Şimdi Ara

Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
9
Favori
13.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selamlar!

Haritayı dün indirip oynadım, ben de fikirlerimi belirteyim.

Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon

-Çok büyük harita (XH), G olmadığına şükrediyorum. Bazı özel heroların olması hoş olmuş.

Ancak, anladığım kadarıyla haritanın playtestingi çok iyi yapılmamış; yol olması gereken ve öyle tasarlandığı belli olan bazı yerlere DD/Fly olmadan ulaşamıyorsunuz. Bu yüzden biraz hayal kırıklığına uğradım; bazen yarıda kalan oyunlarım olmuştu.

Ben de genelde herkese önerdiğim başka bir haritayı önereyim: Lord of War (AB/SoD) https://www.maps4heroes.com/forum/opinions.php?map_id=893&game=3

Tek kişilik çok hoş bir senaryo, bazı savaşları yenmek için cidden taktik kasmanız gerekiyor.

İyi günler!

• quote:

Orijinalden alıntı: sadr

Selamlar!

-Çok büyük harita (XH), G olmadığına şükrediyorum. Bazı özel heroların olması hoş olmuş.

Ancak, anladığım kadarıyla haritanın playtestingi çok iyi yapılmamış; yol olması gereken ve öyle tasarlandığı belli olan bazı yerlere DD/Fly olmadan ulaşamıyorsunuz. Bu yüzden biraz hayal kırıklığına uğradım; bazen yarıda kalan oyunlarım olmuştu.

Ben de genelde herkese önerdiğim başka bir haritayı önereyim: Lord of War (AB/SoD) https://www.maps4heroes.com/forum/opinions.php?map_id=893&game=3

Tek kişilik çok hoş bir senaryo, bazı savaşları yenmek için cidden taktik kasmanız gerekiyor.

İyi günler!

Teşekkürler, haritayı indirdim başlıyorum.

Bu benim yolladığım haritada değişik çok gizli yerler var mesela öyle bi yerde Dimension Door öğreniyoruz. Farklı bir hero var onda Town portal var ve Sholar yardımı ile diğer heroara öğretiliyor ilginç ama düşman çok, uzun sürüyor.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt

Town portalli adamı bulamasaydım işler uzayacaktı zaten :) Heroes'da büyük haritaların böyle bir sıkıntısı var, bir süreden sonra zorluk olarak AI'a yetişiyorsunuz ve oyun hayatta kalma mücadelesinden çıkıp adamlara yetişebilme mücadelesine dönüyor. O da işi biraz sıkıcılaştırıyor. Size önerdiğim harita gibi tek kişilik haritalarda ise zorluk her rakipte ayrı çıktığı için sürekli bir hayatta kalma koşuşturmacası oluyor.

Bu arada kesinlikle, Heroes 3 SoD/complete haritalarını Complete editionda (tercihen HD+/SP_Plugin ile birlikte) oynamanızı öneririm, klasik haritalarda Hota oyunu bozabiliyor.

• Mesajım bulunsun. Steam sürümüyle uyumludur herhalde tam bakmadım konuya. İndirimde alayım.

• quote:

Selamlar!

İyi günler!

4-5 saattir oynuyorum, çok iyiyim derken DİABLO geldi :)

Şimdi kaçıyorum Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

77 Atack 68 Defence nedir arkadaş :)

• quote:

Selamlar!

İyi günler!

10 saat Falan sürdü, ama çok zevkliydi. Gerçekten çok teşekkür ederim keyifle oynadım Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

Başta verdiği Heroyu kullanmadım walla, cacık özellikleri yüklemişler. :)

Oyun sonu adamın son hali. ( bitmeden 1 dk önce )

• sadr S kullanıcısına yanıt

şey bende yamayı indirdim ama olmadı steam sürümüne uygun mu acaba date içine attım olmadı yardımcı olur musunuz acaba

• @solgun adam, normalde çalışması lazım, klasörü değil, bütün dosyaları koymanız gerekiyor. tekrar kontrol edin.

