Şimdi Ara

Hepsiburada U.S POLO tişörtlerde %55 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada U.S polo tişörtlerde %55 indirim yapmış diğer e-ticaret sitelerinde 500₺ satış fiyatı.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/u-s-polo-assn-sepette-55-indirim

https://www.hepsiburada.com/us-polo-assn-erkek-siyah-t-shirt-50264891-vr046-p-HBCV000049FW05?magaza=U.S.Polo+Assn.&isFashion=true&url_src=and-product-detail

• Gömlekler 500 TL yazmış 🙄 yok artık daha neler...
  • Dpumitt D kullanıcısına yanıt

asıl fiyatı %55 indirimli hali 

• Bir hafta sonra da, liste fiyatından 1 alana 1 bedava kampanyası gelir.
  • Çöp, sadece 1 sezon giyersiniz ya solar ya yirtilir
  • Kendi fiziksel mağazasından iki gün önce 415₺ polo yaka tshirt aldım, internet fiyatının %55 indirimli hali daha pahalıya denk geliyor şu an.  

• arkadasin dedigi gibi 1 sene de rengi soluyor sahteleri bile bunlardan daha iyi

• Beden bulamadiktan sonra %55 indirim olmuş anlamı yok, gerçekten çöp.
  • DerMeister_ D kullanıcısına yanıt
    lcw 'den farkı yok yani. lcw kombolarıyla tişörtler 50-100 arasına geliyor.
  • Ufak da olsa göbeğiniz varsa önden yukarı doğru kısalır, arkadan aşağı doğru uzar bunlar. Her tatilimde 5er adet alırdım 2018-2019'da. Önce 40tlydi trendyolda sonra 50 oldu, 60 oldu. 4.yıkamadan sonra kendini bırakmaya başlar. En azından bunlar benim tecrübelerim :) Uzun zamandır almıyorum çünkü bu tshirtler yakıyor. Yüzde yüz pamuk penye tarzı tshirtlere geçtim. Tercih sizlerin.

• DerMeister_ D kullanıcısına yanıt

Benimkiler hep delindi, ilk kez boyle birsey goruyorum. Butun polo tisortlerimde farkli yerlerde kucuk delik olustu

• Kendi sitesinde aynı ürünler biraz daha uygun ve tüm bedenler mevcut
    Ayrıca aynı üyelikten 750 tl üzerine APP100 koduyla 100 tl indirim her yeni sepette kullanılabiliyor
    Lcw dan neredeyse daha uyguna geliyor seçili tüm ürünleri , basic tisort, oversize tişort, polo yaka ve eşortman olarak baya birşey aldım, linkteki polo yakanın beyazı ve lacivert eşortman altı geldi fiyatına göre gayet kaliteli
    Atletlerin 100 tl oldugu yerde 239 a polo yaka 169 tl ye basic %100 pamuk tisört 250 ye eşortman altı gayet iyi fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derhce -- 1 Temmuz 2023; 21:54:44 >
  • %55 indirimle 256 tl olan t-shirt, kendi sitesinde 161 tl beyler bayanlar, ona göre. %55 diye atlamayın sakın. Hepsiburada sepette indirim kampanyasını her zaman ki gibi şişirip veriyor...

• Kendi sitesinde Garage Sale var.

Oradan alın, ütülmeyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.