Şimdi Ara

HER BÜTÇEYE VE AMACA UYGUN SİSTEM TAVSİYELERİ [KAPKARA KARTAL] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
7
Favori
3.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir konu olmu? elinize sa?lyk. Bu seçeneklerin alternatifleri de iyi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi1907

Tmm Nvidia güncellemeleriyle önde olabilir belki ama Bu fiyat-performans kralı yapamaz bence nvidia'yı gtx 760-770 kartlar çok bomba kartlar çekirdek hızları ama bellekleri Sıkıntı yaratıyor nvidida'da 4gb olanını yaptı kazık bi fiyata Ama çekirdek hızı yerlede . . .

dostum çekirdek hızlarına değil fpslerine bak sonuçta bunu oyun için alıyorsan
    güncelleme önemsiz birşey değil en az fps kadar önemli 3-5 fps fazla olur ama ileride bir sorunla karşılaşılır ya da bir teknoloji gelir kartına güncelleme gelmezse görürüm seni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 TL lik olan chivalry, bf4, titanfall gibi oyunlari oynatirmi?
  • Dediklerinizi Dikkate Aldım Ve Uyguladım Başka Bir Eleştiriniz Varsa Her Zaman Duymak İsterim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kapkara Kartal

Dediklerinizi Dikkate Aldım Ve Uyguladım Başka Bir Eleştiriniz Varsa Her Zaman Duymak İsterim

Ele?tri de?il,öneriydi hocam, herkese yardymcy,olabilmesi icin Ellerine sa?lyk

• Güzel konu, Teşekkürler
  • Güzel konu, teşekkürler
  • Kapkara Kartal kullanıcısına yanıt
    Bence AMD Kartlar İçin dediğiniz güncelleme sıkıntısı söz konusu olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi1907

Bence AMD Kartlar İçin dediğiniz güncelleme sıkıntısı söz konusu olamaz

Yaşamış biri olarak yazıyorum

• Hocam 3000 ve 3500 tl lik sistemlerdeki kasa ve psu sıkıntı yaratmaz değil mi yeterli gelir ? bu psu olayını cok abartıyorlar gibi geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsntrk

Hocam 3000 ve 3500 tl lik sistemlerdeki kasa ve psu sıkıntı yaratmaz değil mi yeterli gelir ? bu psu olayını cok abartıyorlar gibi geliyor

Yok Hocam Dediğiniz Gib Çok Abartıyorlar
    İşlemci 85w
    Ekran Kartı 250w
    335w etti psu 600w veriyor
    265 w mı yiyor diğer parçalar

• Forumda ana konu bulunurken böyle bir konu açmanızın amacı nedir? donanımhaber.com/showTopic.asp?m=85204054&p=1

Forumda tanınmak felan mı amacınız ?

• xxx187 kullanıcısına yanıt
    Orada Herşey Belli Değil Kartın İsmi Yok Markası Yok Çok Genel

Sistem Tavsiyelerindeki Herkes Beni Tanır Zaten Tanınmak İstesem Konu Dışında Takılırım

• quote:

Orada Herşey Belli Değil Kartın İsmi Yok Markası Yok Çok Genel

Sistem Tavsiyelerindeki Herkes Beni Tanır Zaten Tanınmak İstesem Konu Dışında Takılırım

Mesela ben artık tanıyorum seni. 2-3 ay öncesine kadar farklı farklı konular açıp sistem tavsiyesi isteyen , ama henüz sistem de almamış , önerdiği ürünleride kullanmamış ( hatta görmemiş ) , hayatında hiç sistem toplamamış montaj yapmamış , 15-16 Yaşlarında yaptığı şeyin ciddiyetinin farkında olmayan bir kardeşimizsin. Üyeliğin 1 yılı doldurmamış ve kızlara çıkma teklif edemiyormuşsun.

Yanlış tanıdıysam düzeltebilirsin. '' Sistem Tavsiyelerindeki Herkes Beni Tanır Zaten '' dediğin için profiline 1 dk kadar göz atarak birazcık tanımaya çalıştım herkesten eksik kalmamak adına.

• Aynen abi. Bende sizin konuyu kastetmiştim .

