Şimdi Ara

Hepsiburada 16 - 21 Mart Hediye Çeki Kampanyası (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
9.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim çekte tanımlanmış. İşbankası 20 lira kod kullanmıştım. Müşteri hizmetlerine mesaj attım cevapta verilmez demişti. İyi oldu alacaklarım vardı . Darısı bekleyenlere ..
  • benimde tanımlanmış yalnız şu kargo ücretini ne yapıcaz pepside tam zamanında bitti
  • hele şükür yüklemişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

benimde tanımlanmış yalnız şu kargo ücretini ne yapıcaz pepside tam zamanında bitti

pepsinin bittiğini kim söyledi hocam?

Ben daha dün aldım pepsi kodu ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

benimde tanımlanmış yalnız şu kargo ücretini ne yapıcaz pepside tam zamanında bitti

Şu anda yok ama.
  • foto/kamera bölümünün çekleri 18-31 mart arası geçerliydi vehala tanımlanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

Şu anda yok ama.

Evet hocam, bende baktım ve pepsi kod girme menüsü gitmiş.

Duracell pillerde kargo bedava. Acaba onlarla alınca diğerleri de ücretsiz olur mu?

Bir denemek lazım...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Şu anda yok ama.

Duracell pillerde kargo bedava. Acaba onlarla alınca diğerleri de ücretsiz olur mu?

Bir denemek lazım...

sepete fairy kapsul attım kargo bedava diye kargoyu 11.tl'den 17 liraya çıkardı nömizsizler

• Anneler günü muhabbetine kargo bedava kampanyası olur umuduyla birkaç gün bekleyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu anda yok ama.

Bir denemek lazım...

sepete fairy kapsul attım kargo bedava diye kargoyu 11.tl'den 17 liraya çıkardı nömizsizler

merak etme, fairy kargo bedava yapsa da başka bir sıkıntı çıkacaktı, bu hb çekleri süpermarket ürünlerinde kullanılamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim çek tanımlanmış
  • Beyler hediye çeki ile verilmiş siparişleri iade edince durum ne oluyor ?
    yeniden çek tanımlıyorlar mı yoksa çek'in üstüne su mu içiyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Beyler hediye çeki ile verilmiş siparişleri iade edince durum ne oluyor ?
    yeniden çek tanımlıyorlar mı yoksa çek'in üstüne su mu içiyoruz ?

Ben siparişin içinden toplam 40 TL'lik ürün iade ettim, iade çeklerini paraya çevirmeden yeniden ürün siparişinde kullandım. Günü geldiğinde 30 TL'lik hediye çeki tanımladılar. Kullanmadım ve itiraz ettim. İlgileneceğiz dediler, birşey olmadı. 2-3 kez daha yazdım, müşteri hizmetlerini de aradım. Her seferinde ilgileneceğiz diyorlar ama sonuç yok. O günden bugüne nerdeyse bir buçuk ay oldu hâlâ çözmediler. Birkaç gün sonra gene tanımlamazlarsa aramızdaki tüm yazışmaları da afişe edeceğim., 3 dk.da çözülebilecek bir sorunu nasıl süründürdüklerini siz de görün diye.

• Hepsiburada.com daha önce birkaç sorunumu çözmüştü ama bu hediye çeki kampanyasında çok ilgisiz davranıyor.
    İşte sonuçsuz kalan yazışmalarımız ve görüşmelerimiz:

SONUÇSUZ ÇABA 1:
    ----------------------------------------------------------------

Eksik hediye çeki (xxxxxx65)
    Tarih / Saat
    Soru: Kampanya gereği 500 TL ve üzeri alışveriş yaptım. Daha önceki tecrübeme dayanarak sırf hediye çekinde sorun olmasın diye toplam 39,81 tutarındaki 2 adet iadem için para iadesi yerine iade çeki talep ettim. Bunları da para iadesi olmaksızın xxxxxx03 ve xxxxxx08 nolu siparişlerim ile yeniden alışveriş yaparak kullandım.
    Herşeyi kuralına uygun yapmama rağmen yine de 100 TL çek yerine 30 TL çek tanımlamışsınız. Düzeltmenizi talep ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
    04.05.2013 10:12:42

