Şimdi Ara

Hercules: The Thracian Wars (2014) l Dwayne Johnson - Ingrid Bolsø Berdal - John Hurt (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
4.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: devcity

Boyle olumsuz yorumlari okuyunda insanin hefesi kaciyor

Metacritic puanından ve film hakkında ki yorumlardan sonra elemiştim bu filmi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzlemesem de olurmuş. Senaryo çok basit geldi bana. Filmi alıp götüren The Rock.
  • Arkadaşlar normal sürümü seyrettim ama EXTENDED sürüm çıkmış. Acaba kaç dk. kesilmiş ? Kesilen sahneler seyredilmeye değermi ? Belki herkülü daha bir herkül yapıyorlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Arkadaşlar normal sürümü seyrettim ama EXTENDED sürüm çıkmış. Acaba kaç dk. kesilmiş ? Kesilen sahneler seyredilmeye değermi ? Belki herkülü daha bir herkül yapıyorlardır.

Extended sürümünü izledim de normalinden kayda değer bir farkı olduğunu sanmıyorum. Herkül yine aynı Herkül yani yukarıdaki olumsuz eleştirimi Extended sürümüne göre yapmıştım. Filmin çok eksiği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 28 Ekim 2014; 0:40:15 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bakıp izlemekten vazgeçtim.
  • az önce izledim.gayet hoş bir film olmuş. yorumları okuyunca çok moralim bozulmuştu. neyse film ortalamanın üstünde. sanırım fragmanlardan herkes filmin konusunun mitolojik çarpışmalar olacağını sanıp hayal kırıklığına uğradı. Film güzeldi. NOLAN filmi değil tabiki ama yine de güzeldi. 7/10
  • Rebecca Ferguson
     Hercules: The Thracian Wars (2014) l Dwayne Johnson - Ingrid Bolsø Berdal - John Hurt

Hercules: The Thracian Wars (2014) l Dwayne Johnson - Ingrid Bolsø Berdal - John Hurt

• filmdeki aslan sahnesi çok kısa idi keşke uzun bir bos savaşı olsa idi

• Önceki Herkül filmine göre çok daha iyiydi.Barbara Palvin filmde 1 saniye falan göründü sanırım.Bir sahnede gördüm o hemen geçti neden böyle bir şey yapmışlar acaba.
  • Güzel filmdi. Vakit geçirmek isteyip savaş filmi arıyor iseniz kaçırmayın derim. Dwayne 10 numara olmuş Herkül rolüne. 10/7 puanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Önceki Herkül filmine göre çok daha iyiydi.Barbara Palvin filmde 1 saniye falan göründü sanırım.Bir sahnede gördüm o hemen geçti neden böyle bir şey yapmışlar acaba.

Yüzüne kurban olayım pıtı pıtı kız alıcan evine karın olucak ne iş ne güç ah ulan ahhhhhh

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerx_16

quote:

Önceki Herkül filmine göre çok daha iyiydi.Barbara Palvin filmde 1 saniye falan göründü sanırım.Bir sahnede gördüm o hemen geçti neden böyle bir şey yapmışlar acaba.

Yüzüne kurban olayım pıtı pıtı kız alıcan evine karın olucak ne iş ne güç ah ulan ahhhhhh

Ben sadece bu sahnede gördüm o da 2-3 yada saniye bile sürmedi.Onun dışında bir sahnesi yok sanırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gerx_16

quote:

Ben sadece bu sahnede gördüm o da 2-3 yada saniye bile sürmedi.Onun dışında bir sahnesi yok sanırım.

aynen evet oyuncu değil sonuçta ama tarihi bir yüzü var o yüzden o sahneye aldılar

• Bir önceki herkül faciasından sonra bir nebze toparlanmış hikaye. Aslında klasik herkül hikayesinin dışına çıkmış olması da güzel olmuş. Bu tarz filmlerden hoşlananlar için ortalama bir yapım düşüncesindeyim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.