Şimdi Ara

Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Firecough , Firecough Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil
5 sn
1.641
Cevap
111
Favori
195.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kampanyaya katılır katılmaz telefonu göndermek mi lazım peki hocam, değişime girip yeni telefon geldikten sonra kargolasak olur mu ? mantıklı düşününce güzel kampanyaya benziyor olmadı 1 tanede hanıma alacağım ama yedek telefonla uğraşmayalım o sırada en azından elindeki kullanır yeni telefon gelince de aktarırız ondan ona içindekileri

• newrophat kullanıcısına yanıt

Katılırken hepsijet var teslimat tarihi seçtiriyordu 5-6 gün sonraya ben kendim kargo ile göndermeyi seçtim pazartesi hemen göndereyim diye oda 3 ağustosa kadar kargoya verebilirsiniz yazıyordu.

• Kamilhan10 kullanıcısına yanıt

Teklif ile odenen fiyat ayni olarak kaldi

• Tel sorunsuzsa letgo da falan satın. Çiziği sorunu bir şeyi varsa burdan okutun. Letgo dan çıtır sorunlu ürün satmak kanser eder.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Eski telefonu yollamanız için 3-4 gün veriyor. Bu arada yenisi geliyor zaten. Aktarım yapabilirsiniz
  • 256GB Samsung S20FE ye 5450 teklif etti. Sıfır gibi. Türkiye Garantili cihaz.
  • DARBE kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım kadarıyla bu işin en kârlı tarafı, evde işe yaramaz halde bekleyen telefonu 300-500'e okutup ekstradan da indirim almak..
    Yeni ve temiz cihazları vermek zarar ettirebilir maalesef..
  • Satın alınan kredi kartının daha önceden bu kampanyada baska bir hesapra kullanılmış olmasi sorun olmaz değil mi
  • bL00ddrunk B kullanıcısına yanıt

Cihaz onlarda ulasana kadar orada öyle yazar

• Galaxy m23 5g iyi fiyata geliyor. İndirimle birlikte 3679'a iniyor. 565tl teklif edildi. Bakalım ne kadara kabul edecekler.
  • Eskisi getir yenisini götür uygulaması Hepsiburada da TSM bir fiyasko.ben iphone 11 alıp iPhone 6s vermiştim bu uygulanmadan .sistemde çıkan iPhone 6s ücreti çok yüksekti .ürünü gönderince Aslı astarı olmayan bahanelerle ücreti yarıya indiriyorlar .Letgo dan çok daha fazlasına satabileceğiniz ürüne çok az paha biçiyorlar .ürün ellerinde oldugu için uğraşmayıp kızıp tamam verin o parayı diyorsunuz .benim ağzım yağdı.başkasının yanmasın

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

Hocam aras kargo sitesinde takip numarasını girdiğimde de girdiğiniz bilgiler için sonuç bulunamamıştır ibaresi yer alıyor telefonu dün öğlen kargoya vermiştim

• Kampanya uzayacak mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntnt41 -- 30 Temmuz 2022; 19:44:1 >
  • bL00ddrunk B kullanıcısına yanıt

Size hb den verilen kod takip no değil hocam.

Takip no yu kargoya teslim ederken ayrıca aldınız mi şubeden

• Sipariş verdiğim halde Sipariş bekleniyor diyor neden bu şekilde
    Aldığım telefonun altındaki faydalan butonu ile formu doldurup çıkan ön teklifle siparis verdim ama destek kısmında siparis bekleniyor yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olepsinark -- 30 Temmuz 2022; 20:41:15 >
  • İp 13 256 lık aldım bugün. Cüzdanla ödeme yaptım benden iban istedi para sanırım ibana yatacak. Cüzdanla ödeme yapan var mı ödeme nereye yatıyor??

• olepsinark O kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle olmuştu. Ertesi gün de devam edince müşteri hizmetlerini aramıştım sonra düzelmişti
  • Benim telefon ücreti de yattı 1 hafta gibi sürede hem ek ödeme hemde telefon ücreti yattı iPhone se 2020 cihazı 5960₺ ye saydılar benim için çok iyi fiyattı çünkü letgo da felan 5500 yazmıştım arayan yoktu pili de ölmüştü
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

Hayır hocam almadım ben kargo gönderi kodunu takip no sanmıştım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.