Şimdi Ara

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
10
Favori
49.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba hocam ilginiz cevaplariniz icin cok tesekkur ederim

alternatif rota secenegi mutlaka gelicektir.sizinde soglediginiz gibi daima gelistiriliyor.kendi adima sikayetci degilim...

sormak istedigim birkac konu var fakat ilgili konunuza yazacagim....

beyaz rusya sizin tarif ettiginiz sekilde gorebiliyorum.fakat yol tarifi kismi ve telefonda gorunmuyor.telefonda ise sadece uydu gorunumu mevcut.

izmirdeki durum icin herhangi bir mesaj varmi suanki durumu izah eden ?

edit

izmir bolgesinde resim ekledigim bolgede var olmayan yollar var.map creat kisminda bu kisma mudahale edemiyorum.sag tiklayip ger hildirim gonderdim.isterseniz burayada eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tituslivius -- 11 Nisan 2014; 16:49:31 >
  • tituslivius kullanıcısına yanıt
    www.here.com adresine girin; Nokia Account varsa bilgilerinizle giriş yapın. Yoksa email adresiniz ve şifrenizle kayıt olun. Bu kadar.
    Sağ üst köşede Harita Görünümü kutucuğu çıkacak, onda Topluluk seçin. Olmayan sokakları görüp kontrol edebilirsiniz.

Kolay gelsin :)
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    topluluk kismini actigimda beyaz bir sayfadan baska bisi cikmiyor.neyse hocam kurcalamayacam daha fazla tesekkurler
    Anlık bir sorun olabilir veya onay sürecine girmiş olabilirsiniz. Kısa sürede çözülür
    Size gönderilmiş bir doğrulama emaili olabilir; gelen veya spam klasörünüzü kontrol ediniz.
    evet hocam bi mail gelmis.

Thanks for your request to use the HERE PrimePlaces Portal. We’re setting up your account now and will let you know when it’s ready.

bekleyelim bakalim cok uzun suruyomuki bu bekleme
  • Topluluğun güncel olması tam olarak ne demek? Bir sonraki haritada bu şekilde mi olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Selamlar,

Aslında hiç beklenmiyor. Şu an bende de açılmıyor; serverde çalışma var herhalde.
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Evet, çıkacak olan Haritayı görüyorsunuz, düzeltmelerinizle yenilenecek haritayı şekillendiriyorsunuz. Arka alanda çalışan bir kontrol mekanizması da var elbette.
    dun geceden beri bole.bende bi sorun var sanmistim ....kisa zamanda duzelir umarim
  •  HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

Ankarada DSİ ve Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü aramalarda çıkmıyor (Lumia 820)

Bu eksiklik yüzünden çok zor durumda kalacaktım neredeyse
  • Piskopatzencefil kullanıcısına yanıt
    Merhaba Piskopatzencefil,

Öncelikle bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Ankara DSİ ve Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlükleri güncellemesi yapıldı.

Sonraki sürümlerimizde görebileceksiniz.

Teşekkürler...

Mapmaker
  • Cihazımda Navteq Avrupa haritası yüklü.Fakat gtm 35 ile trafik bilgisi alamıyorum.Bu sorunu nasıl çözerim.
    Cihaz 2595lmt gtm35 dışardan alınma.Türkiyeden alsam bir şey fark eder mi?
  • Selam, map creator uygulamasında bazı yollar silinmekte bazı yollar çift olarak gözükmekte bilginize...

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

http://her.is/ND4Ew
    http://her.is/TmZTE

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makbuz -- 16 Nisan 2014; 14:01:54 >

• makbuz M kullanıcısına yanıt
    Merhaba makbuz,

Şu an Map creator için yeni integrasyonlar yapılıyor.

Bu yüzden bu tarz kopukluklar görünebiliyor.

İşlemlerden sonra düzelecektir.

Teşekkürler...

Mapmaker
  • Merhaba, WP 8.1 beta güncellemesinden sonra, Here Drive+ uygulamasında rota bulma konusunda bazı sıkıntılar yaşamaktayım.
    Örneğin İstanbul'dan İzmit'e ya da İzmir'e rota bulmasını istediğim de resimde ki hatayı verdi, tamam dediğimde ise uygulama kendini kapattı.
    Fakat Berlin, Antalya, Ankara için rotayı bulabildi. Here Maps'te aynı yerler için rotayı bulabilmekte. Fakat dediğim gibi Here Drive+ bulamamakta. Benim denediğim İstanbul'dan İzmir'e ve İzmit'e rota için ağa erişememekte fakat İstanbul'dan Antalya'ya, Ankara'ya, ve Berlin'e rota için ağa erişebilmekte.
    Çevrimdışı-çevrimiçi, Wifi-3g hepsiyle denedim, sonuç yine aynı. Ayrıca Yandex Navigasyon'a göre daha yavaş rota bulabilmekte.

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

• ustam aynı denemeyi bende yaptım ama bir hata vermedi. başiskeleden (kocaeli) beylikdüzü şeklinde rota istedim buldu. nav başlat dediğimdede direk sesli yönlendirmeye geçti.
  • Agresif KUZU kullanıcısına yanıt
    Başiskele'ye İstanbul'dan rota buldu. Zaten hepsinde yapmıyor. Hedef Konum Belirle'ye İzmit yazıyorum, enter yapıyorum, Buraya sür diyorum, Rotanız bulunuyor diyor ama sonra hata veriyor.

• arada adresimi de buldunuz ustam

trafiği bulurken çektim onda buldu yani

• Android IGO PRIMO da da HERE desteği başlamış ha, POI bulmalarda.
  • x-calibur kullanıcısına yanıt
    Yakında PND'lerde de sürpriz gelir kanımca, bu arada HERE, POI'sayısında milyonu geçti kırathaneler olmadan haberiniz ola
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.