Şimdi Ara

HER BÜTÇEYE VE AMACA UYGUN SİSTEM TAVSİYELERİ [KAPKARA KARTAL] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
7
Favori
3.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

üst konu var diyecek zaten o yüzden siliyorlar

Üst konu: [2014][YEPYENY] SYSTEM TAVSYYELERY ANA KONU - Paranyzy Çöpe Atmayyn !!!

heryerde oldu?u gibi buradada torpille i?ler dönüyor galiba chris brownla leonx ' in tekeline byrakmy?lar forumu hakeden biryere gelmiyor

Biz torpil yapmıyoruz ama siz işlerinizi torpil ile yürütüyorsanız orasını bilemeyeceğim.

Hak eden bir yere gelmiyor demişsiniz, hak etmek demek insanları kendinize teşekkür ettirmek için bir konu açmaksa bunu çok güzel yapıyorsunuz zaten. Açtığınız konu içerisine konunun ego tatmini için olmadığını, böyle bir şeye ihtiyacınız olmadığını ve konuyu açmanızın tek sebebinin itibar kazanmak olduğunu yazmışsınız. Size göre güya forumda tekel olan kişiler böyle bir konu açıp üyelere teşekkür mesajları kastırarak mı yoksa forumda yazıp çizdikleri sayesinde tanınarak mı itibar sahibi oldular?

Sarp seni boyle sinirlendirmislerse vay hallerine. Arkadaslar kavga etmeyeli.:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• herkese saygılar sevgiler

bu arada açtığımız konu bazılarına amma dokundu yahu es bile geçemiyor her fırsatta dillendiriyor çocuğun biriyiz işte boşversenize yahu yalnız bugün çocuk(22 yaşında çocuk) dediğiniz yarının geleceği olacak söyleyeyim şimdiden ne kadar zorunuzada gidiyorsa artık... beni bilen biliyor seven seviyor varsın birkaç kişi sevmesin anlamasın o kadar da önemli değil zaten dünyadaki herkese yaranmak imkansızdır... bende yağcılık yapmayı sevmediğim için varsın böyle olsun.

quote:

Biz torpil yapmıyoruz ama siz işlerinizi torpil ile yürütüyorsanız orasını bilemeyeceğim.

Hak eden bir yere gelmiyor demişsiniz, hak etmek demek insanları kendinize teşekkür ettirmek için bir konu açmaksa bunu çok güzel yapıyorsunuz zaten. Açtığınız konu içerisine konunun ego tatmini için olmadığını, böyle bir şeye ihtiyacınız olmadığını ve konuyu açmanızın tek sebebinin itibar kazanmak olduğunu yazmışsınız. Size göre güya forumda tekel olan kişiler böyle bir konu açıp üyelere teşekkür mesajları kastırarak mı yoksa forumda yazıp çizdikleri sayesinde tanınarak mı itibar sahibi oldular?

onu bunu bilmemde dillendirdiğimiz isimlerin kayırıldığını gördüm neyse herkes baksın kendi işine boşverelim biz düzeltemeyiz buradan birşey söylemekle. selametle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 21 Nisan 2014; 1:41:16 >

• quote:

herkese saygılar sevgiler

bu arada açtığımız konu bazılarına amma dokundu yahu es bile geçemiyor her fırsatta dillendiriyor çocuğun biriyiz işte boşversenize yahu yalnız bugün çocuk(22 yaşında çocuk) dediğiniz yarının geleceği olacak söyleyeyim şimdiden ne kadar zorunuzada gidiyorsa artık... beni bilen biliyor seven seviyor varsın birkaç kişi sevmesin anlamasın o kadar da önemli değil zaten dünyadaki herkese yaranmak imkansızdır... bende yağcılık yapmayı sevmediğim için varsın böyle olsun.

quote:

onu bunu bilmemde dillendirdiğimiz isimlerin kayırıldığını gördüm neyse herkes baksın kendi işine boşverelim biz düzeltemeyiz buradan birşey söylemekle. selametle.

