Şimdi Ara

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
489
Cevap
5
Favori
41.728
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI anakart alacaklar iade kampanyasını da hesaba katsınlar. Gaming M5 fena fiyata gelmiyor misal.

https://msi-promotions.com/tr/tr/pages/wintercashback/qualifying
  • Usbehci kullanıcısına yanıt
    corsairin son çıkan modellerine bi bak derim, çok sessiz yük halinde bile. arkadaşım almıştı kıskandıydım.

cx ile başlıyordu modeli
  • Hazır pc alırsan notebook vs 6 taksit ,parça parça alıp toplarsan yasal sınır 9 taksit. Bu kanunu çıkaranlar neyin kafasıyla yapmışlar bunu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 16 Mart 2017; 22:26:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğim indirim aklımda GTX1070 vardı ama bu fiyatları görünce;

Msi GTX 1080 Gaming X

WD 1TB BLUE

Corsair 16GB DDR4 3000Mhz ram

Total 2746TL ye aldım.

Kasa amazon.de den geliyor. SSD PSU için kararsız kaldım. İşlemci ve anakart için R5leri görmeden almamayi tercih ettim.

İşlemci fiyatları biraz kabarmış da indirime girmiş.

• Taşınabilir harddisk alacağım.1 tb veya 2 tb. Tavsiyesi olanvar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: darkangelevo

Beklediğim indirim aklımda GTX1070 vardı ama bu fiyatları görünce;

Msi GTX 1080 Gaming X

WD 1TB BLUE

Corsair 16GB DDR4 3000Mhz ram

Total 2746TL ye aldım.

Kasa amazon.de den geliyor. SSD PSU için kararsız kaldım. İşlemci ve anakart için R5leri görmeden almamayi tercih ettim.

İşlemci fiyatları biraz kabarmış da indirime girmiş.

2-3 ay içinde AMD Vega GPU'lar da geliyor. Bakalım nasıl olacak. 2 tane Vega = 1080Ti diye çıkış yapmazlar inşallah bu sefer. 1080 yerine iki tane RX480 alan görmedim.

Ben bir tane PCI SSD düşünüyorum, sürekli takipteyim. 250'lik Samsung 960 Evo'nun peşindeyim. Programların açılışında SSD'ye göre çok fark ediyor.
  • Laptoplara boşuna bakmayın arkadaşlar.fiyatlari yükseltip indirim yaptık diyorlar.indirimli hali piyasayla aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: Vedo0101

Laptoplara boşuna bakmayın arkadaşlar.fiyatlari yükseltip indirim yaptık diyorlar.indirimli hali piyasayla aynı

Aynen, mouseleri usblar yüksek fiyat koymuşlar indirim değil ki.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Ekran kartında nvidia'dan Şaşmam hocam. Laptopda amd 6770 ekran kartından çok çektim.

İşlemci için amd düşünebilirim. Malum şimdi GTX 1080i besleyecek bir aslan lazım olacak.

Intel'in 1151p platformuyla olacak iş değil. Fiyatlar uçuk. Amd R5 1500 1600 veya 1600X yeterli olacaktır. Bu sistemle bi 5 sene 1080p de full çekerim tüm oyunlara.

• http://www.hepsiburada.com/lg-29um68-p-29-5ms-hdmi-display-full-hd-ultra-wide-ips-monitor-p-BD805407

Bu monitör. NAsıl yorumlara baktım iyi gibi çoğu.

• quote:

Laptoplara boşuna bakmayın arkadaşlar.fiyatlari yükseltip indirim yaptık diyorlar.indirimli hali piyasayla aynı

KDV kaç bu bilgisayarlarda, 18 değilmi? KDV indirimi yazıyor ama oran belirtilmemiş. Yaptıkları indirim %8 - %10 arası... Yok bilgisayarda kdv %8 ise o zaman gerçek indirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkangelevo

Ekran kartında nvidia'dan Şaşmam hocam. Laptopda amd 6770 ekran kartından çok çektim.

İşlemci için amd düşünebilirim. Malum şimdi GTX 1080i besleyecek bir aslan lazım olacak.

Intel'in 1151p platformuyla olacak iş değil. Fiyatlar uçuk. Amd R5 1500 1600 veya 1600X yeterli olacaktır. Bu sistemle bi 5 sene 1080p de full çekerim tüm oyunlara.

Dizüstünde KESİNLİKLE Nvidia. AMD 7470'ten de ben çektim. Windows 8'den sonra sürücüler aşırı problem oldu. AMD'nin kendi sitesinden indirdiğin sürücüleri kabul etmiyor. İlla üreticinin sayfasından indireceksiniz.

Ryzen'le AMD sağlam döndü. (Oyun testlerinde biraz sıkıntılı gibi ama.) Vega'dan da umut var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

KDV kaç bu bilgisayarlarda, 18 değilmi? KDV indirimi yazıyor ama oran belirtilmemiş. Yaptıkları indirim %8 - %10 arası... Yok bilgisayarda kdv %8 ise o zaman gerçek indirim.

İndirim %15. KDV %18. Ama oradan da payını alıyor HB :)
  • Arkadaşlar bu iki ssd arasında kaldım.

Sizce aradaki 42 tllik ne fark var? İkisi de 800tlye kadar satılıyor piyasada. Bu aralar ssdye ihtiyacım var fiyatlar uygun geldi bana yardımcı olun lütfen

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mose17 -- 16 Mart 2017; 22:49:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

http://www.hepsiburada.com/lg-29um68-p-29-5ms-hdmi-display-full-hd-ultra-wide-ips-monitor-p-BD805407

Bu monitör. NAsıl yorumlara baktım iyi gibi çoğu.

850-1100TL bandında gezen bir monitör. 29", 21:9 ekran oranı var. 75Hz AMD FreeSync destekli. Fiyat kendi kategorisinde iyi. 21:9 oranı masaüstü ve oyunlarda güzel oluyor.

• http://www.hepsiburada.com/tuncmatik-lite-ii-850va-line-interactive-ups-tsk5201-p-BD800183#reviews

Arkadaşlar bu ups 750w lık psu yu, bir monitörü ve modemi rahat destekler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mose17

Arkadaşlar bu iki ssd arasında kaldım.

Sizce aradaki 42 tllik ne fark var? İkisi de 800tlye kadar satılıyor piyasada. Bu aralar ssdye ihtiyacım var fiyatlar uygun geldi bana yardımcı olun lütfen

Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim!

SSDPlus giriş seviye bir disk. Ultra II ona göre biraz daha üstün.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Yalnız bunun 2 modeli varmış sanırım bi 75hz diğeri de 60 hz bu linkteki galiba 60hz olan çok bi farkı olur mu

• http://www.hepsiburada.com/viewsonic-va1903a-18-5-5ms-analog-led-monitor-p-BD804888?magaza=Hepsiburada

monitör bu alınır mı ev için (şu an tüplü var , gözleri mahvediyor )

Günlük kullanım için.

acelesi yok, kampanya da bekleyeblirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Yalnız bunun 2 modeli varmış sanırım bi 75hz diğeri de 60 hz bu linkteki galiba 60hz olan çok bi farkı olur mu

Linkteki 75Hz içiniz rahat olsun :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.