Cevap: Değerli Müşterimiz,

Mailinizde belirttiğiniz konu hakkında inceleme yapılmış ve kaydınız alınmıştı. İşlemlerinizin tamamlanması için ilgili departmanımıza bilgilendirme yapılmıştır. Sorunun çözümü doğrultusunda size 4 iş günü içerisinde herhangi bir bilgilendirme ulaşmaz veya sorununuz devam eder ise yeniden iletmenizi önemle rica ederim.

Saygılarımızla
    07.05.2013 13:43:07

SONUÇSUZ ÇABA 2:
    ------------------------------------------------------------------

500 TL alışverişe 30 TL çek tanımladınız (xxxxxx65)
    Tarih / Saat
    Soru: Bir önceki soruya cevap olarak "belirttiğiniz konu hakkında inceleme yapılmış ve kaydınız alınmıştı." yazmışsınız. Halbuki bu daha öncekilerle ilgisi olmayan ve şu an yürürlükte olan hediye çekiyle ilgili yepyeni bir sorun ve ben de size ilk defa yazmıştım.

Öncekinin sorunun süresi dolduğundan dolayı soruyu tekrarlıyorum:

Kampanya gereği xxxxxx65 sipariş numarasıyla 500 TL ve üzeri alışveriş yaptım. İade ürün ihtiyacı doğunca dikkatli davranarak hediye çekinde sorun olmasın diye toplam 39,81 tutarındaki 2 adet iadem için para iadesi yerine iade çeki talep ettim. Bunları da para iadesi olmaksızın xxxxxx03 ve xxxxxx08 nolu siparişlerim ile yeniden alışveriş yaparak kullandım.

Herşeyi kuralına uygun yapmama rağmen yine de 100 TL çek yerine 30 TL çek tanımlamışsınız. Bunu düzeltmenizi talep ediyorum.

İyi çalışmalar.
    09.05.2013 12:45:22

Cevap: Değerli Müşterimiz ;

İlettiğiniz bilgi dahilinde siparişiniz kontrol edilecektir. Sipariş iptal / iade işleminde kullanılan hediye çekinin tespitiyle üyelik hesabınıza tekrar aynı değerde yüklemesi yapılacaktır. Belirtilen durum için inceleme talebiniz kayıtlarımıza alınmış olup, farklı bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Belirtilen çek 10 gün içerisinde tekrar üyelik hesabına geri yüklenir.

Saygılarımızla.
    10.05.2013 20:19:16

SONUÇSUZ ÇABA 3:
    -----------------------------------------------------------------

10 günde çözülecek dediniz çözülmedi (xxxxxx65)
    Tarih / Saat
    Soru: xxxxxx65 sipariş numarasıyla 500 TL üzeri alışveriş yaptım. Bu siparişimden olan, toplam 39,81 tutarındaki 2 adet iadem için verilen iade çekleri ile kampanya dışına çıkmamak için xxxxxx03 ve xxxxxx08 nolu siparişlerim ile yeniden alışveriş yaptım.

Buna rağmen yine de 100 TL yerine 30 TL hediye çeki tanımlandı. İtiraz ettim ve hatalı 30 TL'lik hediye çekini de kullanmadım. 10 gün içinde siparişler incelenir ve çözülür denilen sorunum çözülmedi. 100 TL'lik doğru tutardaki hediye çekimin tanımlanmasını bekliyorum.

Bir an evvel çözmeniz umuduyla, iyi günler.
    20.05.2013 21:53:52

Konu hakkında sipariş bilgileriniz incelenerek kontrol sağlanacaktır.

Şuan için 30 TL çekinizi kullanabilirsiniz. Kalan 70 TL çek talebiniz ise siparişleriniz incelenerek işlem gerçekleştirilecektir.

