Şimdi Ara

Hepsiburada 16 - 21 Mart Hediye Çeki Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
9.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *EKSeLaNS*

Bu arada 30 TL'lik Hediye çekim vardı. 40 tl'Lik alışveriş yaptım. Pepsi kodunu kullanayım dedim kargo bedava olsun diye. Pepsi kodunu aktive ettiler fakat 30 tllik hediye çeki kullandığımdan alışverişimde kargo parasını yinede yansıttılar. Beleşe kodu almaları da cabası oldu!

diğer bir hb konusunda bir arkadaş; önce pepsi kodunu sonra çeki kullanınca kargo bedava oluyor demişti, bir denesene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Bu arada 30 TL'lik Hediye çekim vardı. 40 tl'Lik alışveriş yaptım. Pepsi kodunu kullanayım dedim kargo bedava olsun diye. Pepsi kodunu aktive ettiler fakat 30 tllik hediye çeki kullandığımdan alışverişimde kargo parasını yinede yansıttılar. Beleşe kodu almaları da cabası oldu!

diğer bir hb konusunda bir arkadaş; önce pepsi kodunu sonra çeki kullanınca kargo bedava oluyor demişti, bir denesene.

Evet aynen öle .. bende sipariş verdim önce pepsikodu nu kullanacaksın sonra hediye çekini kullanacaksın. o zaman kargo bedava olur. zaten iki buton da yanyana.(hediye çeki ve pepsi kodu)

• Hepsiburada'dan 500 TL lik bir ürünü 5 taksitle alsak 4 ay erteleme yapar mı yapmaz mı acaba?

Ben ilk ekstre indiriminden faydalanmak istiyorum ve bu yüzden erteleme istemiyorum çünkü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenicihan

Axess Card kullanıyorum 1000 Tl'ye kadarki alışverişlerinizde %15 indirim sağlayabilirim!

axess in bilmediğimiz kampanyası mı var??
  • Konu ile biraz alakasız olacak ama yeni bir başlık açmak istemedim. Bilindiği gibi hepsiburadada alışveriş tutarı kadar worldpuan bulunmuyorsa puan kullanamıyoruz. Elimizdeki tüm puanlarla hediye kartı satın alsak hem hediye kartını hem de kampanyadan kazandığımız 50 TL'lik hediye çekini aynı siparişte kullanıp üzerini kredi kartı ile ödeyebiliyor muyuz? Eğer böyle bir imkan varsa puanlar ile hediye kartı alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Konu ile biraz alakasız olacak ama yeni bir başlık açmak istemedim. Bilindiği gibi hepsiburadada alışveriş tutarı kadar worldpuan bulunmuyorsa puan kullanamıyoruz. Elimizdeki tüm puanlarla hediye kartı satın alsak hem hediye kartını hem de kampanyadan kazandığımız 50 TL'lik hediye çekini aynı siparişte kullanıp üzerini kredi kartı ile ödeyebiliyor muyuz? Eğer böyle bir imkan varsa puanlar ile hediye kartı alacağım.

hediye kartı ve hediye çeki aynı siparişte kullanılamıyor diye biliyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Konu ile biraz alakasız olacak ama yeni bir başlık açmak istemedim. Bilindiği gibi hepsiburadada alışveriş tutarı kadar worldpuan bulunmuyorsa puan kullanamıyoruz. Elimizdeki tüm puanlarla hediye kartı satın alsak hem hediye kartını hem de kampanyadan kazandığımız 50 TL'lik hediye çekini aynı siparişte kullanıp üzerini kredi kartı ile ödeyebiliyor muyuz? Eğer böyle bir imkan varsa puanlar ile hediye kartı alacağım.

hediye kartı ve hediye çeki aynı siparişte kullanılamıyor diye biliyorum,

Teşekkür ederim hocam. Puanları boşuna kullanmayayım o zaman. Hızlıal gibi ödeme sistemleri olsa çok iyi olurdu aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksa_

quote:

Axess Card kullanıyorum 1000 Tl'ye kadarki alışverişlerinizde %15 indirim sağlayabilirim!

internet alışverişine yüzde 5 ve bana özel bi limite puan var o nedenle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aksa_

quote:

internet alışverişine yüzde 5 ve bana özel bi limite puan var o nedenle.

güzel bir hedef kampanyası vermişler size, keza %5 kampanyası 25 TL ile sınırlı, bu duruma göre size %12,50 oranında tanımlama yapılmış, süper bir rakam

• 2-6 şubat sevgililer günü kampanyası50+50=100
    2-3 mart 50+50=100 Tl hediye çeki kampanyası
    Her iki kampanyadan da herhangi bir çek yüklenmedi.
    Hepsiburadanın oyununa gelmeyin. Eğer kampanya kapsamında alışveriş yaparsanız aldığınız ürünleri kullanmayın. Kampanya çekleri yatınca kullanın. Yoksa çekleri tanımlamıyorlar.
  • kural dışı olarak çek-kart takas vb. mesajlar yazmayınız.....
  • bu hepsiburada ne saçma bir site ya aşağıdaki ürünü almak istiyorum kargo 25 lira çıkıyor, oysaki muadil hatta desisi daha yüksek ürünleri 8-10 liradan kargoluyorlar, sonra gider 1 liralık malı ücretsiz kargo yaparlar,

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=22348&Productid=mtdelec200cd
  • bunlar manipülasyon, psikolojik harekat önce yükselt sonra indir sonuçta eskisinden daha pahalı bir ürün daha çok kâr ticaret işte
  • quote:

Arkadaş bir adam akıllı Bluetooth Kulaklık yok mu şöyle F/P ürünü :/ olsa da alsak. Jabra CLİBBERı beğendim o da hepsiburada da 94 TL,vatanda da 88 TL :/ Sony mv600 desen ateş pahası offf offff

ben bu kulaklığın fiyatının düşmesini bekliyorum ama bir türlü düşmedi en güzeli en şık bence bu..

http://www.hepsiburada.com/liste/plantronics-discovery-975-bluetooth-kulaklik-cift-telefon-destegi-/productDetails.aspx?productId=telbkulplan975&categoryId=16218

• bu hepsiburadanın amacı 10 günde bir hediye çeki verip herkezi kendine bağlayıp alışveriş yaptırmak anlaşılan.. hediye çeki tükenmiyo alacak şey kalmadı :) yada kart limitleri doldu :)
  • arkadaşlar selamlar. 500 liralık tv alsam. 100 lira parafpuan kazansam. 100 lira da hediye çeki verseler. tv bana 300 liraya mı gelir sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

arkadaşlar selamlar. 500 liralık tv alsam. 100 lira parafpuan kazansam. 100 lira da hediye çeki verseler. tv bana 300 liraya mı gelir sizce?

Parafpuan ve hediye çekini bu ürünü almasanız bile mutlaka alacağınız ürünlerde kullanırsanız 300 TL'ye gelmiş gibi olabilir..
  • DenizBonusun internet alisverislerine ozel 50 lira bonusuyla birlesiyormu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar bilezik alıp paraf kampanyasından %20 puan kazanabilirmiyiz. müşteri hizmetleri ziynet altın kategorisine girmediğinden sorun olmaz dedi.yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahir1

dostlar bilezik alıp paraf kampanyasından %20 puan kazanabilirmiyiz. müşteri hizmetleri ziynet altın kategorisine girmediğinden sorun olmaz dedi.yorumlarınızı bekliyorum.

yatabilir ama şartlarda ziynet yazmıyor sadece ziynet ve diğer altın ürünleri diyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.