Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tornado34 , ed_1 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
22.862
Cevap
1.776
Favori
2.575.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
131 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

NE?

• Deadwood kullanıcısına yanıt

amazon fiyat geçmişine bakınca en fazla 100 tlye düşmüş görünüyor, o yüzden ekledim,

düşebilir de çıkabilir de :)

• George Orwell 2 Kitap Set (1984- Hayvan Çiftliği) 10 Tl uygun gibi, kitap baskı kalitesi iyi olmayabilir yorumlardan okuduğum kadarıyla, tercih sizindir.

https://www.hepsiburada.com/george-orwell-2-kitap-set-1984-hayvan-ciftligi-p-HBCV00000D9G10?magaza=Hepsiburada

• Amazonda indirimler yarın mı başlıyor?

• Arkadaşlar saniyelik nereden yakalıyorsunuz bu indirimleri? Bende sürekli aynı ürünler satılıyor en fazla süper teklif bitti vs. diyor.  

• den D kullanıcısına yanıt
    Ürünü bir ay önce trendyol dan aldım. Gayet başarılı sessiz bir ürün. C sınıfı enerji sınıfı yanıltmasın. Aynı ürünün A sınıfı ile arasında 500-600 lira fark var şu an. O 500-600 liralık farkı 6-8 senede yapacağınız elektrik tasarufu ile kapatmıyorsunuz. C sınıfı Avrupa Birliğini nin yeni belirlediği enerji sınıfına göre. Artık A+++ gibi sürekli yanına artı getime olayı bitti sanırım.
  • ShaNexxx kullanıcısına yanıt
    valla bende merak ediyorum pirana gibiler mübarek :))
  • Osram Led Value 3 Lü Ampul Beyaz Işık 8.5 W 60Watt 22tl

ufak bir indirim var ,kalitelidir Osram

https://www.hepsiburada.com/osram-led-value-3-lu-ampul-beyaz-isik-8-5-w-60watt-p-HBV00000I87UL?magaza=%C3%96Z%20EMEK%20ELEKTR%C4%B0K

• ShaNexxx kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya dönemlerinde trendyol HB gibi siteler akşam saat 21:00’da reklam vererek süpriz indirimler yapar. Buna dayanarak site başında reklam ürünleri bannerını bekleyin yakın saatlerde ve şansınızın yaver gitmesi için dua edin. Biri olmazsa biri olur.
  • Anker robot süpürge fiyatı neydi

• furlaka kullanıcısına yanıt

1000tl diye hatırlıyorum

• tv 8 de o kadar reklam döndü. hiç bir şey yok. n 11 i özleidk

• hep aynı terane. şok indirim diye sattıkları ürünlerin stoğu iki elin parmağını geçmez. binlerce kişinin izlediği kanallara, programlara kimse gerçekten yapacağı indirimleri koymaz, amaç sadece hit almak. efsaneler kulübü üyesiyim dün 20 lira tanımlamışlar, indirimler başlayınca indirimi kaldırmışlar.

kurumsal fatura olayı olmasa hepsiburada bu ülkede seçeceğim son platformdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 8 Kasım 2021; 1:21:48 >
  • En gıcık olduğum şey indirimli ürünü satıp sonra fiyatının artması.Ürün aynı ürün stok halen var ama bir kerecik indirim göstertip 5 dk sonra fiyatı yükseltiyorlar.Alan alıyor alamayan sitede hala nerde bu indirimler diye söve söve geziyor ruhu bile duymuyor :)

• Usb Bellek ve Micro SD Kart bakıyorum uygun fiyata ama halen bulamadım
  • Saat kaç gibi başlar bu TV indirimleri acaba
  • 800 tl gibi bir urun alacagim hb den, indirim ceki pek olmuyor genelde peki hangi kredi kartina puan veriyor, bu ay anlasma var mi
  • Kış lastiği alacam 2 adet ( 2 adedini 1 ay önce aldım 520 TL ye geldi adedi). Ancak 1 ay önce aldığım fiyata 11.11 kampanyalarıyla bile alamıyorum. Nasıl 1 ay önceki fiyata denk getirebilirim bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartanesi37 -- 8 Kasım 2021; 10:42:46 >
  • Bu hepsiburadanın zorunlu olarak hepsipay cüzdani üzerinden satış yapma rezaleti ne böyle ?
  • kajmer_55 kullanıcısına yanıt

diğer ödeme seçip devam edin

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.