Şimdi Ara

HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
10
Favori
49.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba SamirCakir,

Sıkıntılarınızla ilgili bildirileri takip ettim.Büyük ihtimalle sıkıntının yazılımsal olduğunu düşünüyoruz.

Garmin'den cihaz geldikten sonra rota ile ilgili haritasal bir sorununuz olursa bu platformdan yardımcı olmaya çalışacağız.

Teşekkürler.

Mapmaker
  • Belirttiğiniz gibi sorun bence de yazılımsal güncelleme yapmadan önce her şey yolundayken yazılım güncellemesi yapıldığında rota hesaplamaları bozuluyor.

Ayrıca yeni harita güncellemesi geldi 2015.10 bulunduğum yerdeki site isimleri sokak isimleri yanlış olan cadde isimleri düzeltilmiş, şu an için bulunduğum bölgede bir sorun göremedim.
  • Yüzde80 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Yüzde80,

Belirttiğiniz bölgedeki (Hamle Sokağı-Güven Sokağı) aksaklık giderilmiştir.

Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Mapmaker
  • Mapmaker M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bir kullanıcı olarak benim teşekkür etmem gerek.

Sizin yanıt verdiğiniz saatten 6 saat 15 dakika kadar sonra, yani 2 Haziran P.Tesi günü 17.30 sularında söz konusu yerden tekrar geçtim ve bir kez daha "Mümkünse geri dönün veya U dönüşü yapın" uyarısıyla karşılaştım.

Kolay gelsin, saygılar
    Selamlar,

Düzeltme yapılmış ancak ilk Harita Güncellemesiyle cihazınıza yüklenecektir; bu süre içerisinde aynı uyarıyı almaya devam edeceksiniz.

Düzeltmenizin kontrolünüwww.here.com tıklayarak, Topluluk katmanını açarak görebilirsiniz.

Keyifli navigasyonlar
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Selam!

Oraya baktım ancak topluluk katmanı'nı göremedim, bulamadım. Üyelik filan mı gerekiyor ne?

Teşekkür ederim.
    Bu konuyu okursanız; sorularınızın cevabı yazıyor.

Saygılar.
    Bir teşekkür daha
  • Orijinalden alıntı: Mapmaker

Merhaba agtr,

Bildirimlerinizi inceledik:

İZMİR feribot hatları ile ilgili gerekli düzeltmeler yapıldı.

merhaba, sanırım tanımlamalar güncel haritaya yetişmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 8 Haziran 2014; 23:02:00 >
  • Selamlar,

Dün ve önceki gün yaptığım Ankara (600km.'lik) seyahatim esnasında 12,15 noktaya yolculuk yaptım. Öncelikle Ankara şehir içi başarılı rotalamaları için HERE Maps gurubuna teşekkür etmek istiyorum.
    Bu yolculuğumun büyük kısmı Şehir Merkezi içerdiğinden haritaları daha detaylı test etme imkanı buldum. Gördüğüm 2 sorunu raporlamak isterim;

1- Bilkent Bulvarı'na ODTÜ kampüsü içinden rotalama (En Kısa Süre ayarlı) yaptı. Sanırım Malazgirt Bulvarı henüz işli olmadığından olası en uygun yol orası kabul edildi. En yakın güncellemede Malazgirt Bulvarını görmek istiyoruz haritalarda.

2- Başkent Öğretmenevi girişini arkadan tarif ediyor; oysa burasi hem bulvar çalışması nedeniyle, hem de o girişin araçlara kapalı olmasından dolayı hatalı olduğunu düşünüyorum. Gazi Hastanesi karşısı tarafından giriş dar ve dikkatten kaçıyor. Bu konunun da incelenmesini rica ediyorum.

Saygılar.

Merhaba DD252Admin,

1- HERE MAPS'de Malazgirt bulvarını güncel olarak görebilirsiniz, en kısa zamanda da kullanmakta olduğunuz cihaza güncelleme vasıtasıyla geleceğini düşünüyoruz. Ekte Malazgirt Bulvarına ait ekran görüntüsünü bulabilirsiniz.

