir heroyu fazla op yapabiliyorlar. genel olarak talent düzenlemeleri son zamanlarda iyi gidiyor. hatta daha yeni 2 hero rework aldı. yani oyun oynanabilir düzeyde ama haliyle eskisi kadar canlı değil. maç bulma süresi çok uzun değil avrupa serverı için ama oyuncu sayısı falan eskiye göre azaldı.

Alıntıları Göster
    İnsallah kapanmaz.
    Eski pcde oynayamıyordum.
    Özlemişim.
    Güzelmiş .. :)

• animalmtr kullanıcısına yanıt
    yakın zamanda kapanacağını sanmıyorum ama daha iyi bir yere gideceğini de sanmıyorum. yatırım yapılırsa tekrar düzelebilir ama zor gözüküyor. yine de dediğim gibi düzenli patch alıyor. daha en son 5 gün önce 2 hero rework aldı.
  • Oyun bence yaşına göre ve yatırım küçülmesine rağmen olabileceği en iyi yerde. Heroes Brawl'ı yeni mod olarak getirdiler adını da ARAM koymuşlar ve günlük görevler bunda sayılıyor ve oyun ararken bekleme süresi ARAM modunda 10 saniye falan. Takımıma ve karşı takıma gelen adamların levelları 1000-2300 aralığında değişiyor. Eski kitle hala oynuyor demek oluyor bu.

RANKED mod'u ne durumda hiç bir fikrim yok. Ben de kapanacağını düşünmüyorum.
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    hocam brawl modunda bazı orijinal fikirler vardı eskiden ama son 1 yıldır hatta belki daha uzun zamandır o mapler gelmiyordu, hep aram mapi geliyordu. şimdi komple kolaya kaçıp brawl'ı tamamen sildiler aram yaptılar adını. artık o eski mapler hiç gelmeyecek demek oluyor bu. bence olması gereken brawlı eski formatına döndürüp ekstra aram modu eklemeliydiler.

ben şahsen korsana para verip gemi batırdığımız haritayı seviyordum. başka orijinal haritalar da vardı sevdiğim. mesela rastgele curse veren bir brawl vardı.

bu firmaların bir şeyi yenileyip düzeltirken aynı anda başka sevilen bir şeyi kaldırmalarını anlayamıyorum.
  • Oyuna hiç girmiyorum aylardır, ne alemde hiç bilmiyorum valla. Blizzard'da sallamıyor artık, Blizzconline'de adı bile hiç geçmedi, bir tane panel koymadılar bile oyunla alakalı, en son gelen hero ise Hogger'dı. O zamandan beridir hero getirmiyorlar. Oyunun ilk yıllarında ne güzel ayda bir hero eklerlerdi, artık onu da yapmıyorlar. Yılda 2 tane getiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah bin türlü belasını versin bu oyunun. Ulan 2 haftadır toplamda 40 oyun oynamışımdır aramda, 3 tane win aldım gerisi defeat.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtlar1971

Oyuna hiç girmiyorum aylardır, ne alemde hiç bilmiyorum valla. Blizzard'da sallamıyor artık, Blizzconline'de adı bile hiç geçmedi, bir tane panel koymadılar bile oyunla alakalı, en son gelen hero ise Hogger'dı. O zamandan beridir hero getirmiyorlar. Oyunun ilk yıllarında ne güzel ayda bir hero eklerlerdi, artık onu da yapmıyorlar. Yılda 2 tane getiriyorlar

Bunun sebebi artık firmaların hangi oyundan para kazanacağını iyice daraltması.

Büyük kalmak için bazı oyunları feda ediyorlar iptal ediyorlar kapatıyorlar vesaire.

istese bu firma DOTA 2 'nin de daha iyisini yapar LoL'ünde alayını dize getirebilir ama yapmıyor.

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.