Saygılarımızla.
    22.05.2013 14:05:09

Soru: Sizden 20 gündür düzeltme beklediğim için 30 TL'lik çekin süresi çoktan doldu, bu bakımdan şu an kullanmam mümkün değil, önceden kullanmam yönünde bir tavsiye verilmedi. Ben de 100 TL olacak şekilde düzeltme beklediğim için fazladan kullanıp işler karışmasın diye 30 TL'lik hatalı çeki özellikle kullanmadım.

Düzeltmenizi yaparken buna göre 100 Tl olacak şeklide yapmanızı hatırlatmak isterim.

İyi günler.
    23.05.2013 17:49:55

Konu hakkında sipariş bilgileriniz incelenerek kontrol sağlanacaktır.

Saygılarımızla.
    27.05.2013 09:55:59

SONUÇSUZ ÇABA 4: (Müşteri hizmetleri sipariş numarasını yanlış girmiş)
    --------------------------------------------------------

Çağrı Merkezi Talebiniz (xxxxxx91)
    Tarih / Saat
    Soru: Değerli müşterimiz

Çağrı merkezimize ulaşarak bıraktığınız kayıt Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ekibine ulaştırılmıştır. Sorunuz ile ilgili incelemeler kısa sürede yapılarak çözüme kavuşturulacak ve size mail yoluyla bilgisi iletilecektir.

Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hepsiburada.com
    Müşteri Hizmetleri
    30.05.2013 10:50:19

Cevap: Merhabalar
    Talebiniz doğrultusunda işlem yapılamamaktadır
    Saygılarımızla.
    31.05.2013 14:16:15

SONUÇSUZ ÇABA 5:

Çağrı Merkezi Talebiniz (xxxxxx65)
    Tarih / Saat
    Soru: Değerli müşterimiz

Çağrı merkezimize ulaşarak bıraktığınız kayıt Hepsiburada.com müşteri hizmetleri ekibine ulaştırılmıştır. Sorunuz ile ilgili incelemeler kısa sürede yapılarak çözüme kavuşturulacak ve size mail yoluyla bilgisi iletilecektir.

Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hepsiburada.com
    Müşteri Hizmetleri
    31.05.2013 14:40:12

Cevap: Değerli müşterimiz;

Konuyla ilgili gerekli kontrollerin sağlanması adına ilgili birime bilgi aktarılmıştır.

Saygılarımızla,
    31.05.2013 14:42:21

SONUÇSUZ ÇABA 6:

Bir ayı geçti neden kimse ilgilenmiyor? (xxxxxx65)
    Tarih / Saat
    Soru: xxxxxx65 sipariş numarasıyla 500 TL üzeri alışveriş yaptım ancak 100 TL yerine 30 TL'lik çek tanımlandı. Yanlış tanımlanan bu çeki kullanmadım hâlâ doğru çeklerin tanımlanmasını bekliyorum. Bu siparişimden olan, toplam 39,81 tutarındaki 2 adet iadem için xxxxxx03 ve xxxxxx08 nolu siparişlerimde verilen iade çeklerini kullanarak yeniden alışveriş yaptım ve böylece kampanya dışına çıkmadım.
    Müşteri hizmetlerinizi aradığımda bunları tespit etmesi sadece 3 dk. sürdü.
    Siz beni niye bir aydan fazla süredir bekletiyorsunuz?
    100 TL'lik hediye çeklerim ne zaman tanımlanacak?
    Siparişini inceleyeceğiz diyorsunuz hiç bir şey olmuyor.
    Sürekli bekletiyorsunuz.
    08.06.2013 16:41:40

Konu ile ilgili inceleme talebiniz kayıtlarımıza alınmıştır. Gerekli kontroller sağlanacaktır.

