Şimdi Ara

hepsidijital.com güvenilir mi? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
2
Favori
16.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    online işlemlerde cevap yazan yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: overlogcuniyazi

online işlemlerde cevap yazan yok

Hocam anlatamadım galiba, beni alıntılayarak "ilgilenin hepsidijital emekçisi" yazmışsınız...Bana niye yazdınız dememin sebebi buydu.

Ben firma emekçisi değilim, bu firmadan ürün alıp, 2.5 ay bekledikten sonra ürüne kavuşamamış, siparişi iptal etmek zorunda kalmış, mağdur müşteriyim...
    Belli ki siz de mağdursunuz, yani bana değil, hdsatış nickli şahsa yazmanız lazım.Yazmakla da kalmayın firmayı telefonla arayın.Ben her hafta aradığım halde ürüne kavuşamadım.

Allah sabır versin, umarım işiniz hallolur.

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    sabır kalmadı hocam, marstan mı ürün getiriliyorlar?

bari ödemeyi geri alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overlogcuniyazi -- 28 Mart 2016; 18:00:48 >
    hocam inceleyin yorumsuz

hepsidijital.com güvenilir mi?

• overlogcuniyazi O kullanıcısına yanıt
    Teknik destek ne kadar ciddi ortada hocam, artık selam da almıyor anlaşılan :)

Telefonla arayıp bilgi alın derim.Getirmeyeceklerse iade alın.Ben 2.5 ay sabredebildim ama sonuç sadece zaman kaybı oldu.

telefonla 1 kere aradım yüzüme kapattı desem inanmazsın demi :D

artık konnektör bile almam bu arkadaşlardan.

• HDsatış H kullanıcısına yanıt
    hocam beni insan kaynakları elemanı olarak istihdam eder misiniz? yemek barınma vodafone arena da kombine ve ayda 1300 tlya tavım. dükkanın bir köşesine yatak atsanız olur antalyadan gelicem bu iş için.

üniverste de marka imajı, müşteri ilişkileri, müşteri pskolojisi.. bu tip konuları içeren dersleri hep AA ile geçtim, örgün işletme mezunuyum açıktan edebiyat okudum türkçeyi güzel konuşurum ve kibarımdır. 5-10 dakikadan uzun sürmeyen insan ilişkilerinde çok başarlıyım.

kargolama işlerini de ben yapıcam söz, stok kontrol de yaparım. düşünürseniz mesaj atın lütfen.

ayrıca tüm müşterilimize en güzel imajları atarım, ayarları yaparım. linuxun karmaşık dünyası gözlerini korkutmaz. (extra ya girer makina başı 10 tl alırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 28 Mart 2016; 21:45:29 >
  • overlogcuniyazi O kullanıcısına yanıt
    Bana da yaptılar birkaç kere.X1 dedim telefon kapandı, bi kere de onların sesi bana geldiği halde alo alo alo deyip kapattılar X1 deyince, sesim onlara gitmiyormuş gibi.Ama 3 tane numaraları var biri olmadı ötekini, aradım, öteki olmadı diğerini aradım, bir şekilde ulaştım.Israrcı olmak lazım :)

• incendies kullanıcısına yanıt
    Alemsin hocam, kendisi de çalışan zaten seni nasıl işe alsın :)
    Bize Formuler için o firma da bizim diye yorum yapar, sipariş iptal et diye yazarlar benim yetkim yok diye cevap verir :)
    İşin özü senin iş yatar, bu kadar kabiliyet o firmaya fazla, çalışanlar senin gibi dolu adamı istemezler zaten orda.Direkt patrona ulaşmanın yolunu bulabilirsen bir şansın olabilir :)
    Bir de kombine şartından vazgeçmen lazım tabi :)

yok be kardeşim 50 den fazla işten ret aldım, bim de kasiyerlik yaptım bir onlar kabul etti ama sabah istifa ettim, 12 saat ayakta sabit beklemek ölüm gibi birşey 12 saat boyunca yürüsem o derece yorulmam.

