Şimdi Ara

Hepsiburadadan Rtx 2070 Gaming Z aldım yerine Rtx 2070 armor göndermişler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnsanlar zamanla yozlaştı. Haktan hukuktan bir haber bırakıldı. O kadar mağduriyet rezillik yaşandı ki millet aldığı hizmetten doğruluk beklemiyor. Buna razı ol yeter diyor.

Sen bakma kimseye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Şimdi hepsiburada aradı ellerinde gaming z den 1 adet olduğunu listeleme ile ilgili sorun olduğunu ve bana göndereceklerini söylediler. Şimdi armoru göndermeye gidiyorum yarın ellerinde olursa aynı gün gaming z yi bana gönderecekler.
    Yarin ellerinde olur nedir ya. O senin zimmetine sokmalilar. Kafaya bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine hb skandalı kısacası şaşırmıyorum yani koskoca firma urunun faturasını kesiyor faturadaki ürün modeli ile gonderdiği urun farklı hıc mi bakmıyorlar musteri ne siparişi vermiş diye anlam veremiyorum e ticaret sektoru tr de cok farklı bir yere gidiyor neyse hakkını ara kardesim ve mutlak faturada ki modelin aynısını iste eninde sonunda gonderecekler para iadesi falan kabul etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın öbür gün ürünle ilgili bir sıkıntı yaşayıp garantiye göndermeye kalksa, faturada yazan ürünle, onarımı için gönderilen ürün uyuşmuyor diyerek ürünü geri gönderir servis noktası.

Doğal olarak yapılması gereken değişim talebi.
    Çok sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum.
  • Şaşırdım mı? Hayır hepsiburada kalitesi.

• Ya bir kere de yanlislikla alt modeli degil de ust modelini gondersinler şaşırayım
  • bilgisayar bileşenlerini bu gibi sitelerden almak, bilemedim, umarım sıkıntı çıkmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz hatalar olabilir ilgili firmanın problem çıkartacağını sanmıyorum siz firmanın onayı ile ürünü gönderin onlarda size geri dönüşüm sağlayacaktır.

PC Parçalarında en güvendiğim firma HepsiBurada.com
  • konuda seni görünce sen aldın sandım nasıl sevindiydim sana bi SOTTR uyduralım yakın zamanda diye.
  • Sorun çözülmüş hayırlı olsun ürünü baya iyi fiyata almışsın güle güle kullan.
  • Adam burda Technopat öneriyor recepe kadar ulaşmış diyor ula recep kim la şunu ne kadar da büyütüyorsunuz
  • 2070 bulmuşsun gaming z lisini arıyorsun.

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt
    Beddua edenin bedduası ters teper yaşına uygun yorum yap !!

• Dediğimden bunu mu anladın hocam ? Burada o fiyata armor gelmiş kabullen yazılırken teknopatta adamlar hepsiburada ile iletişime geçmiş sorunu çözmüş bana sadece kartı göndermesi kaldı gaming z geldi. Armor zaten her yerde 3700 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Bu mesaj silindi.
    Sonuçta ürünü kargolayanda sen değilsin faturasını kesip fiyatlayanda sen değilsin. Bu işler için ayrılmış personeller var. Cezasını onlar çeksin. O adamların görevi ürünlere doğru düzgün fatura kesip kontrol etmek. Bu kontrol sağlanamıyorsa cezasını müşteriye değil işi yapana kessinler. Armor modelini kabul etmek zorunda değilsin. Sonuna kadar mücadeleye devam. Yanlışlık oldu diye birşey olamaz. Yanlışı ancak yanlışı yapan düzeltir. Mağdur olan düzeltemez. Faturada ve internette ne gösterilmişse onu göndermek zorundalar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.