Şimdi Ara

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.867
Cevap
35
Favori
323.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İphone 11 aldım satmak için en ucuz 7200 almıştım geçen hafta. bunu satmak için aldım Türkiye de bu saatten sonra hiçbirşey ucuzlamaz aksine daha da zam geleceğine inanıyorum. Adamlar ikinci el cihazlara 7200 lira istiyorlar şaka gibi. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CengizGurkan

Yükleme tarihi vardır,sakin olun

Evet öyleymiş, aralıkta kullanabiliyor muşum

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    😀😀
    Haklısın hocam..
    55 inç ise üzülmeye değmez..
    Ederi en fazla 8000 zaten..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Yok hepsiburada nın sattığı kalmadı. Bunu da kaçırdık

Bugün millet çok hızlı

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Bilgisayar ve teknolojik ürün konularında soruları yanıtlayabilirim, pc başındayım.

https://www.hepsiburada.com/corsair-16gb-2x8gb-ddr4-3000mhz-cl15-ram-cmw16gx4m2c3000c15-p-HBV00000CD8CL?magaza=%C4%B0zoly

733₺

Z3 değil C3 ama iyi para kanka. 

Z3 ile C3 ün farkı ne? Birde 3200hz liği 20 tl daha fazla sadece, o daha mantıklı değil mi? Ama bana aynı gibi geldi bunun fiyatı, değişmemiş

• Efsane diye indirim yap tvler cem yılmazı oynat sonra 1o tane ürün koy sotugunuda 5 tane yap kampanya yaptık diye övün gerçekten cok kötü bi durum yani adam gibi 1o k lı stok gir millet rahat rahat alsın ayıp.

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    Hocam sipariş verdim bile ama yok ürün bedaya

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21

• Abi stoklar inanılmaz az, amazon prime dayde güle oynaya aldığım ürünleri burada koştur koştur alamıyorum. Amazon gibi bari stok durumu koysunda % kaç tükenmiş görelim. İndirimler gerçekten iyiydi fakat stoklar cacık.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail671

İphone 11 aldım satmak için en ucuz 7200 almıştım geçen hafta. bunu satmak için aldım Türkiye de bu saatten sonra hiçbirşey ucuzlamaz aksine daha da zam geleceğine inanıyorum. Adamlar ikinci el cihazlara 7200 lira istiyorlar şaka gibi. 

Umarım bir şekilde elinizde kalır hocam o almış olduğunuz telefon. Sizin gibiler yüzünden ihtiyaç sahipleri uyguna ürün alamıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

Hocam geçen sene N11 den BF zamanında Dior Homme intense almıştım 400tl ye. Hala kullanıyorum ürün orjinal geldi. Black orchid satıcılarına nedense güvenemedim ama

Tammaaaaamen şans. Boyner online bile patlamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

allah rızası için kazançlar nasıl hocam

linklerde göremediğimiz gizli bir kod var mı HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 

• herkes kartları hazırlamış eklemiş silip süpürdüler hb yi HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 

• quote:

Orijinalden alıntı: Lina52

Efsane diye indirim yap tvler cem yılmazı oynat sonra 1o tane ürün koy sotugunuda 5 tane yap kampanya yaptık diye övün gerçekten cok kötü bi durum yani adam gibi 1o k lı stok gir millet rahat rahat alsın ayıp.

Aynen öyle dostum zaten yoğunlukta sepete ekliyoruz zar zor sayfa açılana kadar ödemeye gidene kadar ürünler tükeniyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: poligow

uf çok fena valla hepsiburada hazırlıksız yakaladı gerçekten indirim yapıyorlar bu sefer hehe

Katalog ürünlerde güzel indirimler var.

Bunun dışında da piyasanın en uygun fiyatlı ürünler de mevcut.

https://www.hepsiburada.com/yamaha-yas-209-soundbar-p-HBV00000P1EPI?magaza=Dikmenm%C3%BCzikaletleri

Yamaha YAS-209 Soundbar

Yamaha 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde Solo Dev Rulo Havlu 3 TL! %41 indirim 9.199,00 TL 5.399,00 TL

https://www.epey.com/ses-sistemi/yamaha-yas-209.html

https://www.teknohifi.com/urun/yamaha-yas-209-soundbar

Listemde Sony ürünleri vardı birkaç, beklediğim indirimler gelmediği için almadım ancak o ürünlerde bile piyasasın en dip fiyatı verilmiş.

Trendyol, n11, Amazon umarım beklentimi karşılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paganra -- 5 Kasım 2020; 23:7:24 >

• wakrupalice kullanıcısına yanıt

gold olanının sayfasına gelip kampanyalar birlikte ekle diyeceksin

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam takilma bos yorumlara blokla gec.

• wakrupalice kullanıcısına yanıt

dostu

HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21

dostum otomatik ekliyordu Axe Trimmer kalmadı herhalde ? Bende 22.50 de aldım siparişini iptal et olmadı ihtiyacın yoksa 2 axe ürününü eklerken ödeme yapmadan sepette beliriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilenthillDream -- 5 Kasım 2020; 23:9:20 >
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt

Dışardayken telefon görüşmesinden memnun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Dostum ileri geri tuşu olandan al bana dua edersin.

hocam dua falan deme bak gene saldırcak millet eskiyi hatırlayıp HEPSİBURADA EFSANE KASIM 5 KASIM SAAT 21 

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.