Şimdi Ara

Her yöne 250 Dakika, 5000 SMS ve 500 MB İnternet 19 TL (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
509
Cevap
8
Favori
40.546
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 45 saat oldu bildirim mesaji falan gelmedi daha. hat avea

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet bankacılığından avea üzerinden lira yüklesek lira gelir mi bimcell e?

online işlemlere girmeye çalışıyorum erişim sağlanamadı diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 1 Mart 2013; 16:36:39 >
  • 19 unda başvuru yapmıştım. 23 ünde hattım taşındı bilgilendirme mesajida geldi 22 akşamında . 6 gundur bimcell den gayet memnunum 2 yil öncede avea kullanmıştım evimde ara ara hat gitmesi yaşamıştım şuanda bir sorun yok 3 g de vodafone dan farklı değil avea çalışmış belli.

• Şerefsiz Turkcell ayın 5'inde taşınan hat için bir aylık sabit ücreti tümden istediğini son fatura ile iletti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurshit

Şerefsiz Turkcell ayın 5'inde taşınan hat için bir aylık sabit ücreti tümden istediğini son fatura ile iletti.

türkcell aynı yamugu banada yaptı..türkcelle işim olmaz saatten sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

quote:

Orijinalden alıntı: madhane

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

Ne kadar sacma sapan yorumlar var bimcell yazarsa almazmis, sen parana bak arkadasim kerizlikten baska bir sey degil isim icin daha fazla para vermek

oyle deme hacım ip5 al sen 2000 tl ver kenarında bımcell yazsın hıc hos olmaz ha 3310 falan kullanıyosan neysede bımcell sıkıntı ya 3-5 fazla ama karızmadan odun verme

ha " le'cell " falan yazsa ınan daha afıllı olur fransız hattı hesbına :D

Bimcell yaziyor diye turkcelle daha fazla odeyen karizma falan degil direk kerizdir

bencede oyle ben suan fenercell kullanıyom sırf taraftar hatlarıyla beles 2000 dk verıyo dıye fenerlı bıle degılım oysakı besıktası tutuyorum ama benım gectıgım zaman kartalcell ın numara tasınacak sımlerı yoktu cogu avea bayıınde

her yone 500 dk + 5000sms + 1gb net = 23 tl
    20 tl yukleyenede tarafatr hatlarına 2000 dk kebap sıkıntı yok

zaten ıphone da kullanmıyorum ne varsa androıdde var s3 -note2 sıkıldıkca degıstırıyorum :D

Bu tarifenin adi nedir, faturali avea kullaniyorum biz gecebiliyormuyuz? bilen arkadaslar yardimci olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

internet bankacılığından avea üzerinden lira yüklesek lira gelir mi bimcell e?

online işlemlere girmeye çalışıyorum erişim sağlanamadı diyor

İnternet şubesinden Bimcell'e lira yüklenemiyor. Sadece Bimcell Online İşlemlerden kredi kartı numaranla yükleyebilirsin.
  • geçen ay bime geçtim aveadan.. konuşmam öyle...bimdeki 250 dk zorbitirdim....her neyse geçen ay avea 55 tl geçirdi lan dedim lanet olsun son faturadır dedim yatırdım. bu ayda 60 tl geçirmiş maileme geldi yeni gördüm..lanet olsun....avea ya...20 tlsi hat geçişmiş.ulan geri kalan ne anlamadım hiç konuşmadımki...
    avea bir daha geçmeyecem....bu oparetör benim için ölüdür....bimde aveanın altyapısını kullanıyor biliyorum ama bimde her hangi bir sorunla karşılaşmadım...
    devlet hırsız oparetörlere e atmalıı...
  • ben daha yeni gördüm. sıfır hat alamıyor muyuz illa biryerden geçmek zorunda mıyız yav .s
  • Sıfır hat satılıyordu Bim'de.Tam hatırlamıyorum 20 ya da 30 liraydı.
  • Aynen satılıyor, ben özellikle sormuştum,30 liraydı.
  • bimcell yazısından hoşlanmayıp,türkcelle paya bayılanların sıcak fırsatlarda işi ne.
    eski mesajlara baktım da yok iphoneda bimcell mi yazacak falan buna benzer yazılar gördüm, kafanız güzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 9 Mart 2013; 1:38:34 >
  • Şubat 23 ünde hattım taşındı bimcelle çok memnunum özellikle 6 sn olayı çok iyi. Evli adamım Alo eve ne lazım. Arkadaşları arıyorum neredesinz, büyükleri arayıp hal hatır sorma, 250 dk dan 187dk 24 sn daha varmış az önce mesaj attım. Özellikle kısa konuşanlar için 6 sn periyodu çok iyi.

