Şimdi Ara

her şey üst üste geldiğinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne yapıyorsunuz, nasıl başa çıkıyorsunuz? tavsiyesi olan varsa çok memnun olurum,intihar hakkında yorumunuz nedir

düşünsel okb hastasıyım,liseden mezun olalı kaç yıl oldu hala üniversiteye gidemedim,anne baba boşanmak üzere, ekonomik açıdan zor dönemdeyiz işte çalışmak zorundayım bir süre

herkesin derdi kendine büyük,konu dışının birçok başlığı bu tarz konular üzerine fakat bunları konuşabileceğim dostum yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patinajcekenaraba -- 27 Haziran 2022; 14:26:26 >

• Nerde yasiyosun
  • lowss kullanıcısına yanıt
    malatya
  • Ankarada yasasaydin oturur konusurduk benim de senden pek farkim yok hatta senin durumun cok daha iyi bile olabilir

Nabalım herkes hayata eşit şartlarda gelmiyor
  • intihar düşüncesiyle başa çıkıyorum, hayatımda hiçbir şey yolunda gitmiyor çözümü de yok, çabalamak anlamsız. artık en basit bir olumsuz olayda bile direkt intihar aklıma geliyor tüm dertlerden sıkıntılardan kurtulacağımı bilmek rahatlatıyor sonra kaldığı yerden devam ediyorum hayatıma. böyle bir döngünün içindeyim. kaçınılmaz olanı erteliyorum gibi, yakında okul işleri bitince muhtemelen tamamen çıkmaza gireceğim o zaman ne olur bilmiyorum.

teşekkürler,sizin durumunuz nasıl ki?
  • çözümü neden yok
  • Seninde söylediğin gibi herkesin derdi kendine ağır geliyor genç Bi arkadaşımızsın daha önünde yaşıyacağın nice güzel günler mutlu anlar olacak illaki. Şunu unutma içinde bulunduğun durum kalıcı değil illaki birgün olur şartlar senden yana olur hayatımızda sıkıntılı dönemler her zaman oluyor hepimizin seninde olacaktır elbette. Ben kendi adıma yaşadığım hayal kırıklıkları umutsuzluklar yenilgilerden 35 yaşıma kadar çıkardığım sonucu söyleyim sana hiç bir şey hakkında beklentiye girmiyorum artık. Neyle ilgili olursa olsun iyi bir şey olursa sevinmiyorum kötü bir şey olursa üzülmüyorum artık. Aslında bakarsan bende böyle robot gibi yaşamaktan bıktım ama başka seçeneğim kalmadı.
  • Bir Fransız atasözü der ki: felaketler üst üste gelir.
  • Güzellik ve para dünyada ki en değerli şeydir

Yüzüne tükürülmeyecek bi tipim, sadece 40 lira param var

Bir mesleğim ve işim yok, okul yok, arkadaş yok

Günlerim tavanı ve youtube da video izlemekle geçiyo çünkü elimden başka hiçbir şey gelmiyo

Daha da kötüsü yaşım 24

Ankara'da nerede yaşıyorsun ? Gel dertleşelim çay ısmarlayayım sana Etimesgut'ta mısın ? Ben 30 yaşındayım 24 gene iyi  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.