2- Ekte görüldüğü gibi Başkent Öğretmenevi ilgi noktası ve iç yolları mevcuttur, yönlendirme ile ilgili de arazi çalışmaları yapılmakta olup en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

İlginize Teşekkür Ederiz,
    Saygılarımızla,

HERE MAPS takımı
     HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

• eesen_ E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Iyi çalışmalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kozan-Sivas arası rota çizdirdiğimde Pınarbaşı'dan sonra yeni açılan duble yol üzerinden Şarkışla istikametine yönlendirmesi gerekirken Bünyan istikametine yönlendiriyor(Rotayı Sivas-Kozan olarak belirlediğinizde doğru hat üzerinden götürüyor.)
    Bilgilerinize...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • temeltepe T kullanıcısına yanıt
    Merhaba temeltepe,

Bildiriminiz üzerine yaptığımız incelemede herhangi bir sıkıntıya rastlanmamıştır.

here.com üzerinden çizilen Kozan-Sivas ve Sivas-Kozan rotalarının ikisi de aynı yoldan (Pınarbaşı ve Şarkışla üzerinden) rotalama yapmaktadır.

Ekte ilgili dosyaları görebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

Heremaps Takımı
     HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı. HERE MAPS [NAVTEQ] - Türkiye [Harita Hata ve Düzeltmeleri] Bilgilendirme Başlığı.

Cevabınız üzerine tekrar kontrol ettiğimde,yine yukarıda söylediğim şekilde hatalı rota çizdiğini gördüm.Cihazım Nokia Lumia 720,harita güncel.Bendeki sorun ne sebepten kaynaklanıyor olabilir?

• temeltepe T kullanıcısına yanıt
    Merhaba temeltepe,

Sıkıntı tamamen kullanılan versiyon ile ilgilidir.Sonraki güncellemelerde sıkıntı kalmayacaktır.

here.com üzerinden sağ üstten topluluk katmanını açarak en güncel haritamızı görebilirsiniz.

Eğer here.com üzerinde doğru rotalama yapıyorsa biliniz ki sonraki güncellemelerde sıkıntılarınız gitmiş olacaktır.

Saygılarımla...

Anladım,ilginiz için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mapmaker

Merhaba temeltepe,

Bildiriminiz üzerine yaptığımız incelemede herhangi bir sıkıntıya rastlanmamıştır.

here.com üzerinden çizilen Kozan-Sivas ve Sivas-Kozan rotalarının ikisi de aynı yoldan (Pınarbaşı ve Şarkışla üzerinden) rotalama yapmaktadır.

Ekte ilgili dosyaları görebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.

Heremaps Takımı

Merhabalar

Pınarbaşı sivas arası sizin çizmiş olduğunuz rota eski yol üzeri KAYNAR'a girmeden sağından yeni duble yol yapıldı Şarkışla'ya uğramadan
    7 Km aşağısından Sivas'a devam ediyor 1 yıldır bu yol kullanılıyor gidiş gelişli duble yol.
    kolay gelsi iyi çalışmalar

• selamlar. mobilden ekran görüntüsünü yükleyemedim sorun çıkarıyor ancak adıyaman merkezin hemen doğu tarafındaki akarsuyun biraz daha doğusunda yeşil bi ağaçlık bölge var. "yeşil vadi" adında bi mesire alanına dönüştürüldü. yeşilliğin sol tarafına köprü yapıldı. kuzeyindeki izden de yol geçiyor şimdi.

edit: işte bahsettiğim bölgenin linki. umarım ilgilenirsiniz. şimdiden teşekkürler.

http://here.com/l/37.7726,38.33442/D-360/360.05,%2002000%20Ad%C4%B1yaman,%20T%C3%BCrkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecbunlari -- 21 Haziran 2014; 22:08:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şurayla da ilgilenirseniz çok memnun oluruz. yeniden teşekkürler.

http://here.com/l/37.77307,38.33442/02000%20Ad%C4%B1yaman,%20T%C3%BCrkiye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.