• Validenin hattı vodafone ama daha 36 gün öncehat taşındı geçebilirmi? Bir de benim bi hattım avea diğer hattımı bimcell aveadaki avea içi dk lari bimcell ararken kullanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: yufat

Şubat 23 ünde hattım taşındı bimcelle çok memnunum özellikle 6 sn olayı çok iyi. Evli adamım Alo eve ne lazım. Arkadaşları arıyorum neredesinz, büyükleri arayıp hal hatır sorma, 250 dk dan 187dk 24 sn daha varmış az önce mesaj attım. Özellikle kısa konuşanlar için 6 sn periyodu çok iyi.

Benide en çok o cezbediyor. Arayıp nerde olduğumu ne grektiğini söylüyorum, kullandığım tarife 2 ek petiyorlu, 2 dksı 20 kuruş. 30 saniye sürüyor ama 20 kuruşu veriyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonumun ekranında bimcell yazmıyor.Fakat yazsa da bir şey değişmez.Turkcell yazacak diye fazladan 10-15 lira veremem.
    Her şeyi de avea ile aynı zaten.
    6 sn olayı da güzel.3-5 sn icin 1dk nız boşa gitmiyor.
    Avea çekmiyor deniliyor.bunda haklılık payı var.Mesela kendi evimde full e yakın çekerken bana 50 metre mesafedeki arkadaşımda neredeyse çekmiyor.Avea gelse baz istasyonu kursa ona da sağlığa zararlı diye itiraz eder bizim insanımız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Juansen

quote:

Arkadaşlar ona geçeceğinize AVea'nın taraftar paketine geçseniz ya.

200 dakika her yöne 2000 dakika tarife içi 5000 sms her yöne 1 gb internet 19 tl kontörlü yni kaçırılmazzzzz

arkadaşlar taraftar hatlarında böyle bir tarife mevcut ben avea beşiktaşcell alacaktım ama yıkılan tarifeden geçemiyorsun dediler

bu tarife yalnız hat taşımayla mümkün...

öyle birşey bulamadım ben

link atarsanız makbule geçecek............
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

quote:

200 dakika her yöne 2000 dakika tarife içi 5000 sms her yöne 1 gb internet 19 tl kontörlü yni kaçırılmazzzzz

arkadaşlar taraftar hatlarında böyle bir tarife mevcut ben avea beşiktaşcell alacaktım ama yıkılan tarifeden geçemiyorsun dediler

Hocam ben tarifeye geçince ayrıntıları öğrendim. Şampiyon tarife var seç tarifesiyle birleştirilmiş her yöne 200 dakika+1 gb 19 tlydi 2000 dakika tarife içi görüşmeyi şampiyon paket veriyor 5000 sms ise hat taşıma işlemiyle gerçekleşiyor oda 6 aymış süresi şimdi bu söylediğim tarife 23 tl oldu onu alacağınıza Yıkılan pakete geçiniz daha iyi ;)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

quote:

Hocam ben tarifeye geçince ayrıntıları öğrendim. Şampiyon tarife var seç tarifesiyle birleştirilmiş her yöne 200 dakika+1 gb 19 tlydi 2000 dakika tarife içi görüşmeyi şampiyon paket veriyor 5000 sms ise hat taşıma işlemiyle gerçekleşiyor oda 6 aymış süresi şimdi bu söylediğim tarife 23 tl oldu onu alacağınıza Yıkılan pakete geçiniz daha iyi ;)

eyvallah

onu biliyorum zaten, zaten 6 ay için değmez.........

• Vodafone dan geçişlerde telsiz kullanım ücreti kesiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.