Şimdi Ara

hepsidijital.com güvenilir mi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
2
Favori
16.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    32 inch tv de bu fark sanırım kolay kolay gözle algılanmaz, ama ekran büyüdükçe gerçekten farkediyor.

keşke vu larda powervu ve history gibi birkaç kanaldaki ses sorunu düzeltilse yoksa memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

İnanın sürekli forumda olma gibi bir durumumuz yok değilse iş yapamayız ancak ara ara veya bazı dostlarımızın haber vermesiyle bakabiliyoruz. Neyse artık başka bir cihaz almışsınız hayırlı olsun.

Forumda olmadığınız için cevap vermemiş olsaydınız bunu anlardım ama maalesef durum böyle değil, merak etmeyin profilinizden son giriş tarihlerinizi takip etmiştim...Yine dürüst olmayan bir cevap...
    2 ay önce yazmıştım ben o konuya ve 2 ay içinde defalarca foruma girdiğiniz halde, bilerek ve isteyerek cevap vermediniz...Neyse artık bi önemi yok benim için, ama dürüst olmadığınızı görünce rahatsız oluyorum ve cevap yazmadan edemiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Formuler F3, Gigablue X3 ile muadil ürünler hocam.İşlemci ram, kart girişi falan çoğu özelliği aynı.X3'ü o fiyata bulmak zor ama.

Uydu cihazında Android çöp zaten.Arm işlemcilerden görüntü kalitesi beklemek hayal olur.Nasıl o kadar para verdiklerini ben de anlamıyorum.Ama bizim toplumun bilgisizliğini düşününce normal.

Neyse hocam, konuyu amacı dışında meşgul ettik :)

Evet muadil cihazlardır ancak gigablue nun yazılım seçeneği çok daha fazladır.

Bu konu da bence tartışmaya açık...Bilinen bütün büyük image gruplarının formuler'e desteği var.Amatör yerli kullanıcılar da yeterince destek veriyor çeşit çeşit image ve backuplar ile.

• HDsatış H kullanıcısına yanıt
    canlı iletişimde gün içinde yazdım ama cevap alamadım,

SP1003747 nolu siparişi iptal eder misin

• Beyfendi benim yetkim yok ama yarın iletirim.
    Elimde Philips 40 pfk5500 var kendi dahili uydu alıcılı. Redline ts 5000 alsam görüntü kalitesi ona kıyasla nasıl olur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • simos35 kullanıcısına yanıt
    android tv mi aldın simon? eğer öyleyse geçmiş olsun

• westerosun fedaisi W kullanıcısına yanıt
    Sağ olasın. Televizyon işimi görüyor ben memnunum.

• simos35 kullanıcısına yanıt
    peki bir süre sonra umarım küfürler etmessin güzel televizyonuna, :) hayırlı sabahlar.

bir sonraki seçiminde tizeni tavsiye ederim yinede aklında bulunsun. ben philips androidden çok çektim sadece bunu belirtmek istedim. kanal geçiş süresi bile 6-7 saniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi westerosun fedaisi -- 23 Mart 2016; 5:34:33 >
  • THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    ayna gibi ligtv buldum hacım , atacasttan bile iyi parayla satılan iptvlerden de iyi :)

Bjk TV 4K izleyecekmişsin sana da kolay gelsin.

İyisin hocam, güle güle kullan ne diyim :)

• quote:

quote:

quote:

Formuler F3, Gigablue X3 ile muadil ürünler hocam.İşlemci ram, kart girişi falan çoğu özelliği aynı.X3'ü o fiyata bulmak zor ama.

Uydu cihazında Android çöp zaten.Arm işlemcilerden görüntü kalitesi beklemek hayal olur.Nasıl o kadar para verdiklerini ben de anlamıyorum.Ama bizim toplumun bilgisizliğini düşününce normal.

Neyse hocam, konuyu amacı dışında meşgul ettik :)

Evet muadil cihazlardır ancak gigablue nun yazılım seçeneği çok daha fazladır.

Bu konu da bence tartışmaya açık...Bilinen bütün büyük image gruplarının formuler'e desteği var.Amatör yerli kullanıcılar da yeterince destek veriyor çeşit çeşit image ve backuplar ile.

Sorun değil zaten o markada bize aittir.

Eminim öyledir, ondan satmıyorsunuz :)

• İlerde anlarsınız diyelim. ozaman gülücükler tersine dönermi acaba :)
    İlerden bahsetmiyoruz şu andan bahsediyoruz.Merak etmeyin 2.5 ay X1 beklerken firmanıza formuler de sorup gerekli bilgileri almıştım.Başka firma tedarik edip satıyor, bizimle bir alakası yok, o yüzden satamıyoruz cevabını sizin firma elemanları bizzat kendi vermişti.Siz burda kimi kandırmaya çalışıyorsunuz onu da bir türlü anlamadım...Böyle şeylere gerek yok, başından beri dürüst olun dedikçe başka başka şeyler çıkıyor ortaya...

Formüler Kore firması, siz de Türkiye'ye getiren firmadan tedarik edip satarsınız ya da direkt varsa imkan Kore'den getirtip satarsınız olur biter.Ama hali hazırda hiçbir bağlantınız olmayan satmadığınız bir ürüne o da bizim demenin mantığını ben çözemedim...Benimle polemiğe gireceğinize üzerinize düşeni yapıp siparişleri zamanında getirirseniz herkes çok daha mutlu olur...

• THEATTRE35 T kullanıcısına yanıt
    3 haftadır ürün bekliyorum. 1 haftadır da iptal.

ilgilenirseniz sevinirim sayın hepsidigital emekçisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overlogcuniyazi -- 27 Mart 2016; 1:41:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simos35

Bjk TV 4K izleyecekmişsin sana da kolay gelsin.

bjk tv 4k mı? adamlar hd yi bay geçmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: overlogcuniyazi

3 haftadır ürün bekliyorum. 1 haftadır da iptal.

ilgilenirseniz sevinirim sayın hepsidigital emekçisi.

Bana niye yazdın hocam :)

• Millet harıl harıl ürün bekliyor, zat-ı muhterem burda bize laf yetiştiriyor :) Hepsi de içi boş laflar...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.