Şimdi Ara

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
10
Favori
49.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edirne'nin bazı kasabalarında uydu görüntüsü sorunu var.
    Köseömer
    Azizbaba
    Bostanlı
    Kocahıdır
    Taptık
    Yolageldi
    Necatiye

Kırklareli;
    Kırklareli Şehir merkezide bulutların gerinde kalmış
    Lüleburgaz Emirali köyü
    Lüleburgaz' da haritada kayıklık mevcut.

Kolay gelsin.
     HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.
     HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makbuz -- 26 Mart 2014; 11:18:24 >

• HERE Mapcreator kullanımı burada anlatılmış; ilgilenen arkadaşlar inceleyebilirler

Site Ingilizce değil ama anlaşılıyor.

MAPCREATOR - İlk Adımlar

Bilginize
  • Aşağıdaki haritada varış noktası Aqua Florya AVM (İstanbul/Florya)
    Çizilen rotada varış noktasından hemen önce soktuğu yol ters istikamet.
    Sarıyla işaretledim.

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.
  • monofactor M kullanıcısına yanıt
    Merhaba monofactor,

Bildiriminiz incelenmiştir.Güncel haritamızda belirtilen sıkıntı tespit edilememiştir.

Kullandığınız cihazın versiyonundan kaynaklı bir sıkıntı olabilir.

Dilerseniz here.maps adresinden topluluk katmanını açarak aşağıdaki gibi en güncel haritamızı görebilirsiniz.

Teşekkürler.

• Süper hızlı cevap için teşekkür ederim.
    İşin hakkını veriyorsunuz.
    Garmin Nuvi 2507 LMT kullanıyorum harita versiyonum Türkiye 2014.40
    Hatayı araçta farkettim ama bu ekran görüntüsünü here.com'dan aldım.
    Şimdi siz söyleyince map creator'dan kontrol ettim. Aşağıdaki gibi map creator'da verilen yön güncel haritada farklı.
    Sanırım henüz değişiklik güncele aktarılmadı.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monofactor -- 4 Nisan 2014; 21:01:44 >

• Hatırlatayım

MAPCREATOR ile en güncel harita sizin yanınızda; düzeltmenizi yapın. Yola çıkın

MAPCREATOR [TIKLA]

• Yorumsuz paylaşıyorum, ilgilenenler için

KAYNAK

• Merhaba

Telefonumdakı here maps ve here.com dada durum aynıdır

Örneğin fransadan izmire yol tarifi aldıgımda feribotları heseab etmiyor feribot seçili olduğu halde.italyadan çeşmeye feribot kalkıyor here maps ise karadan hesaplıyor...aynı şekilde ukrayna istanbul yol tarifindede durum aynı.feribotla gitmek istiyorum ama feribotu yol tarıfıne eklemıyor

aynı şekilde izmir karşıyaka bostanlı - fahrettın altay yolundada ferıbota yönlendırmıyor.

seçenekleri azaltıyorum paralı yollar otoyollar kısaca sadece feribot işaretli olsada yine durum aynı

here.com da da aynı yol tariflerini deniyorum telefonumda gordugum rotaların aynılarını çıkarıyor.

baska bir sorun here maps ta yine ukrayna feribotuna yol tarifi aliyorum ekranda yol tarifini mavi cizgiyi goruyorum fakat buraya sur dedigimde here drive gectigimde yol tarifi bulunamadi diyor...online oluncada durum ayni

mesela beyaz rusyada sadece uygu goruntuleri var harita modu yok .N95 im varkende ayni sorun vardi hala yok.ticari politikadanmi nedendir anlayamadim...

edit: here.com ve here drive da alternatif nota belirlenebilecek bir secenek olsa? varda benmi goremedim

Edit 2 resimdeki izmir menemen bolgesi harita ve uydu goruntuleri eslesmiyor .ayni bolgede mekan ve yol eklemede pasif durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tituslivius -- 11 Nisan 2014; 2:47:57 >

• tituslivius kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Feedback için teşekkürler; Bildiriminizin incelemeye alındığının bilgisi geldi, gelişmeleri buradan takip etmeye devam edebilirsiniz.