• xxx187 kullanıcısına yanıt
    Üst Konunun amacı, o bölümdeki konu karmaşası ve mesaj kirliliğinin önüne geçmektir. Bunun konunun kimin olduğuyla alakası yok.

Son zamanlarda insanlar kendi kullanıcı adlarını konuların başına yada sonuna ekleyerek, garip bir tutum ve tavır içerisinde, adeta küçük dağları onlar yaratmış havalarında üst üste yarışır gibi üst konu varken ve yıllardır devam ederken, aynı içerikte konular açılıyor. Bunun bende uyandırdığı duygu yardım etme çabası değil, çocuk oyuncağına dönüştürülmüş aslında ne kadar önemli ve vebali olan ciddi bir durumun yine o kadar vahim hali.

En güzel sistemi tavsiye etme diye bir yarış olamaz, en güzel sistem yada en iyi sistem diye de bir sıralama olamaz. Bunları az çok gören eski toprak diye tabir ettiğimiz ve donanım bölümünde ben ve özellikle benden önce kayıt olmuş deneyimli üyeler, içlerinden bir kaç kelam edip gülüp geçiyorlardır muhtemelen.

• Şu önerdiğin AMD seçeneklerini kaldır ALLAH aşkına... Çöp gibi duruyor intelin yanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

üst konu var diyecek zaten o yüzden siliyorlar

Üst konu: [2014][YEPYENY] SYSTEM TAVSYYELERY ANA KONU - Paranyzy Çöpe Atmayyn !!!

heryerde oldu?u gibi buradada torpille i?ler dönüyor galiba chris brownla leonx ' in tekeline byrakmy?lar forumu hakeden biryere gelmiyor

Biz torpil yapmıyoruz ama siz işlerinizi torpil ile yürütüyorsanız orasını bilemeyeceğim.

Hak eden bir yere gelmiyor demişsiniz, hak etmek demek insanları kendinize teşekkür ettirmek için bir konu açmaksa bunu çok güzel yapıyorsunuz zaten. Açtığınız konu içerisine konunun ego tatmini için olmadığını, böyle bir şeye ihtiyacınız olmadığını ve konuyu açmanızın tek sebebinin itibar kazanmak olduğunu yazmışsınız. Size göre güya forumda tekel olan kişiler böyle bir konu açıp üyelere teşekkür mesajları kastırarak mı yoksa forumda yazıp çizdikleri sayesinde tanınarak mı itibar sahibi oldular?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

üst konu var diyecek zaten o yüzden siliyorlar

Üst konu: [2014][YEPYENY] SYSTEM TAVSYYELERY ANA KONU - Paranyzy Çöpe Atmayyn !!!

heryerde oldu?u gibi buradada torpille i?ler dönüyor galiba chris brownla leonx ' in tekeline byrakmy?lar forumu hakeden biryere gelmiyor

Haklısın kardeşim özellikle chris brown

@Kapkara Kartal

Bu mesajı görmemiştim yeni görüyorum. 2-3 ay önce sistem tavsiyesi isteyen sen değil , sana yardım içinde yazan ben değildim değil mi ?
    Son yazdığım mesaja cevabını bekliyorum çocuk ? Karşındaki insanları tanımadan yorum yapmakta ne oluyormuş ? Ben pencil modla kart yakarken sen ilk okuldaydın

@bjk__murat

http://forum.donanimhaber.com/m_73889323/tm.htm

Şöyle bir konu açan insana ne denir bilmiyorum. Kendini düşünme kabiliyeti olan çocuklar dahil konuyu gören herkese rezil etmişsin. Bu şekilde yorum yaptığın ve aklı başında olması gereken yaşta olduğun için sana hakkımı helal etmiyorum. Bunu unutma. Ama senin gibi çocukların pohpohlanmasına muhtaç bir insan sanmıyorum ki umursasın.

@LEON-X Sende burdan yak Nihat abi. Tekeline almışsın forumu hakedenin önünü kesiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 20 Nisan 2014; 23:27:23 >

• Sonunda şöyle insanlara cevabını verdiniz ya ölsemde gam yemem .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.