Şimdi Ara

Hercules: The Thracian Wars (2014) l Dwayne Johnson - Ingrid Bolsø Berdal - John Hurt (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
2
Favori
4.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Film berbattı zaman kaybı .

10 üzerinden 6 verdiğiniz film berbatmı oluyor ilginçmiş .

Bana göre berbat kardesim sana göre bilemem .

Berbatdan daha kötüsü ne olabilir mesela 10/3 10/4 bunları nasıl isimlendiriyorsun merak ettim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Film berbattı zaman kaybı .

10 üzerinden 6 verdiğiniz film berbatmı oluyor ilginçmiş .

Bana göre berbat kardesim sana göre bilemem .

Berbatdan daha kötüsü ne olabilir mesela 10/3 10/4 bunları nasıl isimlendiriyorsun merak ettim.

Onlarda berbat altı

• Saat 22:00 giriyorum..

100 dk dan az olan filmler daha ucuz olmali

Film 97 dakikaymis

Transformers 130 dk !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcity

Saat 22:00 giriyorum..

100 dk dan az olan filmler daha ucuz olmali

Film 97 dakikaymis

Transformers 130 dk !!!

Transformers 165 dakikaydı yanlış hatırlamıyorsam . Aynen dediğini gibi filmler bence 120 dk civarında olmalı çok çabuk bitiyor gibi geliyor.
  • 3d altyazı izlendi. zaman kaybı.
  • Boyle olumsuz yorumlari okuyunda insanin hefesi kaciyor

• 6.7 puanı var imdb'de gitgide de düşüyor.Ortalama bir film heralde. Gitmeyi planlıyordum ama 1 hafta bekleyip Guardians of Galaxy'ye gitmek daha mantıklı sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeles

6.7 puanı var imdb'de gitgide de düşüyor.Ortalama bir film heralde. Gitmeyi planlıyordum ama 1 hafta bekleyip Guardians of Galaxy'ye gitmek daha mantıklı sanki.

SINEMADA izlenecek bir film degil.6-5 puanlik bir film. Resmen FRAGMAN'da bizi kandirmislar aptal yererine koymuslar !!

ÇOK SİNİRLİYİM

Insanlari Fragmanla nasil kandirdiklarini gormek icin gidin izleyin, yok yok durun gitmeyin SAKIN PARA VERMEYIN ŞU FİLME! Blu-Ray ciktigi zaman ilk once Fragmani sonra Filmi izleyin BOYLE REZILLIK OLMAZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 30 Temmuz 2014; 2:43:36 >

• O kadar kötü mü ya Dwayne Johnson'ın oynadığı filmler fena olmuyor genelde?
  • Ortalama, cerezlik bir aksiyon filmi bana gore. Puan olarak 6/10 cuk diye oturur bu filme bence.

Ben 12 gorevi islerler diye dusunmustum, ters kose yapti beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 31 Temmuz 2014; 1:15:41 >
  • dwayne johnson reiz bu rol için biçilmiş kaftan. Rolüne cuk diye oturmuş. Ama Filmi seyrettiren tek faktörde o. Senaryo eski TV dizisinin dahada kötüsü. Diğer oyuncularda vasatın üstüne çıkamıyor. 10-15 yaş arası kardeşlerimizin zevkle seyredebileceği bir film olmuş.

1 sene önce çıkan herkül filminden daha fazla keyif aldım
  • Türkçe altyazılar gelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi 1 saat kadar önce bitirdim de pek memnun kalmadım. Şöyle ki Herkül dedin mi mitolojiyi hissetmek gerek. Kayaları zorlanmadan kaldırıp atabilen kelepçe zincir dinlemeyen adam demektir Herkül. Ayrıca Herkül deyince diğer mitolojik karakterler ve yaratıklar da akla gelmeli. Adam gibi bir Cerberus ya da bir dev göremedik filmde. Kurtları gördük kısa bir sahne olarak bi yılanlara benzer yaratıklar bir de şu aslan başka da bir şey yok. O rüyasındaki Cerberus'u veya serap şeklinde görülen At-adamları da saymamak gerek. At-adamları o şekilde görünce biraz sevinmiştim ama boşa sevinmişim değillermiş. Filmde sadece normal şavaş-dövüş sahneleri gördük ki bunlara hatta fazlasına aşinayız. Benim beklentim Herkül'ün gücünü görmek ve ona güçlerini gösterecek derecede mitolojik yaratıklardı ama bol miktarda normal insan savaşı gördük. Herkül'ün dizisi bile bence daha güzeldi. En azından Fatih Kull gibi bir film bile olamamış Çok yavandı. Bir de Dwayn Johnson yaşlanmış bayağı, zaten ten ve göz rengi Herkül karakterine pek gitmiyordu ama vücudu sebebiyle bu adama he dedik. Ama o hacı sakallı Herkül de pek olmamıştı sanki Herkül'den çok Conan olmuş bu. Gerçi keşke şu önceki eksikler olmasa Herkül'ün hacı sakalı kusur kalsaydı. Film çok daha iyi olabilecekken koca potansiyeli çöpe atmışlar. Bir de bu film malum ortamlara çok geç düştü. O kadar bekledik vasat çıktı. Neyse yine de filmin kısa ve hareketli oluşundan dolayı sıkmadı ama harcamışlar filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 23 Ekim 2014; 1:39:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar, fragmanda anlatılan ile filmde karşımıza çıkanın alakası yok.

