Şimdi Ara

Doping Hafıza Hakkında Düşünceleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
207.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta da olduğu gibi doping hafıza hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Bazıları " şişirilmiş balon" bazıları ise "yolunacak kaz arıyorlar" diyorlar. Ama örnek videoları bile aklımda kalıcı cinsten. Normalde yazıyla tekrar etsem hiçbir şey anlamıyorum ama bunların verdikleri örnekle kafama yerleşiyor. Ama ne dersiniz verimli olur mu ? Bunları izleyerek + test + dershane başarı yakalanabilir mi ? Sadece doping hafızayı soruyorum. Çünkü üniversite sınavı bu doğru kararlar almak gerekir. Çünkü her kafadan ses çıktığı için şuan kafam karışık. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

• 50 6 yaptm kolaydı sınav ama zor da olsa yapardım 50 6 işime yaradı doping

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi ara starbucks'a ders çalışmaya gidiyorum demiştin hocam işe yaradı mı ?
  • Hangi paketten almıştınız ygs + lys 900 TL civarındaki olan paket mi ?
  • Kardeş sakın ha sakın alma, benim çok anım var bunlarla işleri para bunların KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ALMA git adam akıllı kitabında çalış 50 kat daha çok verim alırsın boş işler bunlar öğrenci diye bakmıyorlar sana sen onlar için parasın. Milletin dediğine de kanma HİÇ BİR İŞE YARAMAZ.
  • İnternette edebiyatı dolaşıyor, para verilmez ama bulun kullanın epey faydalı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: METUEngineer

bi ara starbucks'a ders çalışmaya gidiyorum demiştin hocam işe yaradı mı ?

Gittim 3 4 defa fena degil gittigin yer sakinse iyi oluyor

• Ise yaramaz demek sacma olur. Cunku ornek videolar bile aklimda kaliyor ilk izlenimle. Tekrar yapsak kim bilir ne kadar ogreniriz. Soyle demen daha mantikli olur iseel yariyor ama para vermeye degmez demek daha mantikli ama ise yaradiktan sonrada ucreti odemek mantikli gibi sonucta adamlar pratik yolunu cozmus. Gorsellikle cok guzel kalici anlatiliyor ama hala emin degilim bu konusmama ragmen cok eminsen bos konusacagina al o zaman diyebilirsiniz dogru ama ne bileyim uni sinavi kafam karisik o yuzden soruyorum.

• ++++++++++++++++

• Bak şöyle olur , açarsın kitabını bi sene babalar gibi çalışırsın. Pekiştirmek içinde üstüne onu dinlersin aklında kalmayan yazarları tamam derim. Ama doping bu falan diye düşünürsen ( ki çalışmayacaksın fazla zaten doping video var diye ) patlarsın. Yıllardır edebiyat yapanlar nasıl yapıyor , boşuna mı çalıştılar diye bir düşün istersen. O gözler , tekrar yapmaktan ağrıyan çeneler olmadıktan sonra 50 net çıkaramazsın. Yazık etme parana.

• Ben zaten yaziyorum dershanede falan ama anlamadigim konulari ve ezber gerektiren dersleri ordan yapmayi dusunuyorum sadece.

• Guncel++++

• Bizim dershanede hoca onemli yerleri hafiza teknigiyle anlatti ek para vermedim sinavda 49 edb yaptim gercekten cok faydasi oldu imkanin varsa al zarari kesin olmaz

• Herkes edebiyattan yapıyor düşünüyorum acaba diğer derslerde nasıl iyiler mi çoğu kişi edebiyat iyi diyor da :)
  • Güncel++
  • Hocam merhaba bu mevzu aslında sizin hedeflerinize bağlı eğer yüksek net hedefliyorsanız konuları derinlemesine çalışıp bol test çözmeniz gerekir.Bunu yaparsanız zaten böyle alternatif yola gerekte kalmaz ayrıca bahsedilen rakamlarda oldukça fazla bu iş için .İlk izlediğiniz videolar akılda kalıcı olur zaten ilk defa gördüğünüz için ama bi süre sonra videolar hafızanizda yer etmemeye başlıyor.Birde bu videolarda eserler hakkında herhangi bir bilgi verilmiyor yani anı mı gezi yazısı mı ? Buda extra bir çalışma gerektiriyor en iyisi hiç bulaşmayın bu işe .

• Gereksiz bnce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalı olabilir.Ama fiyatı neticesinde faydasız gözüktü bi an sanki.

• Peki lys'de 30 neti olan birisi netini 50 lere nasıl çıkartıyor ? Biraz ezber işi dersler var. Derinlere girmiyor ama ezberlemek için sanki bir adım önde gibi. Peki siz ne önerirsiniz ben anladım ki sadece çalışmayla yazmakla tekrarla test çözmekle olacak iş değil bu. Ezberde kalmıyor tekrar yapmakla. Denedim kendim çünkü. Ekstra bir şeyler lazım ve ben bunları arıyorum. Doping hafızada sadece gördüğüm bir şey ve danıştım. Öneriniz olacaksa buyrun dinliyorum.
  • Güncel++++++++++++++++++++++
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.