Saygılarımızla.
    09.06.2013 13:18:36

SONUÇSUZ ÇABA 7: (Ben sıkıldım artık eşim yazmaya başladı)

şikayet (xxxxxx65)
    Tarih / Saat
    Soru: Defalarca mesajlaşmamıza rağmen müşteri temsicilerinizi aramamıza rağmen halaaaa sorunumuzu çözmediniz.sizden sürekli alışveriş yapan bir müşterinizdim ve etrafımada bu olaydan önce güvenilirliğinizi anlatıp yönlendiriyordum.sabrımızı taşırdınız.bundan önceki msj.ları ve tel.görüşmeleri kibarlık yaptık ama .sabır bırakmadınız..nekadar daha bekliye bilirim bilemiyorum ama.hakkımı aramaya kararlıyım.başka sitelere yorum yazmadırsam sabrımdan .ama taştı artık..size yakıştıramıyorum.ve hakkım olan hediye mi bekliyorum.inş.en kısa zamanda dönersiniz....sürekli kampa ya msjşarınızı mailimde gördükce sinirlerim bozuluyor....sonu iyi biter inş.bu işin.
    13.06.2013 20:48:41

Soru: sabırmı deniyorsun anlayamadım.inadına gibi birde hediye çeki reklamlarınız mail olarak geliyor.şaka gibi.sqnki hakkım olanı ala bilmişim gibi.çok terbiyesizlik yaptığınız .ama bunu size bırakmıycam size yakışanı yapın verin biran önce hakkım olan hediye çekimi.yada int.aracılığıyla veya başka yerlerden hakkımız aramaya devam edeceğim.bilginize.msjıma cevap bile yazmakdan acizmisiniz.yazıkkk.
    16.06.2013 22:55:22

(CEVAP YOK)

Görüldüğü gibi 4 Mayıs'tan beri 1,5 aydır çok basit bir işlem için 7 kez başvurduğumuz halde hâlâ bekletiyorlar.
    Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enteran -- 18 Haziran 2013; 11:21:24 >

• enteran E kullanıcısına yanıt
    öncelikle Allah yardımcı olsun diyorum aynı durumla bende karşılaştım yaklaşık 1 ay öncesinde. site üzrinden yazdığım sorulara mantıklı bir cevap alamadım. facebook üzerinden ulaştım ve 30 tl lik çeki kullanmamı ve 70 tl lik çek i yükleyeceklerini söylediler. Dediklerinden 1 hafta sonra çeki 70 tllik çeki tanımladılar. ben de alışverişimi yaptım. birde buradan sorununuzu dile getirin. ben buradan iletişime geçtim hep. kampanyadestek@hepsiburada.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 18 Haziran 2013; 14:16:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

önceliklşe Allah yardımcı olsun diyorum aynı durumşla bende karşılaştım yaklaşık 1 ay öncesinde. site üzrinden yazdığım cevaplara mantıklı bir cevap alamadım. facebook üzerinden ulaştım ve 30 tl lik çeki kullanmamı ve 70 tl lik çek i yükleyeceklerini söylediler. Dediklerinden 1 hafta sonra çeki 70 tllik çeki tanımladılar. ben de alışverişi mi yaptım. birde buradan sorununuzu dile getirin. ben buradan iletişime geçtim hep. kampanyadestek@hepsiburada.com

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Birkaç güne yüklemezlerse bunu da deneyeceğim.
    Eninde sonunda yüklüyorlar ama çoooooook bekletiyorlar. (Rekor olarak 6 ayda çözülmüş problemim bile var )

• En sonunda bugün 70 TL'lik çeki yüklemişler. 30 TL'lik çeki hatalı olduğu için kullanmadığımı, onun da tanımlanıp 100'e tamamlanması gerektiğini yazdım. Bu sefer hemen bir kaç saat içinde 30'luk çek de tanımlandı.
    Facebook'tan yazmama gerek kalmadı böylece.
    Keşke bunları birkaç gün önce yapsalardı, ben de burada afişe etmek zorunda kalmayacaktım, ama ben de 45 gün sabrettim yani.

Sonuç: Bekletseler de en sonunda yüklüyorlar. Şimdiye kadar sorun çıkıp da en sonunda alamadığım çek olmadı. Sadece sabır gerekiyor, bir de hediye çeki olan siparişlerinizi iade ihtimali sıfır olan ürünlerden seçmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.