@sarpyy ' nin sorduğu soruya cevap ver konu geçiştirme ? Sen kimsin ki yaptığın kimin zoruna gitsin ? Dillendirdiğin kişi ben ve Leon-X , bizim kayırıldığımızı görmüşsün. İddianı ispatla mükellefsin. Tabi biz kayırıldığımızdan 10dan fazla ceza görünüyor uyarı listesinde zaten. Lafı dolandırmadan @Sarppy ' nin mesajına cevap ver yönetici işte karşında,

Kendine zorla teşekkür ettirip kendini pohpohlatan sen değilmisin bu konuyla ? Dahili bileşenler bölümünde ilk defa birisi kendini bu kadar rezil ediyor tebrik ederim seni.

http://forum.donanimhaber.com/m_73889323/tm.htm

Ufak bir not : Ha unutmadan birseye daha degineyim bazi arkadaslar ego tatmini vs yaziyor konu için böyle birseye ihtiyacim yok konuyu açmanin tek sebebi belli bir görüs ve itibar kazandirmak bunun getirecegi güvenle daha çok kisiye adimizi duyurmak ve yardimci olmak. Tam da düsündügüm gibi oldu sirf bu konu sayesinde bile bu konuyu görüp bana kaç kisi mesaj atti sorununu dile getirdi çözüme kavusturduk. O yüzden yargilamadan önce birkez daha düsünün...Saygilarla sevgilerle...

Utanmadan şu mesajı yazmışsın birde. 22 yaşında olmanın önemi yok ben çocuk kelimesini yaş bağlamında kullanmadım 15 yaşında yeni ergen tavırlarını , konu sahibinin sergilemesi normal olduğu için onu uyardım , sanaysa gerçek olmayan birşeyi gerçekmiş gibi göstermeye çalışıp adımı kullandığın için, kafanın 22 yaşında gibi çalışması gerektiği için hakkımı helal etmiyorum , diyorum.

• Ben ortada rezillik felan göremiyorum yüzlerce binlerce insanda göremiyor bir iki kişi görsede çok önemli değil.

Ayrıca çocuk muhabbeti yapıyorsun kendin çocuk gibi helallik olaylarına girmişsin neyse daha yazmaya gerek yok boşu boşuna konuşuyoruz.

• quote:

Ben ortada rezillik felan göremiyorum yüzlerce binlerce insanda göremiyor bir iki kişi görsede çok önemli değil.

Ayrıca çocuk muhabbeti yapıyorsun kendin çocuk gibi helallik olaylarına girmişsin neyse daha yazmaya gerek yok boşu boşuna konuşuyoruz.

Sen değilmiydin 5.000 6.000 Tl sistem konuları açanlar ben hakkımı helal etmiyorum diyen sen değilmisin bu forumda kime geliceğini biliyorsun benden iyi bilen çıkmaz başka forumda paylaşılmaması için üstüne ismimi yazıyorum kimden koplayamış acaba vb bir çogu sey diyorsun egosu tavan yapmış arkadaşın ek olarak şunuda ekliyim kendi mesaj sayısı 20.000 diye milette mesaj sayıma bak benden iyi öneren olmaz diyende sensin sıkışında konu değiştirende sensin sen ergenlikden çıkamamış bir insansın anca egonu tatmin et şimdi yine konu değiştiricek ve bel altı vuracak bu arkadaş böyle işte...

Ve şimdi sen Kapkara Kartal

Sen değilmiydin 3-4 ay öncesine 1500 2000 3000tl vb bir yığın fake konu açıp öneri istiyen buda başımıza ikinci murat olarak çıktı beni bilen bilir diyor ben seni biliyorum birde diyorki yakaladım bir yerde benim sistemlerimi kopyalayıp post kasma diyor....

Bu forumun işler acısı hali adam tekel felan demiş kendisini padişah görüyor biri kullanmadıgı ürünleri över biri kullandıgı ürünleri över....

• Beni sevmeyenide seviyorum haydi iyi günler.

Çok iyi okuyun bunu ha eskiden birkaç tane böyle çıkınca üzülürdüm acaba derdim bir yanlışmı yapıyorum tabi her insan yanlış yapar orası ayrı ama aldığım dönüşlere göre takma onları vs.vs. yazan birçok insan oldu sonradan bende alttaki olayı okuyunca hah dedim tamam anladım şimdi...