İlk olarak film süpernatural kurgu üzerine kurulmamış, herkülün 12 görevinden kesitler yedirmişler bize, ben de sandım herkül bize bir iki numara gösterecek ama nerdeee...

0 - Ağaç gövdesini çubuk kraker gibi dağıtan domuz vardı, bir ağacı böyle parçalamak imkansızdır, hani herkül filmi için bile olsa ne bileyim?... Abraham lincoln vampir avcısında da osuruktan
    teyyare bir "ki" saldırısı ile ağacı patladıyordu yaa... o salak şeyin aynısından işte...

1- herkül supernatural bir adam değil, bize ucundan ucundan acaba süper mi felan sorgulatmaya çalışıyorlar, vurduğu 2 metre uçuyor, at felan fırlatıyor ama bir vücutçu için bile
    yanlış bir fizik algısı var. Yani supernatural olmasan bile o hareketleri o cüsseye rağmen yapamazsın. Eh filmde bir herkül algısı olsun diye yapmışlar işte, ben bunu yeterli buldum.

2- herkül sağda solda çok yara aldı, bıçaklandı, ok yedi felan ama hep dövüşte rahat hareket etti.

3- mahzende çok tuhaf ve başarısız bir sahne oynadı, herkül bir yandan zincirleri koparmak için ıkınıyor, bir yandan medyum ona saçma bir gaz veriyor, diğer arkadaşlar olaydan kopuk
    durumun vahametine yetersiz çabalar sarfediyorlar. Sadece kadının idam esnasında feryatları çok başarılıydı.

4- Herkül'ü kurtlar kemiriyor, adam kurtun tekine bir yumruk atıyor kurt pert....

5- Herkül kapıdan bir çıkıyor lan o da ne?? adamın göbeğinde sadece 2 çizik!! Hiçbirşey olmamış gibi koşup hainlerin peşinden gidiyor. Bu sağlık olayına çok takıldım ben, o güç, o ölümlülük
    o iyileşme, bir anlam veremiyorum bir türlü. Arkadaşım sen insan mısın demigod musun nesin lan? yönetmen beni fena ikilemde bıraktı.

6- Ailesini katleden adamı yumrukla pelte yapacağına bıçak saplıyor, bıçak da saplı mı değil mi belli değil. Belki yaş haddinden dolayı şiddetin dozu düşüktü ama kan gövdeyi götüren bir filmde
    bari bunları da koysalardı.

7- Herkül paramparça olmuş halde hayvan gibi heykeli kaldırıp milletin üstüne iteleyebiliyor, be allahsızlar bi el atın la!! 3-5 kişi bile bir arabayı ters çevirebiliyorsa siz de yardım etseydiniz.

8- 1 dakika önce Herkül'ü öldürmek için can atan 1000 tane salak yunan askeri gelmiş 1 dakka sonra 540 derece dönüp adama all hail hercules çekip ayağına kapanıyor...

9- Filme puanın 6 dedim, baktım ki 6.3, eh tamam neyse dedim.

Artılar

1- filmde isveçli kadın şöleni vardı iki kadın da o kadar güzeldi ki.... Amazon başka tabi yıvrııımmm..

2- medyum çok komikti valla, en sonda hele epey güldürdü.

3- süpernatural konsepti dışında aslında güzel bir film. O belirttiğim hatalar iyileştirilse rahat rahat 7 dahi alırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 23 Ekim 2014; 22:57:50 >

• bluray x264 dts sürümü sonunda geldi..

hmm digital hd olanı unrated ve extended... bluray de ne bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 26 Ekim 2014; 0:56:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

bluray x264 dts sürümü sonunda geldi..

hmm digital hd olanı unrated ve extended... bluray de ne bilmiyorum...

Uzantsını yazarmısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Unrated sansürsüz demek. Filmlerin bazılarında theatre ve unrated sürümleri olur. Theatre sürümünde cinsel sahneler kanlı sahneler tam olarak gösterilmez. Ama unrated sürümünde bazen cinsel organlarına kadar görürsün veya kanlı sahneleri tam anlamıyla görürsün. Extended sürümü de adı üstünde uzatılmış sahneler ekstra sahneler içerir normal sürümlere göre.

unrated extended vs ne demek olduklarını iyi biliyorum dostum niye açıklama ihtiyacı duydun ki?

Benim dediğim şey webdl digital hd olanlar böyle acaaba bluray de aynı mı? sordum zaten indirdiğim yerde evet dediler sorun yok.

• filmi bugun izledim çok güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Unrated sansürsüz demek. Filmlerin bazılarında theatre ve unrated sürümleri olur. Theatre sürümünde cinsel sahneler kanlı sahneler tam olarak gösterilmez. Ama unrated sürümünde bazen cinsel organlarına kadar görürsün veya kanlı sahneleri tam anlamıyla görürsün. Extended sürümü de adı üstünde uzatılmış sahneler ekstra sahneler içerir normal sürümlere göre.

unrated extended vs ne demek olduklarını iyi biliyorum dostum niye açıklama ihtiyacı duydun ki?

Benim dediğim şey webdl digital hd olanlar böyle acaaba bluray de aynı mı? sordum zaten indirdiğim yerde evet dediler sorun yok.

Bunu sordun sandım, biliyorsan bu cevabı yazılmamış varsay dostum.

• 3D versiyonu varmı filmin çıkacakmı ona göre bekleyeceğimde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.