Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (13. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 28 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
22.744
Cevap
1.774
Favori
2.567.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Diğer ödeme seçeneklerini seçtirmiyor.Banka kartıyla ödeme yapicam zorunlu olarak dayatıyor başka alışverişi tamamlatmiyor.

• Trendyol ve Hepsiburada her yerde reklam yapıyor, uygulamalarda çeşitli oyunlar, kuponlar bilmem neler bir şeyler kafamız karışıyor ama ortada alışveriş yapacak neden yok. Sanki çok fazla şey var, alışveriş yapmam lazım hissi var ama alışveriş yapılabilecek fiyatlar yok hiçbir şeyde. Tuhaf bir kampanya dönemi.
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel özetlemişsin, tam olarak yaşadığım bu.

katılıyorum. dünden beri daha hiçbişi almadım.

• Hepsi burada cüzdan uygulamasıyla çeşitli nedenlerle 22 TL lik para tanımladı. 26 TL ben ek yaparak 48 TL ye iki farklı ürün aldım. Aldığım ürünlerden birini beğenmedim ve iade ettim. Ürün bedeli 22 TL hepsi cüzdana aktarıldı diye mesaj geldi. Bilin bakalım ne oldu! Cüzdan boş! İade edilen miktar kullanım süresi bitti diye geri alınmış. Eee! ne anladım ben bundan. M.H lerini aradım kesilen miktarı iade edin diye ( miktar önemli değil; yapılan terbiyesizlik). İade yapamıyoruz dedi. O zaman ben niye kargo iade süreciyle uğraştım. İndirim diğer ürün yerine niye geçerli olmuyor diye... Velhasıl ÜYELİĞİMİ İPTAL ettirdim.

• dHmann kullanıcısına yanıt

Hepsipapel'inizi kullandığınız andaki kalan süre kadar ek kullanım süresi verilmesi gerekiyordu. Bu bir hata, düzelteceklerdir.

• Alacağım kitap seti indirim öncesi 68 TLyken indirimle birlikte 74 TL oldu :)

Ekonomik (sözüm ona) sistem haraç kesme, ordu destekleme üzerine kurulu, fiyatlar çok artınca akla yatan alışveriş için kombinasyon şart, forumdaki çoğu kişi zaten kombinasyonsuz alışverişe yanaşmazken ekonominin içe patlamasıyla illet ötesi bir durgunluk geldi koçum benimler şahlansın diye 🤮🤮🤮
  • dHmann kullanıcısına yanıt

hocam üyeliği iptal ettim demişsiniz ama, bu gibi durumlarda twitter'dan @hbaysenur 'a yazarsanız yardımcı oluyo. hemen çek tanımlıyo. aklınızda olsun.

• neyle yenir bilmiyorum ama 2 adedi 14 lira olmuş.

https://www.hepsiburada.com/heinz-dijon-hardal-240-gr-2-li-p-HBCV00000UAYTV

• AslanAvda kullanıcısına yanıt

Tadını bilmeyen almasın sonra çöpe attık falan der :)

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    zengin işi gibi duruyor:)
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt

Tat olarak acımtıraktır, dediğim gibi aşina olmayanlar bu ne biçim tat tepkileri verebilir :)

Ben geçen Migros'tan aldım ancak zengin değilim 5 liraya gelmişti :D

• blank42 kullanıcısına yanıt

merhaba hocam, sorunu çözebilidiniz mi? benimde tv almam lazım deniyorum ama düşmedi müşteri hizmetleri sordum devam ediyor kampanya dedi ama.

• "Özellikle et yemekleriyle kullanıldığında lezzet şölenine dönüşen Dijon hardalı, acı ve keskin bir lezzete sahip hardal bitkisinin tohumlarının ezilmesiyle elde edilir. Taneli yapıda olan dijon hardalı sirke yerine koruk suyuyla tatlandırılır ve dünyanın en popüler hardalları arasında yer alır."
  • Antep fıstığı alarak kervana katıldık. Bakalım devamında neler olacak :)
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Hangi fiyattan aldın onu yazaydın iyiydi :)

hiç reklam yapamayan amazon da baktığım ütü 3tl daha ucuz  

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Cogu amazon ürünü hp nin kampanyalı halimden ucuz, resmen tüketici aklı ile dalga geçip sazan alıyorlar
  • Case4u tv box alnır mı? Xioami yetişemedim yada hileydi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.