mecbur kendi işimi kurucam, uydu sektörü düşünüyorum ama işte montaj işleri benim için zor. birde şimdi millete x cihazı şu kanalı açıyor dersin 3 ay sonra kapanır (misal sky) al başına derdi sahtekarından tut şerefsizine kadar varır iş. benim başıma patlar.

gıda sektörü karlı gibi ama anlamam hiç yada kırsal bir yere ps4 kafe açıcam yada gidip işe yarar bir bölüm okuyup devlete girmeye çalışıcam 30undan sonra bilmiyorjm hacı eğitim hayatında yapılan bir hata hayatını mahvedebiliyor, iş yok yemin ediyorum kafelerde bile çalışamıyorum paso kız alıyorlar.

ha bu tip firmalarda akrabam olsa keşke 1 yılda her haltı öğrenirim yeminle. gözümü merkezi sistemli apartmanlar korkutmasa giricem uyducu işine hacı çoğu türksat haricinde uydu kurmamış hayatında cccam paylaşım duymamış ama aile geçindiriyor.

kafam çok karışık bilmiyorum, vodafone arena kombinesi + 1300 tl diyorum nasılsa sevgilim yok evlenmem de ben idare ederiz o parayla, düşünürlerse iletişime geçsinler. :D

edit. kombine her yıl yenilenecek (kale arkası da olmaz hacı kusura bakma)
    birde umarım dükkan beşiktaştadır yoksa akbil de isterim.

şaka bir yana ulan 20 sene okuduk neredeyse 2 üniverste boşa be.

devlet desen bir milyon kişi giriyor bin kişi alıyor nere girecen,

şu tip bir işe 15-16 yaşında girecektik lise bile boşuna yemin ediyorum 2 çocuk elimdeydi şu an evim arabam da olurdu.

antalyada bir fırtına oldu uydular gitti😶kıytırık uyducu bir günde 50 iş talepi aldı.

antene üfleseler 30-40 tl alıyorlar. 3 tl lık malzemeyi 20 ye satıyorlar.

yaw ciddi söylüyorum türksat azerspace uydusu için iki ayrı çanak kuracak adamlar var.

geçen dangoluzun birini çağırmış amcam 1 saat uğraşmı yapamamış aktaramamış led tvye yayını , diseq ayarını yapamamış inanabiliyor musun, 7-8 yıllık uyducu bu. benim 10 saniyemi aldı onun 50 tl alıp beceremediği iş.

sonra gelip birde bana rajon kesiyor hırbo, çok biliyorsan gel 1500 e başla diye :D

abi enigma 2 filan biliyon mu dedim tırt hayatında hiç hotbirdden başka yabancı uydu kurdun mu tırt, kusura bakma benden daha az şey bilen adamın yanında ben çalışmam dedim ne diyim.

yediremedi ya böyle beni ezecek anladın mı amaç o patronluk taslıyor, ciddi teklif olsa kabul ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 29 Mart 2016; 4:55:54 >

tf forum ve diğerlerinde de konu açıcam, ben onların referansına güvenip iş yaptım kendimi enayi gibi hissediyorum.

3 haftada yeni seri üretim yapılır be. elinde yoksa satma arkadaş, 10 kere sordum var dedi var dedi.

10 kere yazdım 2 kere cevap geldi yarın gelir dedi yarın gelir.

sonra artık ne kadar yasal platform varsa uğraşırım ben, bari dönecek parayla vodefona arena da açılış maçına gideyim.