@OlguErhan, rica ederim sürüsüyle böyle haritalar var. öneri isteyenlere genelde şu listeyi atıyorum ancak bazı haritalar sırf zor olsun diye yapılmış haritalar.

1. Wayfarer
    2. Jedi Story
    3. The Lone Knight
    4. Unleashing the Bloodthirsty
    5. Empire of the World 1/2
    6. Lord of War
    7. Vengeance is Mine
    8. Goldheart
    9. The Pen and the Sword
    10. Sanders Folly

Özellikle 1'i internetten yardım almaksızın bitirmek mümkün değil, "tamam ya ben artık @sadr'la kapışmaya hazırım" denmeden önce bu haritanın oynanmasını tavsiye ederim :D

• quote:

@solgun adam, normalde çalışması lazım, klasörü değil, bütün dosyaları koymanız gerekiyor. tekrar kontrol edin.

@OlguErhan, rica ederim sürüsüyle böyle haritalar var. öneri isteyenlere genelde şu listeyi atıyorum ancak bazı haritalar sırf zor olsun diye yapılmış haritalar.

1. Wayfarer
    2. Jedi Story
    3. The Lone Knight
    6. Lord of War
    7. Vengeance is Mine
    8. Goldheart
    9. The Pen and the Sword
    10. Sanders Folly

Özellikle 1'i internetten yardım almaksızın bitirmek mümkün değil, "tamam ya ben artık @sadr'la kapışmaya hazırım" denmeden önce bu haritanın oynanmasını tavsiye ederim :D

Açıkçası Sizin haritayı o kadar sevdim ki, hakkını tam vererek yeniden bitirdim.

Trial vs. hazineyi buldum, Melek kanadı / Orb of Vulnerability, Admirals Hat ilk oynadığımda onları bulamadan bitmişti :)

Ya tamam ben artık @sadr sizinle kapışmaya hazırım demek için verdiğiniz listeden devam edeceğim süpersiniz Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

Wayfarer...

Sadece başlayabilmek için Youtube izledim iyimi Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon  Quest kapısını 3 gün içinde geçmek ne zormuş arkadaş Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@solgun adam, normalde çalışması lazım, klasörü değil, bütün dosyaları koymanız gerekiyor. tekrar kontrol edin.

1. Wayfarer
    2. Jedi Story
    3. The Lone Knight
    6. Lord of War
    7. Vengeance is Mine
    8. Goldheart
    9. The Pen and the Sword
    10. Sanders Folly

Neyse Çözdüm işi, Eski version HD olmayan sürümde orayı geçtim / Save aldım. Sonra HD den başladım.

Wayfarer başlanmıyor ki __?

İnternette izlediğim videolarda bota binebiliyor ama benim yürüme yetmiyor. Trolleri falan ta atıyorum aynısını yapıyorum videodaki ??

Videoda adam tıkladığı anda Turn 3 tane + lı yürümesi var bende 2 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 8 Nisan 2021; 15:52:17 >

Öncelikle, Wayfarer bu listedeki en zor harita; şimdiden kolaylıklar dilerim :)

Az önce emin olmak için kendim denedim, haritanın ne kadar ince dokunduğunu tekrar hatırladım. İki görsel ekledim, birisi H3 Complete, diğeri Hota'dan. Hız farkına dikkat. Anladığım kadarıyla sizdeki durum da Hota'dan oynadığınız için.

Bu tarz haritaları yapıldıkları versiyondan (Wayfarer için SoD/Complete) oynamanız lazım. Hota 1.6 güncellemesiyle Logistics'in verimini düşürdü, o yüzden olması gereken hıza ulaşılamıyor. Hota'nın sisteminden ötürü bazı haritalarda direk geçilemeyen bölgeler de olabiliyor.

Ayrıca, SoD'da oynarken de 3 troll varken Siren'e gidip level 2 olmak, oradan da Logistics seçmek gerekiyor.

