Şimdi Ara

Hepsiburada 500TL üzeri alışverişe Garantipay ile 180TL fayda sağlama (kişiye özel olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
3
Favori
2.713
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada 500TL üzeri alışverişe Garantipay ile 180TL fayda sağlama (kişiye özel olabilir)

Hepsiburada 500TL üzeri alışverişe Garantipay ile 180TL fayda sağlama (kişiye özel olabilir)

Arkadaşlar 500TL üzeri alışverişinize, ( 1000TL üzeri olursa +25TL daha) toplam 155TL bonus + 25TL Turkcell bizce uygulamasından kod alarak toplamda 180TL fayda sağlayabilirsiniz.

Garantipay ilk alışverişe ve kişiye özel diyor ama ben daha önce alışveriş yapmıştım bu yüzden sizde de çıkabilir. Ben ödemede sanal kart kullanarak yaptım. Umarım yararlı olmuştur.

Not: Garantipay olarak ödemez iseniz -35TL daha az bonus olur. Buna dikkat ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepbluee61 -- 23 Ağustos 2022; 14:50:50 >

• Başlığı düzelt hocam 1000 e 180 olacak 500 e değil diye bir de kişiye özel ile diye belirt
  • rdydm kullanıcısına yanıt

benim siparişim 700TL idi ve 75+30+50 + 25TL bizce indirim kodu ile beraber toplam 180TL. ayrıca 1000TL üzeri olupta yine garanti pay ile ödersen +25 daha veriyor.

• İlk kampanya için link atabilir misiniz?

• Gurul kullanıcısına yanıt
  • e-ticaret alışverişi kampanyasından gelen 40 ( garanti pay ile 50 ) hariç alayı kişiye özel. Başlık çooooooook yanıltıcı

• HEPSİBURADA kampanyası bende görünmüyor.

• Hepsiburada kampanyası kişiye özel
  • Dediklerinin hepsi var bende

Yapı kredide de benzeri var.

Ne alacağız o yok :)
  • Hepsiburada cüzdana yükleme yaptım 1000 TL sadece 40 TL geldi
  • Sabah bu komboyla 1 gram almistim. Bu ay Garanti iyi bonus dagitti cidden.
  • Bu parayı cüzdana atmanın yöntemi var mı?
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Aracınız varsa 500tl aytemiz yakıt kodu avantajlı olur
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    Aygaz vardı önceden ayaz alıyordum, aytemiz sadece benzin olduğundan oda sıkıntı belki alırım bakalım.
  • Bonus flash ta Hepsiburada için olan kampanyayı bulamadım. Link atabilir misiniz

• eskiden bonusflaşta görünmeyen kampanyalara link üzerinden gidip bazen kayıt olabiliyorduk

artık onu kaldırdılar galiba görünmüyorsa bonusflaşta linke tıklamak bir şey ifade etmiyor katılamıyorsun
  • Bende Hepsiburada yok n11 var ve n11 de 750 TL alt limit kampanya icin.
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Şu garanti pay 30 olanı ben görmemiştim arada sırada kontrol ederim, belki bugün geldiyse ondan. Katıldım linke tıklayıp
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Bana gorunmuyordu burdan tıklayıp katılım sağlarım yanlış bilgi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.