Şimdi Ara

HEP LYS KASAN ADAM ADINA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok üzgünüm.Forumun en canlı olduğu günlerde yazamadım kimseye. Ban yedim çünkü.Kusura bakmayın bana özelden atıp karşılık bulamayan arkadaşlar.Konum vardı benim 92k'dan 10k'ya çekeceğim diye.Ne yazık ki bu hikayenin ilk kısmı gerçek oldu.Sonucum: YGS-1 83K YGS2 71K

Arkadaşlar pes etmek yok.PBG yani en kötü ihtimalle hesaplıyorum: 70Mat 27Fizik 30Kimya 30Biyo ile 6k oluyorum hamda.Bunu her türlü zorluğa rağmen başaracağım.İnancım tam inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pbg 17 sıralamanı 16ya göre hesaplayıp yapacağın lys netlerini yazıyor haberin ola .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nycha kullanıcısına yanıt
    Hocam bende en kötü ihtimali hesaplamak istedim zaten garanti olsun diye.Amacım öncelikli olarak tıp kazanmak uğraşacağım.

İnş 83k---->6k diye konu göreceksiniz 11 Temmuzda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayımsı Aslan

Hocam bende en kötü ihtimali hesaplamak istedim zaten garanti olsun diye.Amacım öncelikli olarak tıp kazanmak uğraşacağım.

İnş 83k---->6k diye konu göreceksiniz 11 Temmuzda.

benim de hedefim 32 ----> 3.5 K mf4 yapmak yalnız değilsiniz :)

bu şekilde 71 obp ile itü türkçe bilgisayar kazanmak . bunu yapabilmem için 155 net yapmam lazım 170 soruda .

• Nycha kullanıcısına yanıt
    Çalışırsak yapmamamız için bir neden yok.
  • Hocam şu konuyu önceden açaydınya :)
  • chefarcher C kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakma

şok+üzüntü+aile baskısı

geciktirdi.Senin mesajı gördüm ama mesaj atamadım bi türlü.
  • hocam sıralamamız aynı ygs1 de 3k gerideyim ygs2 de aynı sıralamadayız benim hedef 50k'ya çekmek :D yazdığınız netler uzay gibi bir şey umarım başarırsınız :D
  • Yaparsın. Uzaydan gelmiyor sorular.
  • Uzayı severim.

Sen rahat çekersin hocam.

• pretendyouloveme kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen süre bol zaten lys matta biraz sıkıntı olur diyeceğim ama ondada sorun kalmadı artık. Mat ve analitik hariç geo ile biyo bitti zaten.Deneme çözüyorum biyodan dün 28-1 geldi 20 dk'de çözdüm.Sınavdaki planım kimya ile biyoyu 25 dk de bitirip 20dk de tekrar çözmek.

Gözümde büyütmüyorum sınavı.O büyükse ben daha büyüğüm hocam.

• Kağıt parçasından korkan var mı xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayımsı Aslan

Uzayı severim.

Sen rahat çekersin hocam.

ya hocam bu işin kolayı yok :D ben çekemicem diye korkuyorum valla ama korkuda yaradı daha fazla ders çalışıyorum.
  • 27Fizik 30Kimya 30Biyo
    30 Biyo
    :)
    :))
  • Moralini bozmak gibi olmasın ama 3 senedir burdayım. Her sene aynı mevzular insan oğlunun geninde var kendini diğer insanlardan genelde farklı görmek. Onlar yapamayabilir ama ben çalışıp yapıcam çünkü ben bir çoğundan daha zekiyim. YGS'de eğer hasta veya ne biliyim sınava girmeden önce çok çok kötü bir durum yaşamadıysan. O netleri o bilginle yapmazsın güzel kardeşim.
    Full tempo yinede çalış ama olmazsa çok fazla üzülme çalıştığın sana kaar bir sonraki sene için.
  • Valla ben 19 binden 9 bine çeksem koyun kesecem.

geçen sene 20den 14 e çekmiştim.
  • Ben geçen sene 6k dan 1k ya çektim. Full tempo durmadan çalışırsan neden olmasın ama 100k dan 20k çekicem 10k çekerim vesaire vesaire öyle birşey yok yani TM de var fakat MF de imkansız. Zaten mat +65 yapıcak insan sadece MAT-1 olan ygs de 100k olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senben12

Ben geçen sene 6k dan 1k ya çektim. Full tempo durmadan çalışırsan neden olmasın ama 100k dan 20k çekicem 10k çekerim vesaire vesaire öyle birşey yok yani TM de var fakat MF de imkansız. Zaten mat +65 yapıcak insan sadece MAT-1 olan ygs de 100k olmaz.

Ben de geçen sene puanım kırık diye pek abanmamıştım bakalım bu sene olur inşallah.Bu sene matematikte yapamadığım tüm sorular problemlerdi bir de eczacılık okuyan biri olarak 2 kimya sorusunu yanlış yaptım
  • LYS de çok hata payın yok çünkü 2016 gibi puan farkı az değil yani yığılma çok az senin ilk 10k insanlardan +5-10 net totalde fazla yapman gerekicek büyük ihtimalle.
    Kolay bir sınav olursa çekmek imkansızlaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senben12 -- 2 Nisan 2017; 23:46:27 >
  • hocam benimde yakın sayılır sana ygs 1 86k ygs 2 70k biyoloji geometri ve fizik için öneriniz aar mı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.