Şimdi Ara

Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
9
Favori
13.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaw Bu zipi share neymiş perişan oldum bi dosya inmiyor reklam delisi yaptı.... :(
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Normalde adblocker uygulaması kullandığım için kapatıp tekrar denedim, dediğiniz gibi 3 reklamdan sonra anca indirme geldi.
    6 yıldır çalışan bir linki başka bir yere upload etmektense adblocker yüklemenizi tavsiye ederim (firefox'ta ublock origin'i tavsiye ederim), hem indirirken hem de sonraki gezintilerinizde rahat edersiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadr

Normalde adblocker uygulaması kullandığım için kapatıp tekrar denedim, dediğiniz gibi 3 reklamdan sonra anca indirme geldi.
    6 yıldır çalışan bir linki başka bir yere upload etmektense adblocker yüklemenizi tavsiye ederim (firefox'ta ublock origin'i tavsiye ederim), hem indirirken hem de sonraki gezintilerinizde rahat edersiniz :)
    Walla inanın 20 dakika uğraştım olmadı, eve gidince dediğinizi yapacağım çok çok saolun

Hatta video çekiyim aynı zamanda

Gene beceremez isem sizden yandex disk yada google drive a upload etmenizi rica edeceğim

Boyut çok yüksek değilse olguerhan@hotmail.com email atarsanız hele süper olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Tabi, seve seve :)
    Denedikten sonra olup olmadığına dair haber edin, ona göre upload işine bakayım.
  • quote:

Denedikten sonra olup olmadığına dair haber edin, ona göre upload işine bakayım.
    EVet dediğiniz blocker ile oldu teşekkür ederim

Gene zorlanan arkadaş olursa diye 2 alternatif yere yükledim.

1- https://yadi.sk/d/FmgGvPRerZ1xfg

2- https://drive.google.com/file/d/1FHNOjMKbZTvAGLnHbv_ltqJY8eAAFopo/view?usp=drive_open

• quote:

WAlla Şahane Oldu, Emeğinize sağlık

Heroes Complete + HD yaması üzerine bu Türkçe Tadından yenmez.

En zorda denedim yıllar sonra, en zorda Champain imkansız ama bir altında %160 ile bitirebiliyorum. Çok Çok zevkli

Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon

Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final VersiyonHeroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

WAlla Şahane Oldu, Emeğinize sağlık

Heroes Complete + HD yaması üzerine bu Türkçe Tadından yenmez.

En zorda denedim yıllar sonra, en zorda Champain imkansız ama bir altında %160 ile bitirebiliyorum. Çok Çok zevkli

Alıntıları Göster
    Çalışıyorsa ne mutlu, sevindim! Uygun görürseniz herkesin daha rahat ulaşabilmesi için upload ettiğiniz linkleri ana posta etiketleyeceğim.

• quote:

Çalışıyorsa ne mutlu, sevindim! Uygun görürseniz herkesin daha rahat ulaşabilmesi için upload ettiğiniz linkleri ana posta etiketleyeceğim.

Alıntıları Göster
    Süper olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCEL 11.05.2020

Hi..

Heroes of Might & Magic III - HD Edition Türkçe yama yapmak için

oyun klasöründeki .LOD dosyasını açmak gerekıyor. İçerisinde gerekli dosyalar mevcut.

Yolu :
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Heroes of Might & Magic III - HD Edition\data\LOC\EN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreRisusShrt -- 11 Mayıs 2020; 16:54:13 >
  • Bu arada bende Horn of the Abyss yamasını yükledim ve çok keyifli yaratıklar + yeni Korsan kalesi geldi. Ayrıca şu sitedenhttp://www.heroes3maps.com/ Horn of the Abyss özel haritalar var onları indirip oynuyorum mutlaka tavsiye ederim.

Hele şu Prison Break Haritası ( aşağıdan indirebilirsiniz ) Şahaneydi !!