Bu ne arkadaş, Zor ama Süper Zevkli :)

Catherine Apla Kalede kabus gibi bekliyor, öldürene kadar Canım çıkacak walla yeni geldim Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

• Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon

@sadr Haritayı 2 kere bitirdim. Öyle sevdim :)

HD HORN off Abyss versiyonda oynamak isteyenler için Başlangıç Save Dosyası + haritayı yüklüyorum. Başlangıç save ile başlanmaz ise HOTA ile oynayamaz arkadaşlar.

https://disk.yandex.com.tr/d/RhForWrG0JdpDw

https://disk.yandex.com.tr/d/VJ3Nw80AeKWHHg

Ayrıca bu adamı izledim tabi ilk oynadığımda yoksa ilerlemek çok zor :)

En Zorlandığım kısım, Karların olduğu yerdeki Wizard kalesini almak oldu. Birde gene Karların olduğu yerde denizden uzun bir waterwalk kısmı var. Orada farklı bir taktik yapmadan Horn Off Abyss HD versionda geçilemiyor. Belki 1 saat denedim ama geçti .)

Tüm görevler Questler herşeyi bitirdim. @sadr üstat sanada çok ama çok teşekkür ederim, pandemide evde sıkıntıdan patladığım şu günlerde ilaç gibi geldi. Sırada şimdi 2. Harita var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 18 Nisan 2021; 13:48:20 >

• The Lone Knight gerçekten çok zor ama süper keyifli bir harita. 2 kere bitirdim Efsaneydi !!!

• Unleashing the Bloodthirsty II Haritası 2 gündür sabah akşam ancak zorla bitti, çok ama çok zor ama bir o kadar zevkli bir oyun.

Son savaş inanılmaz, satranç gibi çok dikkatli oynamak gerekiyor.

Yalnız oyuna bir zaman sınırlaması koymuşlar, o zaman içinde bitirmek imkansız ötesi. Yukarıda düşman Hero'su o süre bitince gidip oyunu bitiren artifağı alıp oyunu bitiriyor. Bu çok saçma ve mantıksız olmuş her ne kadar dikkatli oynayıp oyalanmamış olsam dahi oyunun ortasında şak diye bitince sinir oldum ve WogEditor programı yardımı ile save dosyamı HD olmayan düz Shadow of Death H3 oyunu açıkken açtım ve o oyunu bitiren Hero'nun çantasını bol bol Artifac doldurdum Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon öyle oyunca oyun bitmedi ve oyunumu adaletli bir şekilde Hilesiz diyelim bitirebildim.

2 inci Kere açıp tekrar oynayacağım. Haritayı tasarlayan arkadaş müthiş bir Eser ortaya çıkartmış.

@sadr

Bu tarz haritalar genellikle zorluk oluşturmak için zamanı kullanıyor, farklı taktikler denemeye/öğrenmeye mecbur bırakıyorlar. Yapabiliyorsanız direk o zaman içinde bitirmeye çalışın, daha hızlı ve eğlenceli geçeceğine eminim. Kolaylıklar!

• quote:

Bu tarz haritalar genellikle zorluk oluşturmak için zamanı kullanıyor, farklı taktikler denemeye/öğrenmeye mecbur bırakıyorlar. Yapabiliyorsanız direk o zaman içinde bitirmeye çalışın, daha hızlı ve eğlenceli geçeceğine eminim. Kolaylıklar!

Walla 2 kere denedim, sen benden daha master'sın, yapabilirim dersen harita burada Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

https://disk.yandex.com.tr/d/-VImTbJ8hfK-Xg

VErilen süre içinde bitirmek bence imkansız. Vaktin varsa dene Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

Bekleyiş olmadan aynı anda oynama nasıl gerçekleşebiliyor?

Ben de heroes m&m 3'de yeni olmamam rağmen arkadaşlarıma öğretiyor ve birlikte oynuyoruz ama onların bu bekleyişlerden sıkıldığını gördüm. Dediğini sistem varsa nasıl yapabiliyoruz?

• Keşke Heroes of Might And Magic 7 için bir yama projesi olsa...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.