Sen de dertlisin be hocam.Kpss'ye gir yine en iyisi.Bi şekilde atanırsın belki.Bu arada merkezi sistemden korkma, bizim binaya kurduk babamla, zor iş değil :)

Sipariş işini de beklemem diyorsan telefonla ulaş ücret iadesi iste.Ben telefonla iade istedim, 1 haftada yattı param.O konuda günahlarını almıyim veriyorlar parayı.

iptal etmişler sağolsunlar ama söyliyim bu kadar eski firmaya ne biliyim koordinasyon mu yok çalışanlar arasında anlamadım. umarım para bir an önce yatarda vodafone arena açılış maçına giderim. antalya-istanbul uçak biletlerini alıcam yatar yatmaz.

hocqm 85 aldım 2014 kpps de alandan.

bizde kurum sınavları oluyor sonraki yıl, yani 2 yılım gitti boş yere. ankara da iki sınava aldılar ikisinde de elendim biri mülakat. kurum ve mülakat sınavında 70 barajını geçmek zor zaten. geçsem bile işte biliyorsun ülkeyi dayın yoksa... atanan çoğu arkadaşım sağlam torpilliydi itiraf ediyorlar zaten ama tabi başarısızlığı mı buna bağlamıyorum sadece. kendim ettim kendim buldum. ailem de çanak tutttu çevremiz geniş felan ceo olucam sandılar sanırım :D

esnaflık bizim için zor olur hocam eğitimci aileyiz, sınıf öğretmenliği kazanırsam giderim şırnağa bile.
    hayatımı başkalarından gelicek para üzerine kuramam, ps4 kafe açıp batıran sonra kebabçı açan anadolu insanı özgüveni yok bende :)

28 yaşında tekrar üni. kayıp 10 yıl nasıl geçer bilmiyorum. ama özel sektörde ömrüm hep 3.5 atarak geçicek onu anladım. 50 sinde ne halt yicem diye düşünmek istemiyorum yani baba parasında bir yere kadar gider.

günde 12 saat 800 tlya emlakçıda çalıştım 5 ay inan yol yemek sigara parama birebir denk geliyordu.

bırak evlenmeyi bir kızla sinemaya gitmek bile aşar yani. insnalar asgari ücretle nasıl 3 çocuğuna karısına bakıyor hayretle izliyorum zaten.

neyse konu dağıldı kusura bakmayın.

Ederler hocam iptal konusunda sıkıntı çıkmıyor günahlarını almıyim.Ama parayı verip aylarca bekleyip ürünü alamamak da tam bir facia.O konuda hiç memnun kalmadım.Bir de buralara hiçbirşey olmamış gibi, herşey yolundaymış gibi, dürüst olmayan şeyler yazıyorlar asıl ben ona kızıyorum...

GSS borcu da çıkarırlar sana şimdi hocam.Devletin hali duman ne diyim.Okuyan da işsiz, okumayan da...Yolunu bulanlar, adamını bulanlar hariç.Yeniden 4 yıl okumak da zor, ticarette tutulmak da.Allah sonumuzu hayır etsin.

aynen kız çocuğuna sıfır tl bana on bin tl. her ay 400 tl geçirmişler. anne baba memur olunca üst limitten döşemişler.

çalıştığım işte de sigortalı değildim zaten bildiğin 400 tlya çalışmışım.

en çok kul hakkını müslümanlar yiyor resmen en küçük bir şeyde birde sana aş ekmek verdim diye azarlıyor.

maça git gel 200 uçak parası, 30 yemek e11 vapur diyek , 25 tl imax, 200 tl da maç bileti değer mi acaba ya.

kafam karışık, bekleyip derbiye mi gitsem diyorum.

Hiçbir yere gitme hocam TV'den izle, paran cebinde kalsın :)

aynen ya hesapladım minumum 500 tl gidecek. spikersiz kötü oluyor zaten böyle avutucam kendimi :D

sizde iptal işlemi gerçekleştikten kaç gün sonra geri ödeme yapıldı?

1 haftayı buldu hocam.Zaten Kredi kartım Akbank olmadığı için 5 gün sürer demişlerdi.

benim bonus. her ay 20 tl faiz ödetiyor bu banka bana delircem.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.