Şimdi Ara

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
35
Favori
323.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar masaüstü pcde kullanmak için wirelessli kablosuz kulaküstü kulaklık arıyorum mümkünse mikrofonlu. Sanırım wireless alıcıları içerisinde oluyormuş. Var mı indirimli önerebileceğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert341903 -- 5 Kasım 2020; 23:9:16 >
  • poligow kullanıcısına yanıt

ALLAH RIZASI İÇİN

YAPMAYIN HOCAM BÖYLE GÜLDÜRÜYORSUNUZ 

• s1LENT kullanıcısına yanıt

Tam olarak zamanını söylerseniz ve ürün görsellerini yollarsanız ürün orjinal mi değil mi bakabiliriz.

• Beyzbol sopası değerlendirilir 19.00 TL
    https://www.hepsiburada.com/delta-61-cm-naturel-beyzbol-sopasi-p-SPORDELTA1980?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmakan -- 5 Kasım 2020; 23:10:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    O zaman iptal edeyim bari

• Tefal blender setlerde güzel fiyatlar var.

https://www.hepsiburada.com/tefal-hb203a30-masterblend-activflow-1000-watt-pro-blender-seti-gumus-8000035875-p-HBV000002E49S

Bu ürün hb'de 439tl en yakın fiyat amazonda 479tl olarak gördüm.

• s1LENT kullanıcısına yanıt

İhtiyaç sahibi olan birinin iPhone 11 alacağını düşünmek biraz duyar kasmak olmuş hocam.  

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt

Bu sorun slikon ile ilgili değil, tip ile ilgili. Bende de QCY T5 var, tipi böyle. Onda da kulaktan düşüyor sürekli. Çünkü kulağın içine girmeyi engelleyen bir yapısı var bu modellerin. Sesi güzel ama kulaktan düşecek diye müzik dinleyemiyoruz. Hele spor mpor yaparken asla olmuyor. Silikondan sonra gelen kulaklık kısmını kısa tuttukları için, kulağa tam sokulamıyor ve baya dışarıda kalıyor ve ucu ucuna anca tutuyor. O da ilk harekette kaput oluyor malesef.

• umarım Skechers ayakkabı kaçırmamışımdır :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axe almıştım 2 adet yanında trimer ile birlikte. Sonra gereksiz olduğunu düşünüp iptal ettim. O trimer ancak burun tüyü favori falan alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Kişi kendinden mi biliyor işi yoksa elinde bir kanıt mı var? aile üyelerine sor bakalım bir de. 

yarbayım naptınız ya, 76 bin mesaj mı :) 2007 de katılmışsınız foruma, ben de 2008. boşverin onları   

• quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

O zaman iptal edeyim bari

başka deo larıda dene belki şansa düşer 1 tane düşmeden ödeme yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Dışardayken telefon görüşmesinden memnun musunuz?

memnunum. zaten bu kulaklığın olayı mikrofonu, 2 adet mic çıkışı var.

• ulan ağız dolusu sövmek istiyorum ya hiperenflasyonun allahı var ülkede her hafta fiyatlar zam yiyor. aylardır reklamı yapılan kasım indirimleri bizi en fazla 1 ay öncesinin fiyatlarına götürüyor ülkeye bak yazık yazık

• Beyler gaza gelip boşa para harcamayın ihtiyacınız olanları alın.Valla şu günlerde paranın önemi 5 kat arttı.Elinizde tutun paranızı😃

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 5 Kasım 2020; 23:17:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdal Baggal

umarım Skechers ayakkabı kaçırmamışımdır :d

Yok dostum onlar pek düşmedi yaa 249 TL ye kadar indi yine çok pahalı :D ben slazenger aldım 60 lira

https://www.hepsiburada.com/slazenger-kronos-kosu-yuruyus-ayakkabi-erkek-ayakkabi-sa10re220-pm-HB00000UEM91?magaza=SporPark

• paganra kullanıcısına yanıt

teşekkürler paylaşım için dip fiyatmış gerçekten ama beni aşar fiyat. umarım bi ofis koltuğu falan denk düşer amazondan bende umutluyum. anca süpermarket de gördüm ben indirim onlarda jet hızıyla bitti  

• Neden hocam? 7000 lira diye mi? Asgari ücretli arkadaşların ihtiyaçları oluyor da diğerlerinin olmamalı mı? Ya da o gitsin 9000 liradan mı alsın aynı telefonu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1LENT -- 5 Kasım 2020; 23:14:23 >
  • Gaza gelmeyin sakin olun.d

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.