Saygılar
    ancona ve brindisi limanlarini ben de kullanıyorum, dediğiniz gibi yolu balkanlardan ciziyor, hedefi liman yaparak gidiyorum ben de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Sorun Harita kaynaklıysa çözülür hemen ama ben sanmıyorum. Yazılımsal olduğu belirlenirse FW güncellemesi ile çözerler
  • DD252Admin @

tesekur ederim. umarim sorunlar cozulur...

eklemis oldugunuz videoda beyaz rusya haritasinin olusturuldunu gordum.sizce bu harita ne zaman indrilebilir ? bununla ilgili bir zaman tahmininde bulunabilirmisiniz ?

agtr @

yanlis hatirlamiyorsam ovi mapsta iken alternatif rotalarida gorebiliyorduk.hereda heniz bu ozelligi bulamadim. ayrica here com da olusan rotaya ara nokta ekleyebiliyoruz.telefonda bu kismida goremedim bi turlu

olusan yol tarifine limani ara nokta olarak belirleyerekvdevam ederim demistim.telefonda bu olmadi ara nokta ekleyemedim.here comda limani ara nokta olarak ekleyebildim.fakat buna ragmen yine gemiye bindirmedi

bahsettigim ozellikleri telefonda uygulayabilen varmi ?
    Herhangi bir Lumia veya X telefonla indiriliyor biliyorum; araştıralım bir.

Arladaşlar sorun yazılımsal; belirttiğim gibi Harita datası ile ilgisi yok. Düzeltilir, bekliyoruz.

Benzer sorunları TomTom ve NNG de de yaşamıştık. Firmware güncellemesi veya patch yayınlarlar programları dahilinde.

Saygılar.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    telefonum L925.indirilen haritada sadece ana yollar var sehir sokak bilgisi yok malesef.

resmini ekledigim bolgedegi sorunda yazilimsalmidir hocam ?
    Ben ara nokta eklemiyorum. Direk biniş limanini giriyorum. Limanda nasilsa saatlerce bekliyoruz. Zaten feribotta araçlar hapis ve inince Çeşme deyiz, ara nokta eklemek pek önem arz etmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Türkiye dışı bir lokasyondur; bilemiyorum deyip konuyu Uzmanlarına pas etmek en mantıklısı galiba

Not: ek görünmüyor, merak ettim...
  • DD252Admin @

bu mesaja ekledim fotografi.gorunmuyorsa baska bir yere ekleyim fotografi.

here maps ile ilgili birkac sey 5azmistim hocam onlarda geri bildirim yapilmasina gerek varmidir ?

agtr @

ara rota iyi oluyor bazen.demek istedigim siz gemiden indikten sonra birdaha rota olusturuyorsunuz. ara rota ekleyerek yol tarifini kaydedebilirsiniz.bolece gemiden indikten sonra yeniden rota olusturmayip kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz

Selamlar,

Beyaz Rusya (Belarus) için ben detay görebiliyorum. Acaba Here.com üzerinden giriş yapıp topluluk (community) katmanını seçerek dener misiniz.

Diğer sorularınıza da bilgim dahilinde cevap vermeye çalışayım...

Edit: image dosyasını çok büyük yüklemişim; katletti forumu, düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 11 Nisan 2014; 15:05:49 >
    İmaj dosyası göründü; Evet, uydu görüntüsündeki kayma bilinen bir sorun; İzmir'de de gözlemlenmişti; geçmiş mesajlardan birinde "Platform Takımının" çözüm için çalışma yaptığını yazmıştı firmadan @Mapmaker nickli arkadaşımız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tituslivius

.....

aynı şekilde izmir karşıyaka bostanlı - fahrettın altay yolundada ferıbota yönlendırmıyor.

seçenekleri azaltıyorum paralı yollar otoyollar kısaca sadece feribot işaretli olsada yine durum aynı

here.com da da aynı yol tariflerini deniyorum telefonumda gordugum rotaların aynılarını çıkarıyor.

baska bir sorun here maps ta yine ukrayna feribotuna yol tarifi aliyorum ekranda yol tarifini mavi cizgiyi goruyorum fakat buraya sur dedigimde here drive gectigimde yol tarifi bulunamadi diyor...online oluncada durum ayni

edit: here.com ve here drive da alternatif nota belirlenebilecek bir secenek olsa? varda benmi goremedim

...

Rotalama ile ilgili bildirimler firma tarafından kayda alındı, ben böyle biliyorum. Konuyu açan olarak her bildirimi kendilerine haber veriyorum. Mutlaka geri dönüş yapıp bilgi veriyorlar veya konuya yazıyorlar. Zaten kendileri de takip ediyorlar sürekli 2 konuyu (Birincisi burasıdiğeri tüm Türkiye Haritalarıyla ilgili karşılaştırma başlığını)

Bu bildirimleriniz için tekrar yazmanıza gerek yok. Firmanın bilgisi dahilinde.

Here Drive+ üzerinde Alternatif Rota seçeneği yok şu an. Unutmayalım ki WP işletim sistemi üzerindeki bir çok yazılım daha geliştirme aşamasında. İleride eklenecektir sanıyorum. Biz buradan istemiş olalım bahaneyle

Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.