Bir gün Nasreddin Hoca, oğlunu eşeğe bindirmiş kendisi arkasından ağır ağır yürüyerek köye gidiyorlarmış. Yolda bunları görenler :
    - Dünya tersine döndü galiba ! Baksana hâle ihtiyar adam yerde yürüyor da parmak kadar çocuk eşeğin üzerinde. Ne ayıp şey değil mi ? Diye söylenmeye başlamışlar.
    Bu sözleri duyan Nasreddin Hoca , merkepten oğlunu indirip kendisi binmiş. Biraz gidince bir kaç kisiye daha rastlamışlar. Onlar da :
    - Şu hâle bakın siz ! Koskoca adam binmiş eşeğe, parmak kadar çocuk arkasından yetişeyim diye ter döküyor, insanoğlu işte hep kendini düşünür, diye konuşmaya başlamışlar..
    Bu sözleri duyan Hoca :
    - Oğlum en iyisi gel beraber binelim. Bakalım ne diyecekler , demiş.
    Hoca önde oğlu arkada giderken birkaç kisi daha görmüş onları. Onlar da :
    - Şu insanoğlunda merhamet diye birşey kalmadı. Baksana eşeğin beli neredeyse yere değecek. Yerde yürüseler sanki ölecekler mi ? Azıcık Allah korkusu olan kimse böyle yapmaz, gibi sözler söyleyerek uzaklaşmışlar.
    Hoca bu sefer :
    - Oğlum en iyisi mi, ikimizde yürüyelim, öyle ettik olmadı böyle ettik olmadı. Bir de bu şekil deneyelim demiş.
    Eşek önlerinde, onlar arkada yollarına devam ederlerken , birkaç kisi daha görmüş bunları. Onlar da :
    - Şunların ki de akıl mı yani ? Eşek önlerinde bomboş gidiyor da her ikisi de şu sıcakta yerde yürüyorlar. İnsan , boş eşek olur da binmez mi hic ? Demişler.
    Bu sözleri duyan hoca :
    - Gördün ya oğul, her kafadan bir ses çıkıyor. Ne yapsan begenmiyorlar. En iyisi bildiğinden şaşmayacaksın. Elin ağzı torba değil ki, büzesin ! Demiş..

hadi eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 21 Nisan 2014; 13:43:13 >

• quote:

Beni sevmeyenide seviyorum haydi iyi günler.

Çok iyi okuyun bunu ha eskiden birkaç tane böyle çıkınca üzülürdüm acaba derdim bir yanlışmı yapıyorum tabi her insan yanlış yapar orası ayrı ama aldığım dönüşlere göre takma onları vs.vs. yazan birçok insan oldu sonradan bende alttaki olayı okuyunca hah dedim tamam anladım şimdi...

Bir gün Nasreddin Hoca, oğlunu eşeğe bindirmiş kendisi arkasından ağır ağır yürüyerek köye gidiyorlarmış. Yolda bunları görenler :
    - Dünya tersine döndü galiba ! Baksana hâle ihtiyar adam yerde yürüyor da parmak kadar çocuk eşeğin üzerinde. Ne ayıp şey değil mi ? Diye söylenmeye başlamışlar.
    Bu sözleri duyan Nasreddin Hoca , merkepten oğlunu indirip kendisi binmiş. Biraz gidince bir kaç kisiye daha rastlamışlar. Onlar da :
    - Şu hâle bakın siz ! Koskoca adam binmiş eşeğe, parmak kadar çocuk arkasından yetişeyim diye ter döküyor, insanoğlu işte hep kendini düşünür, diye konuşmaya başlamışlar..
    Bu sözleri duyan Hoca :
    - Oğlum en iyisi gel beraber binelim. Bakalım ne diyecekler , demiş.
    Hoca önde oğlu arkada giderken birkaç kisi daha görmüş onları. Onlar da :
    - Şu insanoğlunda merhamet diye birşey kalmadı. Baksana eşeğin beli neredeyse yere değecek. Yerde yürüseler sanki ölecekler mi ? Azıcık Allah korkusu olan kimse böyle yapmaz, gibi sözler söyleyerek uzaklaşmışlar.
    Hoca bu sefer :
    - Oğlum en iyisi mi, ikimizde yürüyelim, öyle ettik olmadı böyle ettik olmadı. Bir de bu şekil deneyelim demiş.
    Eşek önlerinde, onlar arkada yollarına devam ederlerken , birkaç kisi daha görmüş bunları. Onlar da :
    - Şunların ki de akıl mı yani ? Eşek önlerinde bomboş gidiyor da her ikisi de şu sıcakta yerde yürüyorlar. İnsan , boş eşek olur da binmez mi hic ? Demişler.
    Bu sözleri duyan hoca :
    - Gördün ya oğul, her kafadan bir ses çıkıyor. Ne yapsan begenmiyorlar. En iyisi bildiğinden şaşmayacaksın. Elin ağzı torba değil ki, büzesin ! Demiş..

Al işte senden beklenen cevap adam hala kendini övüyor

''Gördün ya oğul, her kafadan bir ses çıkıyor. Ne yapsan begenmiyorlar. En iyisi bildiğinden şaşmayacaksın. Elin ağzı torba değil ki, büzesin ! Demiş.''

Senle uğraşamam seni blokluyorum sen kendi kendine takıl görende padişah sanır.

Beni sevmeyenide seviyorum haydi iyi günler. forumun %90nı senden nefret ediyor yapmacık haraketlerinden dolayı çok kime geliceğini biliyorsun felan bunları bırak 20.000 mesajın var diye kendini övme azıcık çeki düzen ver her mesajın buram buram ego kokuyor ....

• quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf vs Ben

Al işte senden beklenen cevap adam hala kendini övüyor

''Gördün ya oğul, her kafadan bir ses çıkıyor. Ne yapsan begenmiyorlar. En iyisi bildiğinden şaşmayacaksın. Elin ağzı torba değil ki, büzesin ! Demiş.''

Senle uğraşamam seni blokluyorum sen kendi kendine takıl görende padişah sanır.

Beni sevmeyenide seviyorum haydi iyi günler. forumun %90nı senden nefret ediyor yapmacık haraketlerinden dolayı çok kime geliceğini biliyorsun felan bunları bırak 20.000 mesajın var diye kendini övme azıcık çeki düzen ver her mesajın buram buram ego kokuyor ....

hoca sen at gözlüklerini bir çıkarsana artık yahu

40 yıllık hikayeye bile kulp taktı adam

neyse cidden yazma ben şuana kadar kimseyi bloklamadım ilk olmaya zorlama.

• xxx187 kullanıcısına yanıt
    Sende hemen yağ çek zaten.

• hocam 2500tl dekini almayı planlıyom bu bil bf4 ü ultra da açar mı

• quote:

üst konu var diyecek zaten o yüzden siliyorlar

Üst konu: [2014][YEPYENY] SYSTEM TAVSYYELERY ANA KONU - Paranyzy Çöpe Atmayyn !!!

heryerde oldu?u gibi buradada torpille i?ler dönüyor galiba chris brownla leonx ' in tekeline byrakmy?lar forumu hakeden biryere gelmiyor

Bence sizin konunuzu silmelerinin tek sebebi, yeterli olgunluğa ulaşmamış olmanız.
  • Tavsiye İstedim İnkar Etmiyorum
    İllaha Tavsiye İstedik Diye Bir Şey Bilmiyoruz Mu Peygamber Efendimizin Bir Hadisi Var ''Bin Bilsen De Bir Bilene Sor''

Bu arada Yaşım 18 Önerdiğim Parçaların Çoğunu Kullanmadım Doğru Ama Boş Tavsiye Etmem Kullanmadığım Her Parçanın İncelemesini İzlerim Kullanan Arkadaşlara Sorarım . Siz Konunuzda Önerdiğniz Her Parçayı Kullandınız Mı ?

Bu Arada Ceza Puanı Yemişim Israr İle Tekrar Kural Dışı Konu Açmaktan (!) .

Birinin Konusunu Üst Konu Yaparlar Birinin Konusununa Üst Üste Ceza Puanı Verirler .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem tavsiyelerine yardım istemek amacıyla sadece 2 konu açtım biri apu sistem tavsiyesi diğeri eski kasama ne yapılabilir amaçlı iddia ettiğin 1500 2000 3000 tl lik fake konuların linkini atarsan bir daha bu hesaba girmem ama ispatlayamazsan sen girmezsin

• ckost kullanıcısına yanıt
    Hiç Şüphen Olmasın

• İbretlik konu.
  • Beyler biraz düşünceli olun,insanlara fazla yüklenmeyin forumlarda.

Adam gerçek hayatta başaramadıklarını sanalda başarmış belkide.

Etrafındakilere bir söz geçiremezken,burda insanlara kendi parası ile alacağı bir eşyada emir verme seviyesine erişmiş.

Nasıl bir tarad kendini %99 seviyor görüyorsa diğer taradta%99 sevilmiyor görüyor.Çünkü burası sanal ortam.

Tabi insanların korkması gereken bir konu var ki; o da sanal ortamdaki bu davranışların insanların gerçek hayattaki maddi durumlarını etkileyebileceği.

Ama şu var ki;helalliği çocukluk olarak algılıyorsanız bu durumda son cümleminde bir önemi kalmıyor tabiki.

Biraz da ortamı yumuşatmak gerekirse;

Tüm bu nedenlerden ötürü;

Davalı ve davacı tarafların birbirini görmezden gelmesine;

Gereken kişilerin gereken mesajları almış (itiraf edemeseler bile) olmalarından ötürü konunun daha fazla uzatılmamasına;

hükmedilmiştir.

• Extreme sistem bildiğin fantezi olmuş :D

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    onu 4 way sli yapacaktım da vatanda adam gibi psu bulamadım

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    dayanamadım 4 way yaptım tam canavar oldu

binecen üstüne vuracan kırbacı

• Kapkara Kartal kullanıcısına yanıt
    Şu extreme sistemdeki psu yetecek mi hocam o sisteme ya 4 Titan black ve 4960x'den bahsediyoruz da
    750 ve 1000 TL'lik sistemleri apu ile baştan ayarlayabilirsiniz aslında. Bence daha f/p olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.