Şimdi Ara

Açık liseden mezun olanlar ve YGS başvuru sorunu, acil!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben İstanbulda yaşıyorum fakat son sene açık liseye geçip mezun oldum. Açık lisenin merkezi Ankara'da bulunuyor. Şimdi başvuru yaparken bana diyorki ev adresi ile okul adresi aynı il olmalı, bu ne demektir ya ben şimdi bir İstanbul bir Ankara mı yapıcam saçmalık bu! Açık liseden mezun olan arkadaş siz naptınız napacaksınız bir yardım edin,

• up
  • Ankara'ya falan gitmene gerek yok. Sen gene İstanbul'da gireceksin. "Aynı okul" derken YGS'ye gireceğin okulu diyor. İkisine de İstanbul yazıcaksın yani.
  • Stationary Traveller kullanıcısına yanıt
    Ben zaten ikisini de İstanbul yazdım kabul etmedi. Okul olarak AÇık Lise'den mezunum ve Açık Lise'nin ikametgahıda ANkaraya bağlı. Okul ili ve ev ili aynı olmalı diyor. Açık liseden mezun olan yok mu ya bi yardım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: şatobiryan

Ben zaten ikisini de İstanbul yazdım kabul etmedi. Okul olarak AÇık Lise'den mezunum ve Açık Lise'nin ikametgahıda ANkaraya bağlı. Okul ili ve ev ili aynı olmalı diyor. Açık liseden mezun olan yok mu ya bi yardım edin lütfen

Ben Açık Lise'den mezunum dostum. İki ilçeyi aynı yaptığın için kabul etmemiştir. 2.sınav yerini 1.den farklı bir ilçe olarak seçiceksin.
  • Stationary Traveller kullanıcısına yanıt
    Sen bu sene başvuruda bulundun mu? Dediğini yaptım fakat kabul etmiyor iki tercih de İstanbul olamaz diyor, çıldırıcam yav of!
  • uppppp
  • Bende maol mezunuyum Iki tercihi de ist yap. Ama birini ist 6 yaptysan digerini ist 7 yap ornek verdm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınav Merkezi Tercihlerinden her ikisini de İstanbul olarak seçmeniz için, Adres ve Okul İllerinin her ikisi de İstanbul olmalıdır.
    Banada aynı hatayı veriyo açık öğretimim bende nasıl saçma salak işler 50tl çok güzel alıyolar ama siteleri beş para etmez
  • Aynı hatayı veriyor banada. Ne yapıcaz bu sorunu?

• flatron58 kullanıcısına yanıt
    Sinav yeri degisikliginden ve diger nedenlerden oturu yapacaginiz sikayet dilekceleri dikkate alinmayacaktir diyo kilavuzda.. Bu nasil bi kurumdur ya resmen bilerek isi zorlastiriyorlar, napicaz simdi biz!!!!!

• Ösymyi aradım az önce. Yapıcak bir şey yok diyip duruyorlar. Lanet olsun böyle işe.

• Eflatun. E kullanıcısına yanıt
    Acaba yakindaki bi liseden basvuru yapsak oyle olur mu? Basvuru yaptigimiz liseyi kabul ederler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: şatobiryan

Acaba yakindaki bi liseden basvuru yapsak oyle olur mu? Basvuru yaptigimiz liseyi kabul ederler mi?

Onla alakalı olduğunu sanmıyorum. Umarım ankara çıkmaz hepimiz istediğimiz yerlerde sınava girebiliriz.

• kendınız yada herhangı bır okuldanda basvuru yapsanız. bu durum degısmıyor...

ben basvuru yapılan bı okulda calısıyorum.

mezun oldugu okulun bulundugu il ve ıkamet ettıgı il farklı ise,
    basvuru sahıbı sınav yerı tercıhlerını aynı ili işaretleyemıyor...

yakın ıldekı ılcelerı yazıyoruz....
  • ilginç bende öyle bir sorun çıkmadı başvuru yaptım ama parayı yatırmadım henüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OSYM dun duzeltti sorunu.. Acik lise mezunlari iki tercihi de İstanbul yapabiliyor artik. Sorun cozuldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.