Şimdi Ara

Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.640
Cevap
111
Favori
195.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bendeki telefonun camı yan sanayi cam ile değişti. Fiyat kırarlar mı ?

11 pro max

• Benim ek ödeme yattı telefon ücreti haftasonuna denk geldi herhalde ondan yatmadı. Pazartesi yatar diye bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Hocam bnm teli 8500 veriolar( 64gb x) tertemiz.

Bn elden 8500 e satamam ki.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar diyelim ürün durumunu işaretlerken yanlış işaretledik, normalden daha az ön teklif verildi haliyle farzedelim. Adamlar cihazı incelediğinde aa bunun kamerası çalışıyormuş o zaman fiyatı arttıralım yaparlar mı ? Yoksa görmezden mi gelirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_____ kullanıcısına yanıt

O ilk verdikleri teklifi inceleme sonrası düşürüyorlar baya. Yok şurasında şu varmış vs diye. Şikayetvar bu tarz şikayetlerle dolu.

• xenas01 kullanıcısına yanıt

bende verdiğimde yansımadı hatta ertesi gün yine yansımadı sisteme fakat direk mesaj geldi cihazınız teslim alındı şuan inceleniyor diye, 3 saat sonrada rakama onay verdiler. Yani kargoya verince çoğu zaman sistemde kargoya verilmemiş olarak gözüküyor hala.

• xyz35 kullanıcısına yanıt

Cüzdana aktardığın kredi kartı/hesap kartına yatıyor. Birden fazla kart ile ekleme yaptıysan en fazla yükleme yaptığına iade olur. Sadece gönderdiğin cihaz ücreti vermiş olduğun iban'a gelir.

• Hepsiburada m23 ve m33 fiyatlarını uçurmuş.. Talep fazla oldu demek ki!..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    Hocam genel izlenimim iPhone'ların değerinde hatta bazen piyasa fiyatından daha iyi bir değere alındığı yönünde..
    Apple farkını burada da korumuş yalan yok..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Ben de vereceğimden değil de merak ettim. Merak eden olur diye de buraya yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt

Aldı da ne aldı 100 lira 150 lira

• 3000₺ iade sabah kartıma yatmış. Telefon ücretide birkaç güne yatar büyük ihtimalle.

• üç gündür Cüzdana yükleme yaparak tutarı biriktirdim. gece 12 yi geçince iphone 11 i 13499 tl ye aldım. Allahtan gece almışım. Şimdi oğlum bakmış; fiyatları yukarı çekmiş HB...

Umarım bekleyenler yoktur.

• iphone 13 icin kredi sansimiz var mi acaba? bilenler aydinlatabilir mi rica etsem?

• Aynen zam gelmiş. 2 hafta sonra almayı düşünüyordum kaldı. Dünde m23 almıştık 4.170e şimdi 4.999 yapmış fiyatı

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt

Ben vardım. Bu hepsiburadadan nefret ediyorum. Limit ayarlayim derken 2 kere zam yaptılar.

• İphone 11 alacaktım ama fiyatı yukarı çektikleri için vazgeçtim bide 7/24 reklam yapıyorlar televizyonda

• Belki ağustos kampanyasında fiyatları geri çekerler. Amazonda fiyatlar aynı seviyede çünkü

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.