Harita indir ( Prison Break )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 13 Mayıs 2020; 22:3:16 >

• >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar 'a taşındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreRisusShrt

GÜNCEL 11.05.2020

Hi..

Heroes of Might & Magic III - HD Edition Türkçe yama yapmak için

oyun klasöründeki .LOD dosyasını açmak gerekıyor. İçerisinde gerekli dosyalar mevcut.

Yolu :
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Heroes of Might & Magic III - HD Edition\data\LOC\EN

Merhaba , ben hem oyunda, hemde forumda yeniyim. hiç bir bilgim yok. oyunu dediğiniz yerlere atarak denedim türkçe olmadı. steam dan değil. almak istedim ama indirimde değildi. çok merak ettim korsan indirdim. Heroes of Might & Magic III - HD Edition ismi. yanlış birşey yapıyorum sanırsam
  • quote:

hocam mesaja alıntı yaptım ama yazdığınızla alakalı değil. ben korsan indirdim . steamdan alıcam ama indirim de değil şuan da. hd edition steam versiyonunu indirdim korsanda da . ama çalışmıyor.
  • oyunu steam yaz indirimi yaptı . satın aldım. yukardaki anlatılana göre yaptım , gene tr olmadı :(
  • Bir zamanların efsane oyunu homam 3 + wog. Setup dosyaları bilgisayarımda duruyor. Oyun ile ilgili yaklaşık 90 sayfalık internet sitem vardı, tasarım için 4 ay uğraşmıştım, sene 2007-2011. Hamachi üzerinden multiplayer oynamışlığımız bile var, hey gidi günler heyyy, bu oyunu hala oynayan varmıdır ? :-)) . Seneler önce Sadr oyunun türkçe yamasını yapıcam diyordu :-)) Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runstorm -- 18 Şubat 2021; 22:13:47 >
  • runstorm kullanıcısına yanıt

Ne demek abi, borcumuz :)

H3 community'si şu iki senede hiç olmadığı kadar büyüdü, HotA diye bir expansion ve HD mod geldi, artık multiplayer oynarken aynı anda oynayabiliyoruz; o eski bekleyişlere son getirdiler :) az önce baktım, oyunun lobisinde 2500 kişi aktif. Discordda da binlerce kişinin olduğu community'ler var. Tabi o eskideki zamanlarımız yok artık, o yüzden anca uzaktan izliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadr -- 28 Şubat 2021; 1:25:33 >
  • Hey gidi günler hey , köprülerin altından çok sular geldi geçti, söylediğin gibi eski zamanlar yok, artık uzaktan izliyoruz. Homam 4-5'in yüzüne bakan olmadı, lakin 3 unutulmadı.

• Çeviri için Teşekkürler . Emeğinize sağlık

• Eski toprak Heroes 3 Oyuncularını görelim Arkadaşlar Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

Size Oynamaktan çok Keyif aldığım Prismatic Greed Haritasını Paylaşıyorum Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon Heroes of Might And Magic 3 ve Heroes 3 HD Türkçe Yamalar - Final Versiyon 

Gerçekten Profesyonel hissediyorsanız benim bitirdiğim gibi Hiç hilesiz en son zorluk seviyesinde oynamanızı tavsiye ederim.

Haritayı bu linkten indirebilirsiniz :

https://disk.yandex.com.tr/d/cqyuRqUh2TmbTw

• quote:

Orijinalden alıntı: runstorm

Hey gidi günler hey , köprülerin altından çok sular geldi geçti, söylediğin gibi eski zamanlar yok, artık uzaktan izliyoruz. Homam 4-5'in yüzüne bakan olmadı, lakin 3 unutulmadı.

Hocam paylaştığım haritayı mutlaka oynamanızı tavsiye ederim, Horn Of Abbys HD ile çok keyif alacağınızdan eminim. HOTA HD Paketi elinizde yoksa yardımcı olurum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.