Şimdi Ara

Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.641
Cevap
111
Favori
195.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her ay kampanya yenilenmiş olduğundan her ay katılabilirsiniz diye biliyorum
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt

Ben musteri hizmetlerinden sordum ama oyle demediler. Sadece 1 kere oluyor dediler ekstra nakit odemesi yatmaya bilir dediler

• Yılda 1 kez hak oluyor diye biliyorum bende
  • Verilebilecek en uygun telefon hangisidir böyle 2. el alınıp verilebilecek? Nakitinde değilim ek indirim yaptırsın yeter

• Face ID çalışmıyor dedikleri cihazı geri istedim 1400 lira vermişlerdi 3900 liraya sattım face ID sapasağlamdı, iphone x.
  • Arkadaşlar cihazını kargoya verip de hâlâ kargoya teslim edeceksiniz şeklinde bekleyen var mı ?

• Dostlar selamlar. 3000₺ iade kısmını hepsiburada yollamış karta yansımadı ama bekleyen işlemlerde gözüküyor. Çoklu kartla yapanlara müşteri hizmetleri farklı bilgiler vermişti. Benim ödemenin yüksek bölümünü yaptığım 2. karta yattı iade.
  • salih_47 kullanıcısına yanıt
    Samsung s4 çok konuşuluyordu bu iş için sanki
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt

Iphone x 3900 tl düşük bir rakam değil mi yahu piyasası o kadar düştü mü?

• 256 gb yurtdışı kayıtlı bataryası değişen iphone x’imi 8909 tl ye aldılar :)
  • Cüzdan ile ödeme yapabiliyor muyuz ?
  • Pil durumu %80 olan onun disinda gercekten cok temiz iphone 8 cihazimi 4530'a aldilar. Onun yerine iphone 11 aldim.

Guzel kampanya olmus. eger garip garip alicilarla ugrasmak istemiyorsaniz, yeni telefona yapilan ek indirim ile beraber mantikli bir alisveris oldu
  • Basarrrr kullanıcısına yanıt
    İlk teklif neydi?
  • Tertemiz Xiaomi 11 lite 128 GB telefona 3450 lira veriyor.. Telefonun sıfırı en uygun 7850 lira 🤔
    Ayrıca alınacak telefon seçenekleri kısıtlı.. Herkes için iyi bir alışveriş olmayabilir..
  • hanıncipsi kullanıcısına yanıt
    Beyaz renkte var hocam
  • Bu konunun açıldığı iyi olmuş. İphone konusunda muhalefet edenler muradına ermiştir.

• çocuğa telefon almayı düşünüyorum, anlamadığım konu bu listedeki m23 için 500 TL yazıyor, yani kampanyaya katılırsan her halükarda 500 TL iade edilecek ve artı olarak gönderdiğin telefon için teklif mi düşecek ?

şayet söylediğim gibiyse ben m23 aldım diyelim, değiştirmek için gönderdiğim telefona da verdikleri teklifi kabul ettim ama incelediler ve ekrandaki rakamdan daha düşüğünü teklif ettiler bende kabul etmedim, o durumda ne olacak peki, ben verdikleri rakama itibar edip gönderdiğimde kusur bulup fiyat kırarlarsa tek taraflı fesih mi yapmış oluyorum kampanyayı yoksa 500 TL indirim mi oluyor sadece.

not ; ciddi alıcıyım
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Temin m23 aldık bizde anneme j7 prime göndercez 700tl fiyat verdiler üstüne 500 ek ödeme gelicek. Gelen telefonu hemen açmayın. Önce gönderdiğinize teklif gelsin beğenmezseniz almaz ve yeni telefonuda iade edersiniz.
  • redali kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun hocam , bizde de bir tane ekranı kırık j7 prime var bende onu vereyim o zaman, 500 ek ödeme üzerine 200-300 daha düşerse süper olur, telefon evde yalnız imei girmeden teklif vermiyor değil mi ?

sapasağlam zenfone 2 için 35 lira teklif verdi çakal hb 

• newrophat kullanıcısına yanıt

imei en başta istiyor. Kutusu duruyorsa üstüne yazar imei. Tertemiz telefona 700 tl verdi biraz verseydi iyiydi   Telefon artık donmaya başlamıştı ek ödeme ile hazır değiştirdik 3 bine geldi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.